Органски дневен шампон Нормална коса 250 мл Дермаклај

Органски дневен шампон Нормална коса 250 мл Дермаклај

DEN 1100.96

Достапност

Шампонот за честа употреба од Дермаклај ги комбинира реминерализирачките придобивки од белата глина и органските состојки со тонови, омекнување и ревитализација на својствата Останато со протеини од зеленчук, исто така помага да се зачува природниот кератин на косата. Неговата нова база за перење обезбедува лесна и убава пена за подобро плакнење.


За производот

Избор на клиент

висесани Бербер Кејп Апстрактни Шарени Вилински Коњчиња Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна
 • Новак

висесани Бербер Кејп Апстрактни Шарени Вилински Коњчиња Полиестерски Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна

DEN 2.00

полиестер ●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал...

Вантасо Рачно Нацртани Тропски Цвеќиња И Лисја Берберска Наметка За Мажи Жени Деца Професионална, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон
 • Новак

Вантасо Рачно Нацртани Тропски Цвеќиња И Лисја Берберска Наметка За Мажи Жени Деца Професионална, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон

DEN 0.67

●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура е приближ�

Васерце Природни Производи За Коса Перика Нето Продолжен Капак За Коса Црна Боја Капа За Перика Што Дише Носете Лажна Покривка За Глава
 • Новак

Васерце Природни Производи За Коса Перика Нето Продолжен Капак За Коса Црна Боја Капа За Перика Што Дише Носете Лажна Покривка За Глава

DEN 2.00

Врвен Квалитет : Одговара На Сите Типови Коса и Стилови На Коса,густа и Тенка Коса,Обезбедува Совршено Ц�

ИМСТИЛ Костенлив Боб Брановидна Чипка Предни Перики Црна Вдовица Кратки Бакарни Црвени Синтетички Перики Коса Отпорна На Топлина Природна
 • Новак

ИМСТИЛ Костенлив Боб Брановидна Чипка Предни Перики Црна Вдовица Кратки Бакарни Црвени Синтетички Перики Коса Отпорна На Топлина Природна

DEN 831.84

Половина рачно врзана чипка предна перика со 1,5инчен простор за разделба од чипка напред, можете да ја р�

Вал Професионална Алатка Мат За Машинки, Тримери &засилувач; Фризура Алатки, 5 Ѕвезда Серија Бербер Кејп, &засилувач; Вал Професионални
 • Новак

Вал Професионална Алатка Мат За Машинки, Тримери &засилувач; Фризура Алатки, 5 Ѕвезда Серија Бербер Кејп, &засилувач; Вал Професионални

DEN 2.00

Вал Професионална Алатка За Сечење Коса Мат е најдобрата површина за поддршка на вашите алатки за време

Машинки за коса, Електрични Машинки Ќелава Глава Безжична НА ПОЛНЕЊЕ IPX7 Водоотпорни Комплети За Чешлање Т-Сечило Блиско Сечење, Тример ЗА Мажи
 • Новак

Машинки за коса, Електрични Машинки Ќелава Глава Безжична НА ПОЛНЕЊЕ IPX7 Водоотпорни Комплети За Чешлање Т-Сечило Блиско Сечење, Тример ЗА Мажи

DEN 2.67

+Висечки Сечила Во Форма На ТОблик Титаниум челик + Прецизни сечила од Нерѓосувачки челик, останете остр

Wosune, преклопен дизајн на коса за виткање на коса, алатка за облекување на косата за дизајн на коса, продавница за салони за убавина
 • Новак

Wosune, преклопен дизајн на коса за виткање на коса, алатка за облекување на косата за дизајн на коса, продавница за салони за убавина

DEN 1.33

Дизајн на преклопување, компактен и преносен Ергономски дизајн, лесен зафат Усвојувајте висока ефикасн

4 Парчиња Екстензии За Коса Во Боја За Деца Екстензии За Опашка За Девојчиња Плетенки Со Гумени Ленти Додатоци За Коса Од Сирена И Морска
 • Новак

4 Парчиња Екстензии За Коса Во Боја За Деца Екстензии За Опашка За Девојчиња Плетенки Со Гумени Ленти Додатоци За Коса Од Сирена И Морска

DEN 159.84

●Материјал За фризура ● ова продолжување на косата со плетенка е направено од висококвалитетни синтет

Инстант спреј за боење на косата, спреј за боја на коса за еднократна употреба, креирајте ја омилената фризура според вашето расположение
 • Новак

Инстант спреј за боење на косата, спреј за боја на коса за еднократна употреба, креирајте ја омилената фризура според вашето расположение

DEN 1.00

➤ Еднократен спреј за боење на косата што ја дава вашата коса светла, живописни бои лесно и брзо, без обв

100 парчиња Ленти За Коса, Специјални Нештетни Ленти За Девојчиња За Коса Растеглива Лента Рефус Ткаенина Врски За Коса Еластики За Коса или
 • Новак

100 парчиња Ленти За Коса, Специјални Нештетни Ленти За Девојчиња За Коса Растеглива Лента Рефус Ткаенина Врски За Коса Еластики За Коса или

DEN 123.04

Боја : 55 случајни бои Материјал : ткаенина и еластични ленти Ширина : 0,6 инчи Должина на преклопување : 3,3 и

