ПЛЕТЕНА шапка перика МОДА Европски И Американски дами коса шапка една долга кадрава кафеава перика шапка една

ПЛЕТЕНА шапка перика МОДА Европски И Американски дами коса шапка една долга кадрава кафеава перика шапка една

DEN 1.00

Достапност

Косата е мазна, вистинска и не рефлектирачка Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни. Внатрешни нето карактеристики : удобно, дише, зелено и еколошки. Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, тематски забави, Ноќта на Вештерките, играње улоги итн. Погоден за различни форми на лице : дизајнот на шапката може да ја измени формата на лицето и да го покрие челото. Косата е мазна, вистинска и не рефлектирачка.Шапката и косата можат да бидат невидливи, реални и природни.Внатрешни нето карактеристики : удобно, дише, зелено и еколошки.Многу погоден за секојдневна употреба, концерти, тематски забави, Ноќта на Вештерките, играње улоги итн.Погоден за различни форми на лице : дизајнот на шапката може да ја измени формата на лицето и да го покрие челото.Обем на капаче : слободна големина (прилагодлива)внатрешна нето големина : 21,5 инчи квалитет на коса : Каси/Кани Каренефикасност : Комбинирајте ја косата и капата во една структура : капа + перика карактеристики : стилска личносткарактеристики на косата : долготрајна фризура, природен пакет за боја на коса вклучува : 1 * капа и вињотице : Поради различните начини на прикажување бои на различни компјутери, вистинските бои на проектот може да бидат малку различно од горенаведената слика.


За производот

Избор на клиент

Продолжување на Конска Опашка кукастил, Клип Со Врвка Од 30 Инчи - На Долга Брановидна Опашка Синтетички Кадрави Фризури За Жени и
 • Новак

Продолжување на Конска Опашка кукастил, Клип Со Врвка Од 30 Инчи - На Долга Брановидна Опашка Синтетички Кадрави Фризури За Жени и

DEN 0.67

[Удобно И Дише] внатрешниот нето дизајн на оваа опашка е мек и дише, така што нема да ја иритира вашата ко�

Големи Метални Клипови За Нокти За Коса-црно/бело целосни стеги за коса Што Не Се Лизгаат од кристал, Совршени стеги за коса На вилицата За Жени
 • Новак

Големи Метални Клипови За Нокти За Коса-црно/бело целосни стеги за коса Што Не Се Лизгаат од кристал, Совршени стеги за коса На вилицата За Жени

DEN 1.33

Шармантен Стил : Пакетот Доаѓа Со 1 Минималистички целосни Иглички За Коса во стилови на кристал Мода, Ел

Нинабела Органска Мини Четка За Коса За Жени Или Мали Деца - Не ја влече Косата-Четки За Зацрвстувањето На Косата Со Големина На Патување
 • Новак

Нинабела Органска Мини Четка За Коса За Жени Или Мали Деца - Не ја влече Косата-Четки За Зацрвстувањето На Косата Со Големина На Патување

DEN 0.67

Кралица На Удобноста : Во Текот на 2 години развој ја направи оваа мини четка за отплеткување неспоредли�

Чешел за чешел за чешел за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за ексфолијаторски алатки за изложба на алатки
 • Новак

Чешел за чешел за чешел за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за чешла за ексфолијаторски алатки за изложба на алатки

DEN 0.67

Склади и третмани со тело Придобивки од масачот за стружење : Опуштете ја кожата Помага при лимфна дрен�

РК OR ОРНАМЕНТ 6 Еез Женски Коса Тиква Испреплетени Заби Лизгање Безбеден Зафат Силни Цврсти Дами Додаток За Убавина Класичен Клип За
 • Новак

РК OR ОРНАМЕНТ 6 Еез Женски Коса Тиква Испреплетени Заби Лизгање Безбеден Зафат Силни Цврсти Дами Додаток За Убавина Класичен Клип За

DEN 207.84

СтилПремиум клипови за додатоци за коса за жени девојки дами; цврст пролетен стисок на шарката со испре�

20 Парчиња Коса Нагласи Капа Комплет За Еднократна Употреба Нагласи Капа За Превртување Салон Боење На Косата Боење Капа За Коса со 2 Парчиња Метални
 • Новак

20 Парчиња Коса Нагласи Капа Комплет За Еднократна Употреба Нагласи Капа За Превртување Салон Боење На Косата Боење Капа За Коса со 2 Парчиња Метални

DEN 3.00

Содржина на пакетот : ќе добиете 20 парчиња капа за боење на косата и 2 парчиња метални куки, доволна колич

Родово Знаме На Гордоста Лгбт Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг
 • Новак

