Бломас Длабок Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса 28 Инчи 13х6 Длабоко Кадрава Проѕирна Чипка Предна Перика Кадрава Човечка Коса Перики За Црни Жени Претходно Отки

Бломас Длабок Бран Чипка Предни Перики Човечка Коса 28 Инчи 13х6 Длабоко Кадрава Проѕирна Чипка Предна Перика Кадрава Човечка

DEN 3039.84

Достапност

1 : ● Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса Материјал ● 100% Необработени Длабоки Бранови 12а Одделение Бразилска Девица Човечка Коса Чипка Предни Перики, Исечени Од Млади Донатори Директно,Меки И Природни, Здрави И Живописни, без Чуден Мирис 2 : € HD Транспарентен Чипка Пред Перики Чипка Големина q 13x6 HD Транспарентен Чипка Пред Перики Човечка Коса.Областа на Чипка 13х6 Поддржува Среден Дел и Страничен дел.Невидливите Изветвени Јазли Добро Одговараат На Целата Боја На Кожата. Поприродно Кога ќе го земете, Без Мирис,Без Пролевање, Без Заплеткување.Мекиот И Жив, Дише И Издржлив Материјал Од тантела го Прават Поудобен.Во Сите Прилики Можете Да Носите Перики Со Длабоки Бранови Од Чипка. 3 : ● Бразилска Човечка Коса Чипка Предни Перики Квалитет● Претходно Откинати Природна Линија На Коса Со Бебешка Коса Наоколу, Мека И Издржлива.180% Густина Длабок Бран Човечка Коса Перики Целосна И Дебела, Верна На Должина и Тежина. Може да биде Обоена, Изветвена, Подготвена,Исправена и Рестилизирана.Погоден за забава, роденден, патување, прослава, свадба, дипломирање и секојдневен живот. 4 : + Без Лепак Чипка Предни Перики Нето Големина капа 13х6 Уво До Уво HD Транспарентен Чипка Фронтална Перика, 4 инчен Слободен Длабоко Разделба Простор, Може Да Се Направи Висока Опашка&пунџа.13х6 Швајцарска Чипка Фронтални Перики Со Длабоки Бранови Со 2 Прилагодливи Ремени и 4 Чешли, Лесни за Прилагодување и Носење, Издржливи, Дишат и Удобни. 5 : ● Висококвалитетна Услуга За Клиентите ● Бродови ОД САД, Брод од Фба 1-3 Работни Дена Испорака.За Модната Чипка Предна Човечка Коса Перика, Доколку Имате Какви Било Прашања, Слободно Контактирајте не. Имаме Професионален Тим За Услуги на Клиентите и Ќе Ви Дадеме Задоволително Решение во Рок Од 24 Часа. Прилагодете Ја Вашата Убавина. Косата бломас е професионален продавач на перики за човечка коса. Настојувајте да ви обезбедиме висококвалитетна услуга. Периките За Коса бломас Ја Осветлуваат Вашата Убавина, Ве Прават посамоуверени, Модни, Секси, Романтични и Елегантни. Зошто Изберете Бломас Чипка Предни Перики Човечка Коса?.Напредна технологија : фабриката За Коса Бломас Има повеќе од 15 години искуство во правење перики.Посветени сме на производство На Човечка Коса со висок квалитет.Сите перики се направени од 100% човечка коса, без мешана синтетичка и животинска коса што е многу погодно за долготрајна употреба. Може да биде редизајнирана,обоена и избелена како вашата природна коса.Ние користиме избрана девствена човечка коса исечена од здрав млад донатор директно. Многу чист, природен, мек, полн и жив.Косата на бломас инсистира на обезбедување квалитетни перики за човечка коса како и секогаш.Никогаш нема да се чувствувате разочарани од оваа предна перика од чипка со бранови на телото. П1 : Дали Е Тоа Човечка Коса?.


За производот

Избор на клиент

Клип Во Екстензии За Коса Вистински Парчиња Човечка Коса за Жени 100гр 8 парчиња 18клип Двојно Ткаење Рачно Изработени Екстензии За
 • Новак

Клип Во Екстензии За Коса Вистински Парчиња Човечка Коса за Жени 100гр 8 парчиња 18клип Двојно Ткаење Рачно Изработени Екстензии За

DEN 1099.20

?Клип Во Материјал За Продолжување На Косата : Нашата права човечка клип за коса во екстензии за коса е и�

висесани Бербер Кејп Црвен Пикап Автомобил Елка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа
 • Новак

висесани Бербер Кејп Црвен Пикап Автомобил Елка Полиестер Салон За Сечење Коса Кејп Престилка Антистатичка Фризура Водоотпорна Крпа

DEN 0.33

●ПРИЛАГОДЕНА ПРЕСТИЛКА за ФРИЗУРА : можете да креирате своја сопствена прилагодена престилка за фризу�

Џејсон 6 Коса Текстурирање Ножици, 23 Заби Текстура На Косата Ножици Професионални Мешање Коса Чистење Ножици За Бербер, Фризер, Стилист, Жени
 • Новак

Џејсон 6 Коса Текстурирање Ножици, 23 Заби Текстура На Косата Ножици Професионални Мешање Коса Чистење Ножици За Бербер, Фризер, Стилист, Жени

DEN 0.33

1 Година Безгрижно Производ По Продажба На Услуги ЗА ЏЕЈСОН Коса Чистење ножици Само Контактирајте Не а�

3 Парчиња Метална Коса Подигнете Ја Косата Изберете Салон За Задевање Чешли За Грб Розов или Црн Јаглероден Чешел Со Лифт Од Нерѓосувачки
 • Новак

3 Парчиња Метална Коса Подигнете Ја Косата Изберете Салон За Задевање Чешли За Грб Розов или Црн Јаглероден Чешел Со Лифт Од Нерѓосувачки

DEN 870.40

Предмети Испратени До вас : има 3 парчиња метален избор на коса во пакетот за вас, вклучувајќи 2 парчиња п�

2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска на вратоврзувањето креативно грозје
 • Новак

2 пакувања Работно капаче со копче и џемпери за жени со долга коса прилагодлива вратоврска на вратоврзувањето креативно грозје

DEN 239.68

100% полиестер Затворање на влечење Оваа работна капа има врвен дијаметар од 18 см / 7in Еластичната вратовр�

Море-Слугинката Коса Исправувач Четка, Керамички Јонски Топол Воздух Четка Со Анти-Изгорени, Автоматско Заклучување Температура &засилувач;
 • Новак

Море-Слугинката Коса Исправувач Четка, Керамички Јонски Топол Воздух Четка Со Анти-Изгорени, Автоматско Заклучување Температура &засилувач;

DEN 3.33

●Уникатен Дизајн На Структурата На Воздушниот Сендвич ● Оваа четка за коса директно ја прифаќа најнов�

WDBBY преносен мултифункционален стил на стилизирање директно чешел со чешел со брада чешел со топол воздух тројно права коса сплит
 • Новак

WDBBY преносен мултифункционален стил на стилизирање директно чешел со чешел со брада чешел со топол воздух тројно права коса сплит

DEN 3120.64

Дизајн на анти скала : Надворешен дизајн на чешел против скала за да се избегне случајна скала кога кожа�

Лалафина Женски Клипови за Коса 1 Пар Партија Дијамант Девојки Свадба Директно Сјај Кристална Глава Боби Барети Сливер Букви Клип Коса Сјајна
 • Новак

Лалафина Женски Клипови за Коса 1 Пар Партија Дијамант Девојки Свадба Директно Сјај Кристална Глава Боби Барети Сливер Букви Клип Коса Сјајна

DEN 2.33

ХОРОСКОПСКИ КЛИПОВИ за КОСА Изработен од материјал од премиум легура, издржлив за долгорочна употреба �

КОСА НАЧИН Ќелав Манекен Главата Машки Професионална Козметологија За Перика Одлуки И Прикажување, Шапка, Шлем, Очила Или Маски Прикажување
 • Новак

КОСА НАЧИН Ќелав Манекен Главата Машки Професионална Козметологија За Перика Одлуки И Прикажување, Шапка, Шлем, Очила Или Маски Прикажување

DEN 383.84

1Коса Начин машки ќелав манекен главата, исполнет со мек пвц материјал и покриени со мазна стимулативна

Симпатична зелена жаба 2 парчиња прилагодливи буфонски капи со копчиња и обвивки за вратоврска на главата на лентата за џемпери
 • Новак

Симпатична зелена жаба 2 парчиња прилагодливи буфонски капи со копчиња и обвивки за вратоврска на главата на лентата за џемпери

DEN 271.68

100% полиестер Затворање на влечење [Премиум материјал и прилагодување] 100% полиестер со висок степен, лес�

Продолжување на опашката со долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии ЗА Коса САМ Природна Мека Синтетичка
 • Новак

Продолжување на опашката со долга Плетенка Со Вратоврска За Коса Директно Завиткајте Околу Екстензии ЗА Коса САМ Природна Мека Синтетичка

DEN 159.84

?●Мек Материјал Е Изработен од врвна синтетичка коса од влакна отпорна на топлина, модерен, жив, стилски

Самсон коса влакна заклучување Заменува Коса Гел Спреј За Мажи И Жени Брзо Сушење Без Мирис Не-Аеросол, Нелепливи Фантастична Мала Тежина Јасно
 • Новак

Самсон коса влакна заклучување Заменува Коса Гел Спреј За Мажи И Жени Брзо Сушење Без Мирис Не-Аеросол, Нелепливи Фантастична Мала Тежина Јасно

DEN 1.00

Најбрзиот Спреј За Сушење' Самсон Коса Влакна Магла суши веднаш, фиберлок спреј е неаеросол не се чувств

Вал Професионален Деталер Со 5 Ѕвезди со Прилагодливо Т Сечило За Исклучително Блиски Кастри И Чисти И Јасни Линии За Професионални
 • Новак

Вал Професионален Деталер Со 5 Ѕвезди со Прилагодливо Т Сечило За Исклучително Блиски Кастри И Чисти И Јасни Линии За Професионални

DEN 1031.84

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Професионалниот Деталер Со 5 Ѕвезди На Вал беше дизајниран да ги испорача ос�

18 Парчиња Клипови За Коса Од Банана Големи Клипови Со Двоен Чешел Клипови За Коса Од Риба Класични Клипови За Банана Коса За Густа Коса Конска
 • Новак

18 Парчиња Клипови За Коса Од Банана Големи Клипови Со Двоен Чешел Клипови За Коса Од Риба Класични Клипови За Банана Коса За Густа Коса Конска

DEN 1.67

[Различни стилови] ќе добиете пакет, вклучувајќи 6 стилови клипови за коса од бананаПостојат 3 клипови со