2 парчиња Метален Клип За Коса Пунџа Кафез За Коса Манжетна Пунџа Метален Држач За Стапчиња За Коса Држач За Опашка Додатоци За Стилизирање
 • Новак

2 парчиња Метален Клип За Коса Пунџа Кафез За Коса Манжетна Пунџа Метален Држач За Стапчиња За Коса Држач За Опашка Додатоци За Стилизирање

DEN 175.84

Пакет : 2 парчиња Метален Клип За Коса Пунџа Кафез За Коса Манжетна Пунџа Метален Сет За Стапчиња За Коса

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Антички-Египетски-Фараон-Салон За Очи Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање
 • Новак

55х66 Инчен Полиестер Кејп За Сечење Коса Антички-Египетски-Фараон-Салон За Очи Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

1 пакет Ажурирано без топлина, виткаат за коса, ролери за коса, лента за глава без виткање на виткање, без топлински навивачи да спијат во навивам
 • Новак

1 пакет Ажурирано без топлина, виткаат за коса, ролери за коса, лента за глава без виткање на виткање, без топлински навивачи да спијат во навивам

DEN 127.84

Надградено железо без виткање на топлина : Ова железо без виткање нема да се загрее и ќе ви ја оштети кос�

Продолжување на опашката со долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии ЗА Коса САМ Природна Мека Синтетичка
 • Новак

Продолжување на опашката со долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии ЗА Коса САМ Природна Мека Синтетичка

DEN 159.84

?●Мек Материјал Е Изработен од врвна синтетичка коса од влакна отпорна на топлина, модерен, жив, стилски

Плетење Решетка За Коса Дрвен Држач За Коса Плетење Коса-Држач За Екстензии За Коса Разноврсна 72 Штипки Преклоплива Стоечка Решетка За Плетење
 • Новак

Плетење Решетка За Коса Дрвен Држач За Коса Плетење Коса-Држач За Екстензии За Коса Разноврсна 72 Штипки Преклоплива Стоечка Решетка За Плетење

DEN 2.00

●Професионален мобилен држач за Плетење ● Нашиот дрвен држач за решетка за коса за плетење е дизајнира

Киеривс Манекенска Глава За Стилизирање На Косата Глава Козметологија Кукла Глава Маникин Пракса Глава Синтетички Влакна Коса
 • Новак

Киеривс Манекенска Глава За Стилизирање На Косата Глава Козметологија Кукла Глава Маникин Пракса Глава Синтетички Влакна Коса

DEN 479.84

Нетоксичен Материјал : 100% синтетичка коса, манекенска глава изработена од синтетичка коса која не е окс�

Витабрид C¹² Скалп+ шампон, pH 5,5 анти-стареечка грижа за скалпот за посилни и волумизирани корени за коса, поцелосна и подебела коса, 10,14
 • Новак

Витабрид C¹² Скалп+ шампон, pH 5,5 анти-стареечка грижа за скалпот за посилни и волумизирани корени за коса, поцелосна и подебела коса, 10,14

DEN 512.00

Формула за пробив против стареење на стареење : Напојува со нашата таен код за комерцијална технологија

Cnnrug Перики Европа И Сад Црно Злато Градиент Долга Кадрава Коса Голем Бран Кадрава Меки Коса Сет Мат Висока Температура Хемиски Влакна Може Да
 • Новак

Cnnrug Перики Европа И Сад Црно Злато Градиент Долга Кадрава Коса Голем Бран Кадрава Меки Коса Сет Мат Висока Температура Хемиски Влакна Може Да

DEN 1547.20

Материјал на производот : мат хемиски влакна висока температура жица, технологија на производот : полов�

Нагласува Капа Со Претходно Исечени Дупки Силиконско Капаче За Истакнување На Косата За Нагласување На Косата Капа За Боја Без Истекување
 • Новак

Нагласува Капа Со Претходно Исечени Дупки Силиконско Капаче За Истакнување На Косата За Нагласување На Косата Капа За Боја Без Истекување

DEN 1.67

ПОЛОВИНА ЛАЧНИ ДУПКИ КАПА ЗА ИСТАКНУВАЊЕ капа за истакнување со веќе дупки во неа, не треба да губите вр�

Сончев Омбре Нагласи ФБ30 13х4 Чипка Предна Човечка Коса Перики 12А Бразилска Девица Коса Балајаж Брановидна Претходно Извадена Со Бебешка Коса
 • Новак

Сончев Омбре Нагласи ФБ30 13х4 Чипка Предна Човечка Коса Перики 12А Бразилска Девица Коса Балајаж Брановидна Претходно Извадена Со Бебешка Коса

DEN 2879.84

1Целата коса е 100% девствена човечка коса, исечена од млади 100% Необработена Човечка Коса, може да биде обо

Афро Издувам Врвка Конска Опашка За Кратка Природна Коса, Висока Издувам Врвка Кратка Пунџа За Црни Жени, Афро Откачен Кадрава Опашка Фризури
 • Новак

Афро Издувам Врвка Конска Опашка За Кратка Природна Коса, Висока Издувам Врвка Кратка Пунџа За Црни Жени, Афро Откачен Кадрава Опашка Фризури

DEN 319.84

Доаѓа Кадрава и Подготвена за Носење : Афро Издувна Врвка За Влечење , Брза И Лесна За Инсталирање, Зашти