Родово Знаме На Гордоста Лгбт Бербер Коса Сечење Кејп Водоотпорен Фризура Кејп Со Прилагодливи Затворање Предвремени Фризерски Боење Перминг

DEN 399.84

Жолчка крпа Произведено во САД Или Увезено ●Големина●возрасната наметка за сечење коса има димензии 56

Клешти За Продолжување на косата Алатки За Продолжување На Косата Од Нерѓосувачки Челик Клешти За Отстранување На Мониста Со Микроврска За
 • Новак

Клешти За Продолжување на косата Алатки За Продолжување На Косата Од Нерѓосувачки Челик Клешти За Отстранување На Мониста Со Микроврска За

DEN 1.00

Пакетот Вклучува : 1 х Клешти За Продолжување На Косата само горенаведената содржина на пакетот, други п�

Сликање четки Поставете 3 парчиња четки за четки за волци за коса, поставени за детали уметничко сликарство Минијатурно акрилно
 • Новак

Сликање четки Поставете 3 парчиња четки за четки за волци за коса, поставени за детали уметничко сликарство Минијатурно акрилно

DEN 128.32

Секоја четка е изработена од мека коса коса, која е цврсто фиксирана со цврста ферула и нема да пролее и�

Цртан Филм Корални Гребен И Бајки Океанот Животни Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување
 • Новак

Цртан Филм Корални Гребен И Бајки Океанот Животни Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1-Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување

DEN 319.84

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Луроуз 2 Комплети Дредлок Монистра Клипови За Коса Декоративни Прстени САМОСТОЈНА Коса Плетенка Додатоци Легура Плетенка Прстени Обрачи За
 • Новак

Луроуз 2 Комплети Дредлок Монистра Клипови За Коса Декоративни Прстени САМОСТОЈНА Коса Плетенка Додатоци Легура Плетенка Прстени Обрачи За

DEN 84.80

Дизајн на креативни хипхоп елементи, обезбедете ја неговата популарност Прекрасен избор за подароци за

РЕМИ КОСА 99Ј Бургундски Снопови Со Затворање Човечка Коса Бран На Телото Вино Црвени Снопови За Човечка Коса со Затворање од 4х4 Чипка Претходно
 • Новак

РЕМИ КОСА 99Ј Бургундски Снопови Со Затворање Човечка Коса Бран На Телото Вино Црвени Снопови За Човечка Коса со Затворање од 4х4 Чипка Претходно

DEN 1599.84

МОДАТА ЗА КОСА РЕМИ ја произведуваат нашите фабрики во Ксучанг, Провинцијата Хенан, која е основана во 19

Убава Сончоглед Клип За Коса Клип За Цвеќе Клипови За Алигатор Легура На Фиба Жолти Цветни Фризури Плажа Лето Плевене Одмор Додатоци За Коса,
 • Новак

Убава Сончоглед Клип За Коса Клип За Цвеќе Клипови За Алигатор Легура На Фиба Жолти Цветни Фризури Плажа Лето Плевене Одмор Додатоци За Коса,

DEN 0.67

Симулираниот клип за патка од сончоглед е изработен од легура и ткаенина, а изгледот е исклучителен и н�

Микиреи Од Као Шампон Со Навлажнувачки Јапонски Цубаки &засилувач; Оризова Вода, Парабен Слободен Формула За Сите Видови На Коса, Без
 • Новак

Микиреи Од Као Шампон Со Навлажнувачки Јапонски Цубаки &засилувач; Оризова Вода, Парабен Слободен Формула За Сите Видови На Коса, Без

DEN 2.33

Нежна, избалансирана формула : Натопена со навлажнувачки Јапонски екстракт Од Цубаки и оризова вода, Ми�

Спа За еднократна Употреба Завиткајте Неткаен Бањарка Сауна Здолниште За Бања На Пареа Бањарка Облека За Еднократна употреба За Салонска
 • Новак

Спа За еднократна Употреба Завиткајте Неткаен Бањарка Сауна Здолниште За Бања На Пареа Бањарка Облека За Еднократна употреба За Салонска

DEN 399.84

Затворање на вратоврската ● Постојат многу бои за еднократна употреба бањарки бои : бела ●Индивидуалн�

Русокоса Чипка Предна Перика Човечка Коса 613 HD Чипка Фронтални Перики 180% Густина 613 Тело Бран Фронтални Перики За Црни Жени Човечка Коса Со
 • Новак

Русокоса Чипка Предна Перика Човечка Коса 613 HD Чипка Фронтални Перики 180% Густина 613 Тело Бран Фронтални Перики За Црни Жени Човечка Коса Со

DEN 3.00

180 Густина Човечка Коса Перика Може да се исправи и преобликува Ве Молиме, подигнете ја температурата по

