Четка за стилизирање на мекиот допир на Дајан

Четка за стилизирање на мекиот допир на Дајан

DEN 79.52

Достапност

Мазни и форми Најлонски иглички со топка, нежни на косата и скалпот. Мека допир дрвена рачка. За сите типови на коса. Најлонски иглички со топка, нежни на косата и скалпот. Мека допир дрвена рачка. За сите типови на коса. Дајан јаглен мека четка за колекција на рачки за допир.


За производот

Избор на клиент

Емеливор Акварел Цвет Микрофибер Крпа За Коса За Жени Супер Абсорбента Против Разлетување Брзо Сушење Обвивка За Крпи За Коса За Жени Влажна
 • Новак

Емеливор Акварел Цвет Микрофибер Крпа За Коса За Жени Супер Абсорбента Против Разлетување Брзо Сушење Обвивка За Крпи За Коса За Жени Влажна

DEN 143.84

~~Големина Одговараат На Сите● : големината на обвивката за коса е 24,4*9,45 инчи, една големина одговара на �

СЕИКЕА Продолжување На Опашката Со Долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии На Коса Опашка Природно Меко
 • Новак

СЕИКЕА Продолжување На Опашката Со Долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии На Коса Опашка Природно Меко

DEN 448.00

Природна и Мека Изработена од врвна синтетичка влакна отпорна на топлина, модерна, живост, стилска и ра�

Додатоци За Коса Од орев Клипови За Коса Клипови За Коса Клипови За Мали Димензии Клип За Опашка клип врвот Клип Пролет Клип Шема
 • Новак

Додатоци За Коса Од орев Клипови За Коса Клипови За Коса Клипови За Мали Димензии Клип За Опашка клип врвот Клип Пролет Клип Шема

DEN 4436.80

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

БОГАТА &засилувач; Густа Коса Растителни Влакна Матични Клетки Градење На Влакна За Мажи, Пополнува Во Чистење На Косата, Брзо Допир
 • Новак

БОГАТА &засилувач; Густа Коса Растителни Влакна Матични Клетки Градење На Влакна За Мажи, Пополнува Во Чистење На Косата, Брзо Допир

DEN 959.84

БОГАТИ Нашите 100% чисти и природни состојки работат синергистички за да ја смират, зајакнат и излечат ва�

Кеабало 22 инчи и 30 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени
 • Новак

Кеабало 22 инчи и 30 инчи Нагласи Чипка Предна Перика Човечка Коса 4/27 Обоени 13х4 Тело Бран HD Чипка Фронтални Перики Човечка Коса За Црни Жени

DEN 1.67

Омбре Чипка Предна Перика Човечка Коса Материјал : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Перики �

Шампон за кафеава Боја за Коса 3 во 1 за Сива Коса, Лесна Црна Боја За Коса, Шампон За Инстант Црна Боја За Коса- Сива Покриеност, Боење
 • Новак

Шампон за кафеава Боја за Коса 3 во 1 за Сива Коса, Лесна Црна Боја За Коса, Шампон За Инстант Црна Боја За Коса- Сива Покриеност, Боење

DEN 3.00

●100% ПОКРИЕНОСТ НА СИВАТА КОСА●ве Молиме обојте ја косата рамномерно, оставете ја околу 2030 минути 100% по�

XDCHLK Чипка Бисер Крст Лента Задниот Дел На Главата Плоча Коса Грабне Клип Слатка Дизајн Смисла Разноврсна Тренд Streamer Главата Облека
 • Новак

XDCHLK Чипка Бисер Крст Лента Задниот Дел На Главата Плоча Коса Грабне Клип Слатка Дизајн Смисла Разноврсна Тренд Streamer Главата Облека

DEN 3.33

Повод : Секојдневна / Улична Облека Продажба Поени : Модерен, стилски, иновативен, секојдневен, дизајн, ге

55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Алјаска-Салон За Лосос-Чај Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање
 • Новак

55х66 Инчен Полиестерски Наметка За Сечење Коса Алјаска-Салон За Лосос-Чај Салон Берберска Наметка Со Прилагодливо Предвремено Затворање

DEN 0.33

Полиестер Затворање на бравата Машинско Перење Изработена Од Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина,

1б30 Омбре Снопови За Влечење Човечка Коса Снопови Со Кафеави Бранови На Телото 20 22 24 Инчи Необработена Девствена Коса 3 Снопови Коса Ткаат
 • Новак

1б30 Омбре Снопови За Влечење Човечка Коса Снопови Со Кафеави Бранови На Телото 20 22 24 Инчи Необработена Девствена Коса 3 Снопови Коса Ткаат

DEN 0.67

●Омбре 1б30 Пакет За Коса● : Бразилски 1б30 Коса Со Бранови На Телото 3 Снопови, Изработени Од 100% Необработ�

