Бхп Класичен Третман На Коса Со Кератин-Мулти Големина

Бхп Класичен Третман На Коса Со Кератин-Мулти Големина

DEN 1.33

Достапност

Идеален за сите европски кадрава коса тип како руса, сива и бела боја Ги обновува оштетените области, го зголемува сјајот и го намалува разлетувањето. Го исправа и елиминира разлетувањето до четири месеци, а исто така ја остава косата сјајна, мека и мазна додека ја штити. Богата со амино киселини ја навлажнува и штити. Аминокиселината помага во анти-стареењето. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : дека сите понуди на оваа листа се претставени во обични пластични етикетирани шишиња кои ќе бидат преточени од оригиналното литарско шише. ЛИТАРСКИТЕ ШИШИЊА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ. Линијата Бразилскихаирпроизводи Класичен Третман на Коса со кератин термо-активен има соединение базирано на цистеин и бисер во прав, ги обновува протеините на косата и создава природна хидроизолација против дејството на enимите и малтретирањето. Третманот Со Шампон Стилски Бисер ја отвора кутикулата на влакната на косата продира длабоко и ги подготвува за примена на ре-конструкторот . Бразилскипроизводи За коса Класичниот Третман На Кератин За Коса е термоатив базиран на соединение основен цистеин и бисер во прав, богат со витамини и протеини. Оставајќи ја косата свиленкаста, сјајна и мазна со неспоредлива. Како да се Користи : добро Протресете пред да го користите производот. Нанесете Бразилски Производи За Коса Класичен Професионален Третман Со Шампон Бисер Стилски На косата.


За производот

Избор на клиент

Нинабела Органски Отплеткување Четка За Коса За Жени, Мажи &засилувач; Деца - Не се Повлече На Косата - Коса Зацрвстувањето Четки За Директно,
 • Новак

Нинабела Органски Отплеткување Четка За Коса За Жени, Мажи &засилувач; Деца - Не се Повлече На Косата - Коса Зацрвстувањето Четки За Директно,

DEN 108.64

Кралица На Удобноста : во текот на неколку години развој ги направи овие четки за отплеткување на косата

Засилен Држач За Перика Статив Држач За Глава За Манекенки, 23 Инчи Глава За Платнена Перика, Глава За Манекен Со Држач за Приказ За Правење
 • Новак

Засилен Држач За Перика Статив Држач За Глава За Манекенки, 23 Инчи Глава За Платнена Перика, Глава За Манекен Со Држач за Приказ За Правење

DEN 783.84

Професионален Дизајн : главата маникин е дизајнирана според обликот на човечката глава Неговиот изглед

Мед Русокоса Пакет Нагласи Снопови Човечка Коса P27/613 Снопови Човечка Коса Бразилецот Богородица Реми Коса Екстензии 2 Тон 613 Снопови
 • Новак

Мед Русокоса Пакет Нагласи Снопови Човечка Коса P27/613 Снопови Човечка Коса Бразилецот Богородица Реми Коса Екстензии 2 Тон 613 Снопови

DEN 760.80

①Мед Русокоса Пакет Материјал : 100% Необработени Бразилската Девица Човечка Коса, 8А Хоени Русокоса Дире

48 Инчи Лажен Коса Продолжување Со Алатка 4200 Насоки Самовила Коса Ламба Комплет Сјајот Коса Екстензии за Жени &засилувач; Девојки, Коса Додатоци
 • Новак

48 Инчи Лажен Коса Продолжување Со Алатка 4200 Насоки Самовила Коса Ламба Комплет Сјајот Коса Екстензии за Жени &засилувач; Девојки, Коса Додатоци

DEN 1.67

16 парчиња Сјајна Ламба За Коса : Составена од 12 различни тематски бои плус 4 ПАРЧИЊА сребрена ламба, напр�

Ноќта На вештерките Сјајот Фиба Тиква Лак Фиба Трик Цртан Филм Симпатична Фиба Девојки Деца Ноќта На Вештерките Партија Коса Додатоци
 • Новак

Ноќта На вештерките Сјајот Фиба Тиква Лак Фиба Трик Цртан Филм Симпатична Фиба Девојки Деца Ноќта На Вештерките Партија Коса Додатоци

DEN 576.00

ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : Клипот За Коса Со Сјај Од Цртан Филм Е Лесен и Не се лизга, Нема да Ја Повлече Косата и Да

Лабава Бранова Капчиња Коса 16 инчи имаат Текстура На Јаки Синтетичка Плетенка коса француски Кадрици Масовно Продолжување На Косата, ОТ2/БУБАЧКА)
 • Новак

Лабава Бранова Капчиња Коса 16 инчи имаат Текстура На Јаки Синтетичка Плетенка коса француски Кадрици Масовно Продолжување На Косата, ОТ2/БУБАЧКА)

DEN 479.84

Материјал : Висококвалитетна Коса Отпорна На Топлина, Многу добар квалитет, изгледа и се чувствува најб�

SNOBGIRLS CURALIGN Ултра Измазнување Контрола Интензивно Остави Во Косата Масло Со Арган Масло, Babassu &засилувач; Маслиново Масло, Супер Концентрирани
 • Новак

SNOBGIRLS CURALIGN Ултра Измазнување Контрола Интензивно Остави Во Косата Масло Со Арган Масло, Babassu &засилувач; Маслиново Масло, Супер Концентрирани