Рециклирани Пластични Клипови За Нокти За Коса За Жени Девојки, Големи Клипови За Канџи За Коса За Женски Клипови За Коса, Мат Додатоци За
 • Новак

Рециклирани Пластични Клипови За Нокти За Коса За Жени Девојки, Големи Клипови За Канџи За Коса За Женски Клипови За Коса, Мат Додатоци За

DEN 1.00

●Цврст Материјал●канџата За спојка За коса од Желе е изработена од тешка пластика со мека мат облога С�

Рачно изработени херои заштедуваат 15% волуменски прашок за коса сув шампон и масло од кутикула за зајакнување на ноктите и кутикулите
 • Новак

Рачно изработени херои заштедуваат 15% волуменски прашок за коса сув шампон и масло од кутикула за зајакнување на ноктите и кутикулите

DEN 271.52

Супер удобен и лесен за употреба пакет Нега на коса и нокти за во движење Се вклопува во која било чанта �

БЕГУД Јазол Лента За Глава За Жени Тропски Жени Јазли Со Јазли Мода Врвен Јазол Лента За Коса Широки Ленти За Глава Дизајнерски Ленти За
 • Новак

БЕГУД Јазол Лента За Глава За Жени Тропски Жени Јазли Со Јазли Мода Врвен Јазол Лента За Коса Широки Ленти За Глава Дизајнерски Ленти За

DEN 2.33

Погоден и за секојдневни и за свечени прилики Совршен за шминкање,украсување на целиот стил на коса и фу

Задевачка четка, задевање четка за коса, пластична рачка задевачка чешел за забивање преносен најлон коса брада, алатка за стилизирање
 • Новак

Задевачка четка, задевање четка за коса, пластична рачка задевачка чешел за забивање преносен најлон коса брада, алатка за стилизирање

DEN 85.76

Четката за задевање може да го зголеми волуменот на косата и да создаде обична фризура, погодна за повеќ

3 Парчиња Лак Лента Клип За Коса Цврст Сатенски Клип Игла За Коса Ретро Лента За Глава Со Клипови Женски Девојки Додатоци За коса за
 • Новак

3 Парчиња Лак Лента Клип За Коса Цврст Сатенски Клип Игла За Коса Ретро Лента За Глава Со Клипови Женски Девојки Додатоци За коса за

DEN 2.67

Прекрасен Дизајн : Класичните елементи на лакот се многу деликатни и елегантни дизајн, одговараат на ко�

Воден Бран HD Транспарентна Чипка Фронтална Перика Човечка Коса 13x4 Чипка Предни Перики Влажни И Кадрава Без Лепак Човечка Коса Перики
 • Новак

Воден Бран HD Транспарентна Чипка Фронтална Перика Човечка Коса 13x4 Чипка Предни Перики Влажни И Кадрава Без Лепак Човечка Коса Перики

DEN 2.00

1 Воден Бран Транспарентни Чипка Предни Перики : 100% бразилска девица човечка коса, исечена од донатори н�

Ѓумбир Лили Фарми Клуб &засилувач; Фитнес Навлажнувачки Шампон За Сите Типови На Коса, Вегетаријанска &засилувач; Суровост-Слободен,
 • Новак

Ѓумбир Лили Фарми Клуб &засилувач; Фитнес Навлажнувачки Шампон За Сите Типови На Коса, Вегетаријанска &засилувач; Суровост-Слободен,

DEN 319.84

Навлажнувачки Шампон : Веднаш ја измазнува, обновува и ревитализира сувата коса со трајна влага за неве�

200 парчиња Бебе Дете Деца Вратоврски За Коса Безброј, Маркоидо Мали 1 Еластични Врски За Коса Држачи За Опашка За Фина До Средна, Тенка/Густа
 • Новак

200 парчиња Бебе Дете Деца Вратоврски За Коса Безброј, Маркоидо Мали 1 Еластични Врски За Коса Држачи За Опашка За Фина До Средна, Тенка/Густа

DEN 143.84

Повеќебојни : обезбедуваме 20 бои врски за коса за бебе мало девојче и деца, 200 парчиња ленти за коса во ку�

ксивеја Перика Долга Бакарна Црвена Чипка Предна Перика Брановидна Кафеава Црвена Синтетичка 13 * 4 Чипка Предна Перика Отпорни На Топлина
 • Новак

ксивеја Перика Долга Бакарна Црвена Чипка Предна Перика Брановидна Кафеава Црвена Синтетичка 13 * 4 Чипка Предна Перика Отпорни На Топлина

DEN 576.00

Простор за разделба : има 13*3 чипка напред за да можете да ја направите разделбата како што сакате, нејзин