6 СПАКУВАЈТЕ Божиќни Клипови За Коса За Девојки Рогови Дедо Мраз Джинджифилово Човек Празничен Декор Барети Лакови За Коса Додатоци
 • Новак

6 СПАКУВАЈТЕ Божиќни Клипови За Коса За Девојки Рогови Дедо Мраз Джинджифилово Човек Празничен Декор Барети Лакови За Коса Додатоци

DEN 1.67

€+ПАКЕТ вклучи q : ќе добиете 6 парчиња божиќен елемент клипови за коса Доволно количество и различни сти

Мерисихаир Кратка Портокалова Боб Перика Со Удирања, Директно Боб Портокалови Перики За Жени, Косплеј Шарени Портокалови Удирања
 • Новак

Мерисихаир Кратка Портокалова Боб Перика Со Удирања, Директно Боб Портокалови Перики За Жени, Косплеј Шарени Портокалови Удирања

DEN 319.84

МЕРИСИХАИР е посветена на обезбедување на различни стилови на перики Имаме многу бои и стилови, секогаш

Кератин лек најдобар третман злато и мед био-бразилски комплекс 15 мл 7piece свилен мек формалдехид слободен комплекс со арганско масло негување
 • Новак

Кератин лек најдобар третман злато и мед био-бразилски комплекс 15 мл 7piece свилен мек формалдехид слободен комплекс со арганско масло негување

DEN 6367.68

Комплетот служи до 8 апликации Само професионална употреба 7 парчиња измазнете го комплетот за коса што

НЕКОГАШ Вера Булчински Партија Коса Барет Клип, Прекрасни Маркиза Кристал Кристал Цвет Лист Коса Додатоци За Жени Виолетова Злато-Тон
 • Новак

НЕКОГАШ Вера Булчински Партија Коса Барет Клип, Прекрасни Маркиза Кристал Кристал Цвет Лист Коса Додатоци За Жени Виолетова Злато-Тон

DEN 172.64

Овој накит е инспириран од растенија и цвеќиња, што е најпопуларниот предмет во светот на накитот во ден

Вантасо Фламинго Розова Ананас Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа
 • Новак

Вантасо Фламинго Розова Ананас Бербер Кејп За Мажи Жени Деца Професионални, Екстра Голема Фризура Престилка Лигавче Салон Коса Сечење Крпа

DEN 0.67

Полиестер ●СУПЕР ГОЛЕМА И ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ●Поставувањето рамна големина на оваа наметка за фризура

Бисер Клип За Коса За Жени Девојки, Бисерна Шнола За Коса Со Вештачки Бисерен Цвет, Украсни Додатоци За Стилизирање За Жени, Додатоци
 • Новак

Бисер Клип За Коса За Жени Девојки, Бисерна Шнола За Коса Со Вештачки Бисерен Цвет, Украсни Додатоци За Стилизирање За Жени, Додатоци

DEN 3.33

`+Декоративен Бисер Клип За Жени ● слатката вештачка бисерна штипка е изработена од висококвалитетна с�

Црвено Со Бакнеж Плетенка Сјај Освежување Спреј, Долготрајни Хидратација-Освежи Кадрици &засилувач; Плетенка Со Највисок Сјај, Смирува
 • Новак

Црвено Со Бакнеж Плетенка Сјај Освежување Спреј, Долготрајни Хидратација-Освежи Кадрици &засилувач; Плетенка Со Највисок Сјај, Смирува

DEN 3.33

Пробајте ЈА НАШАТА ЦРВЕНА БОЈА Со Спреј За Освежување На Сјај Со Плетенка за Брилијантно хидрирана коса

Џета Деца Девојки Светки Двослоен Лак-јазол Коса Клипови Балет Девојки Шноли Сјај Коса Лакови Стегач Алигатор Клипови Симпатична Глава Шампањ
 • Новак

Џета Деца Девојки Светки Двослоен Лак-јазол Коса Клипови Балет Девојки Шноли Сјај Коса Лакови Стегач Алигатор Клипови Симпатична Глава Шампањ

DEN 3.33

Деца девојки симпатична коса клип Двоен блескав дизајн на лак, лесен и убав, одговара за вашите деца Фро�

ИФКХДД Целосно Метално Куќиште Тример За Коса Брада Машинка За Коса Професионален Кабел Безжичен Машки Тример За Чешлање Електричен
 • Новак

ИФКХДД Целосно Метално Куќиште Тример За Коса Брада Машинка За Коса Професионален Кабел Безжичен Машки Тример За Чешлање Електричен

DEN 2.67

Нерѓосувачки челик машина главата, а не заглавени, тешко текстура, супер долг живот, долгорочна употреб