Голем Метал Бисер Коса Канџи Клипови Коса Фати Барет Вилица Стегач, Кристал Половина Пунџа Шноли За Густа Коса, Мода Свадба Стил Коса Додатоци За Жени Девојка

Голем Метал Бисер Коса Канџи Клипови Коса Фати Барет Вилица Стегач, Кристал Половина Пунџа Шноли За Густа Коса, Мода Свадба Стил Коса Додатоци

DEN 159.68

Достапност

Елегантен дизајн : постојат 3 различни стилови на метални силни клипови за нокти за коса за вас, тие се карактеризираат со стилски геометриски дизајн, а некои се украсени со вештачки бисери и кристали со вечна луксузна завршница, изгледаат шик, елегантно и никогаш не излегуваат од мода, носењето на нив ќе ве направи привлечни и грациозни Издржлива конструкција : нашите шноли за фаќање коса главно се направени од легиран метален материјал, тешко се кршат или деформираат, кристалите и имитирачките бисери не се лесни за паѓање, издржливата конструкција гарантира дека тие можат да поддржат долгорочна употреба. Силно држење : овие гроздобер метални штипки за нокти за коса не само што се убави за изглед, туку и практични за употреба поради нивната силна моќ на држење, тие можат добро да ја прицврстат вашата коса без да се лизгаат, но нема да му наштетат на вашиот скалп или коса бидејќи имаат мазна површина, погодна за фиксирање на густа, тенка, лабава, права или кадрава коса. Широка употреба : клиповите за вилица за коса со бисерни кристали со големи димензии се применливи и во свечени и во неформални прилики, без разлика дали одите на забави, матурски забави, состанок, празнична прослава, банкет свадба или шопинг, тие можат добро да одговараат на вашата облека и да ви дозволат да се истакнете меѓу толпата; тие се исто така корисни за одржување на косата надвор од лицето при миење на лицето, утринска рутина за убавина, шминка, готвење итн. Исклучителни подароци за жени : пакетот вклучува 3 парчиња спојки за коса и 2 Калеми За Коса, прекрасен комплет за испраќање до вашата девојка, мајка и женски пријатели со различни типови коса, што може да ги задоволи нивните разновидни потреби за стилизирање на косата. Елегантен дизајн : постојат 3 различни стилови на метални силни клипови за нокти за коса за вас, тие се карактеризираат со стилски геометриски дизајн, а некои се украсени со вештачки бисери и кристали со вечна луксузна завршница, изгледаат шик, елегантно и никогаш не излегуваат од мода, носењето на нив ќе ве направи привлечни и грациозни. Издржлива конструкција : нашите шноли за фаќање коса главно се направени од легиран метален материјал, тешко се кршат или деформираат, кристалите и имитирачките бисери не се лесни за паѓање, издржливата конструкција гарантира дека тие можат да поддржат долгорочна употреба. Силно држење : овие гроздобер метални штипки за нокти за коса не само што се убави за изглед, туку и практични за употреба поради нивната силна моќ на држење, тие можат добро да ја прицврстат вашата коса без да се лизгаат, но нема да му наштетат на вашиот скалп или коса бидејќи имаат мазна површина, погодна за фиксирање на густа, тенка, лабава, права или кадрава коса.


За производот

Избор на клиент

ТОЕКВЕГР 5 Нишки Синтетичка Коса Плетена Лента За Глава Фризура Класични Буци Широки Плетени Плетенки Еластичност Повеќебојна Лента За
 • Новак

ТОЕКВЕГР 5 Нишки Синтетичка Коса Плетена Лента За Глава Фризура Класични Буци Широки Плетени Плетенки Еластичност Повеќебојна Лента За

DEN 223.84

Оваа рачно плетена боја измеша пет Влакнести ленти За глава Направени од синтетичка коса со врвен квали

Леснотија Едно Пакување Екстензии За Плетена Коса Вистинска Човечка Коса И Едно Пакување Лента Во Екстензии За Човечка Коса Боја
 • Новак

Леснотија Едно Пакување Екстензии За Плетена Коса Вистинска Човечка Коса И Едно Пакување Лента Во Екстензии За Човечка Коса Боја

DEN 427.20

Производ за коса : Два Пакети Екстензии За Коса Со Кафеава Омбре (Едно Пакување Лента во Екстензии За Кос

Арган Масло Шампон И Регенератор Во собата – Парабен И Сулфат Слободен Формула Помага Хидрат &засилувач; Негуваат Кадрава, Боја Третирани,
 • Новак

Арган Масло Шампон И Регенератор Во собата – Парабен И Сулфат Слободен Формула Помага Хидрат &засилувач; Негуваат Кадрава, Боја Третирани,

DEN 0.33

Свиленкаста, Сјајна, Твојакршлива, сува коса, подгответе се за надополнување Вашиот артприроден шампон

Зомгурд 28 Инчи 99Ј Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Проѕирни Чипкасти Предни Перики За Жени Претходно Откинати Со
 • Новак

Зомгурд 28 Инчи 99Ј Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Проѕирни Чипкасти Предни Перики За Жени Претходно Откинати Со