DEN 239.20

Интензивно Масло За Коса што Се Внесува со Масло Од Бабасу, Масло Од Арган, Маслиново Масло, Керамиди, Хи�

Форвме Бризилска Девица Коса 4 парчиња Многу Воден Бран Со Фронтално Затворање 26 26 26 Со 20 Инчен Чипка Фронтално Затворање со Снопови Коса
 • Новак

Форвме Бризилска Девица Коса 4 парчиња Многу Воден Бран Со Фронтално Затворање 26 26 26 Со 20 Инчен Чипка Фронтално Затворање со Снопови Коса

DEN 5614.40

Материјал За Коса : 100% Необработени Снопови За Човечка Коса Со Фронтално Затворање Бразилска Девствена

Без топлина за коса, навивачи на коса, валјак сунѓер, виткање на глава, навивачи за коса, алатка за фризури за фризури за жени девојки
 • Новак

Без топлина за коса, навивачи на коса, валјак сунѓер, виткање на глава, навивачи за коса, алатка за фризури за фризури за жени девојки

DEN 143.84

[Пакетот вклучува] ќе добиете ролери за коса без топлина на топлина, овој валјак за коса без топлина прав

Белило во Лондон Еко-Конус за еднократна употреба за боење на косата-Комплет за кокосова школка со четка за нијанса, еко-пријателски, веган,
 • Новак

Белило во Лондон Еко-Конус за еднократна употреба за боење на косата-Комплет за кокосова школка со четка за нијанса, еко-пријателски, веган,

DEN 194.88

Цел : Повторно употреблив сад за кокосова обвивка и четка за нијанса за да се мешаат белило, тонер или бо�

војоре Синтетичка Коса Плетенка Лента За Глава Плетенка обрач За коса Класичен Буци Широк Плетен Свадба Меки Плетенки Перика Жени
 • Новак

војоре Синтетичка Коса Плетенка Лента За Глава Плетенка обрач За коса Класичен Буци Широк Плетен Свадба Меки Плетенки Перика Жени

DEN 1.33

Деликатна техника На Ткаење плетена лента за коса со еластична лента со заби, изработена со врвни синте�

МОДА НАПРАВИ 2 Пакувања Перика кадифе памук база зафат Бенд Работ Нелизгачки Прилагодлив Лента За Коса За Да Се Задржи Перики Обезбедени
 • Новак

МОДА НАПРАВИ 2 Пакувања Перика кадифе памук база зафат Бенд Работ Нелизгачки Прилагодлив Лента За Коса За Да Се Задржи Перики Обезбедени

DEN 159.84

МОДА НАПРАВИ 2 Пакувања Перика кадифе памук база Зафат Бенд Работ Нелизгачки Прилагодлив Лента За Коса �

МУПУЛ Омбре Розова Перика Кратко Тело Брановидни Боб Перики За Жени Со Тресне Должина На Рамената Синтетичка Перика За Забави За Девојки Секојдневна
 • Новак

МУПУЛ Омбре Розова Перика Кратко Тело Брановидни Боб Перики За Жени Со Тресне Должина На Рамената Синтетичка Перика За Забави За Девојки Секојдневна

DEN 319.84

●Модна Перика● : омбре розовата перика со кратки бранови на телото е дизајнирана од темна до светла, а 3

Бувови На Гранката Во Лисја И Срца Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода
 • Новак

Бувови На Гранката Во Лисја И Срца Бербер Кејп &засилувач; Брада Престилка 2 во 1 - Професионална Коса Сечење Наметка со 2 Вшмукување Чаши, Вода

DEN 319.84

●2 во 1 ● големината на берберската наметка со вшмукувачка чаша е 65 во * 55 инчи Прилагодливото деколте го

Исценета 3 -парчиња зашилена чешел за коса клипири за деца дами жилети четка за коса за жени сечење коса сечење смолкнат салон за коса чешел
 • Новак

Исценета 3 -парчиња зашилена чешел за коса клипири за деца дами жилети четка за коса за жени сечење коса сечење смолкнат салон за коса чешел

DEN 102.88

Комбини за сечење на берберска коса : Чешел за сечење на косата, лесен начин да ја исечете косата, да ви о�

Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска на денот на в Valentубените
 • Новак

Деја 2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска за вратоврска на денот на в Valentубените

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

Издржливи Пластични Избрани Клипови За Коса Во Цртан Филм, Светли Бои Разноврсна Употреба Клипови за Коса, 70 парчиња Слатки Клипови За
 • Новак

Издржливи Пластични Избрани Клипови За Коса Во Цртан Филм, Светли Бои Разноврсна Употреба Клипови за Коса, 70 парчиња Слатки Клипови За

DEN 0.67

€Светли Бои Q : овие клипови за коса за мали деца имаат светли и живописни бои, додавајќи повеќе сјај во н

Кутија Плетенка Капчиња Коса 20 Инчен Бургундија Капчиња Кутија Плетенки Претходно Јамка Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 6 Пакувања Средна
 • Новак

Кутија Плетенка Капчиња Коса 20 Инчен Бургундија Капчиња Кутија Плетенки Претходно Јамка Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 6 Пакувања Средна

DEN 431.68

Лесен за инсталирање Природен Изглед Рамномерно Поделени Висококвалитетна Капчиња Коса ?●Материјал З