DEN 3.33

99ј Длабока Бранова Чипка Предна Перика Материјал : 100% Бразилска Девствена Перика, Многу Мека и Еластичн�

ЖАБА ВРЕЌА 3 Сјајни Ленти за Глава За Девојчиња, Прилагодлива Лента За Глава Без Лизгање За Деца, Светкави Ленти За Истегнување На Косата
 • Новак

ЖАБА ВРЕЌА 3 Сјајни Ленти за Глава За Девојчиња, Прилагодлива Лента За Глава Без Лизгање За Деца, Светкави Ленти За Истегнување На Косата

DEN 3.33

За разлика од другите девојки ленти за глава кои едноставно не се вклопуваат, овој сет од 3 плетени ленти

Убавина.H. C 3PCS Цветни јазли Шифон Бохо Ленти За Глава Извртени Широк Лента За Коса Мода Цвет Ленти За Жени И Девојки Еластична &засилувач;
 • Новак

Убавина.H. C 3PCS Цветни јазли Шифон Бохо Ленти За Глава Извртени Широк Лента За Коса Мода Цвет Ленти За Жени И Девојки Еластична &засилувач;

DEN 2.67

●ВИСОК КВАЛИТЕТ● : Нашите Класични Цветни Дезени Ленти за Глава од Бандана изработени од шифон, висока

Бамбоарт Цврст Шампон Бар И Ефект На Регенератор Сапун За Коса- Органски Шампони За Коса Со Сите Природни Есенцијални Масла Од Растително
 • Новак

Бамбоарт Цврст Шампон Бар И Ефект На Регенератор Сапун За Коса- Органски Шампони За Коса Со Сите Природни Есенцијални Масла Од Растително

DEN 3.33

ЕПОШТА : НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ И ПРИРОДНА НЕГА! Бидејќи се 100% органски и еколошки, овие шипки за шампони се н�

Мода Едноставни Жени Шупливи Геометриски Златни Легури Канџи За Коса Девојчиња За Коса Грб Држач За Глава Слатки Шноли Додатоци за Коса 1 парчиња
 • Новак

Мода Едноставни Жени Шупливи Геометриски Златни Легури Канџи За Коса Девојчиња За Коса Грб Држач За Глава Слатки Шноли Додатоци за Коса 1 парчиња

DEN 3.33

Облека за глава Погледнете ја втората слика за детали Облека за глава Погледнете ја втората слика за де�

Женски Тример За Раб, Тример за Срамни Влакна За Жени,Пренослива Женска Приватна Тајна Алатка За Интимно Обликување,Самостојна Домашна
 • Новак

Женски Тример За Раб, Тример за Срамни Влакна За Жени,Пренослива Женска Приватна Тајна Алатка За Интимно Обликување,Самостојна Домашна

DEN 111.52

Двостран Тример За Коса во Форма на Срце за Женски Чешел За Стилизирање Под Коса За добра хигиена, довер�

3 Парчиња Цвет Метал Коса Канџи Клипови Голема Лале Коса Ноктот Нелап Коса Барети Силна За Жена И Девојки Со Долга Густа Тенка Кадрава Коса
 • Новак

3 Парчиња Цвет Метал Коса Канџи Клипови Голема Лале Коса Ноктот Нелап Коса Барети Силна За Жена И Девојки Со Долга Густа Тенка Кадрава Коса

DEN 134.24

УБАВИНА И МОДА ●3 ПАРЧИЊА МЕТАЛНИ КЛИПОВИ за КАНЏИ ● ќе добиете 3 големи клипови за канџи од крин, туип и

Мералона Блузи За Коса За Жени Вистински Човечки Врвови За Коса Парчиња Коса За Жени Со Проретчена Коса 12 Инчни Човечки Врвови За Коса Клип
 • Новак

Мералона Блузи За Коса За Жени Вистински Човечки Врвови За Коса Парчиња Коса За Жени Со Проретчена Коса 12 Инчни Човечки Врвови За Коса Клип

DEN 1391.84

1 : 360° сеопфатна покриеност : Во Споредба со слични производи, овој прелив за коса може да го зголеми волу

Закривена вентилирана четка за коса, заоблена четка за коса, професионален заоблен вентил за стилизирање на косата за жени и мажи,
 • Новак

Закривена вентилирана четка за коса, заоблена четка за коса, професионален заоблен вентил за стилизирање на косата за жени и мажи,

DEN 180.00

Совршено за сите типови на коса : Нашата вентилирана четка за коса е погодна за секого Закривените четки

МУПУЛ Омбре Розова Перика Кратко Тело Брановидни Боб Перики За Жени Со Тресне Должина На Рамената Синтетичка Перика За Забави За Девојки Секојдневна
 • Новак

МУПУЛ Омбре Розова Перика Кратко Тело Брановидни Боб Перики За Жени Со Тресне Должина На Рамената Синтетичка Перика За Забави За Девојки Секојдневна

DEN 319.84

●Модна Перика● : омбре розовата перика со кратки бранови на телото е дизајнирана од темна до светла, а 3

Лаву Клип Во Екстензии За Човечка Коса Балајаж 20 7 парчиња 120гр Кафеава До Златна Русокоса Двојна Ткаенина Пакет Човечка Коса Продолжување
 • Новак

Лаву Клип Во Екстензии За Човечка Коса Балајаж 20 7 парчиња 120гр Кафеава До Златна Русокоса Двојна Ткаенина Пакет Човечка Коса Продолжување

DEN 1.00

Сакате лесно да ја промените фризурата? Лаву Клип Во Екстензии За Коса и Продолжување на Опашката Нека В

ЧИСТИ Сјајни Брави: Расте Повеќе Регенератор, Регенератор Без Сулфат, Ја Надополнува влагата, Го Намалува Пролевањето, Кршењето,
 • Новак

ЧИСТИ Сјајни Брави: Расте Повеќе Регенератор, Регенератор Без Сулфат, Ја Надополнува влагата, Го Намалува Пролевањето, Кршењето,

DEN 608.00

ГО ПОТТИКНУВА РАСТОТ на КОСАТАНаместо да користиме токсични хемикалии кои се наоѓаат во повеќето произ

VCkiss Бургундија Црвена Чипка Предни Перики Човечка Коса Длабок Бран 13x4 HD Чипка Фронтални Перики За Црни Жени Човечка Коса 99J Црвени Обоени
 • Новак

VCkiss Бургундија Црвена Чипка Предни Перики Човечка Коса Длабок Бран 13x4 HD Чипка Фронтални Перики За Црни Жени Човечка Коса 99J Црвени Обоени

DEN 0.33

Qurgundy Чипка Предна Перика Материјал Quergundy Чипка Предни Перики Човечката Коса Е Изработена од 100% Бразилск

Мини Клипови За Нокти За Коса Мали Клипови За Коса За Жени Мали Клипови За Лак За Коса Мали Ситни Клипови За Коса Канџи Одлични За Дизајн Фризури
 • Новак

Мини Клипови За Нокти За Коса Мали Клипови За Коса За Жени Мали Клипови За Лак За Коса Мали Ситни Клипови За Коса Канџи Одлични За Дизајн Фризури

DEN 1.67

[Силен Материјал ] Користете силен и издржлив материјал од легура и ткаенина Многу погодно за употреба, �

Зацрвнувач на пареа за коса, затегнување на спреј, професионален нано титаниум керамички пареа за коса, дигитален LCD+автоматско заклучување
 • Новак

Зацрвнувач на пареа за коса, затегнување на спреј, професионален нано титаниум керамички пареа за коса, дигитален LCD+автоматско заклучување

DEN 1.67

Special 1,55 инчи (околу 3,3 см) Специјалната пловечка плоча за титаниум е совршено усогласена за да се создаде

4 Парчиња Ребрести Лента За Глава Ребрести Истегнување Банди Растеглива Лента За Коса Мека Обвивка За Глава Турбан Бохо Лента За Коса За Жени Девојки
 • Новак

4 Парчиња Ребрести Лента За Глава Ребрести Истегнување Банди Растеглива Лента За Коса Мека Обвивка За Глава Турбан Бохо Лента За Коса За Жени Девојки

DEN 0.67

Избор на класични бои : пакетот вклучува 4 парчиња ребрести ленти за глава во 4 различни бои, оние едноста

Јапонска крап пливање Влажна четка за четка за коса, четка за коса, ултра -меки влакна - Womenените четка за коса се лизгаат низ затегнувања
 • Новак

Јапонска крап пливање Влажна четка за четка за коса, четка за коса, ултра -меки влакна - Womenените четка за коса се лизгаат низ затегнувања

DEN 143.84

Високо квалитетна четка за коса : ABS пластика + најлон игла + перница за воздух TPR Честопати имитирана, ник

55x66 инчен полиестер за сечење на косата Кејп Акварелор-Флорал-Беј-Буртефл Салон Барбер Кејп со прилагодливи додатоци за сечење на коса
 • Новак

55x66 инчен полиестер за сечење на косата Кејп Акварелор-Флорал-Беј-Буртефл Салон Барбер Кејп со прилагодливи додатоци за сечење на коса

DEN 3.00

Увезени Затворање на тока Направено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која спречува статичка

Француски Навивам Капчиња Плетенки 14 Инчен Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 8 Пакувања Претходно Јамка Капчиња Кутија Плетенки Со
 • Новак

Француски Навивам Капчиња Плетенки 14 Инчен Божица Кутија Плетенки Капчиња Коса 8 Пакувања Претходно Јамка Капчиња Кутија Плетенки Со

DEN 411.04

?Вокаа француските Плетенки Со Капчиња за Виткање се плетени со француска кадрава коса за плетење Сега �

Тупи За Мажи Парче Коса Европска Човечка Коса Менс Тупи Инјектираше Стп 0,12 мм Целосен Систем За Замена На Косата На Кожата Природни Парчиња
 • Новак

Тупи За Мажи Парче Коса Европска Човечка Коса Менс Тупи Инјектираше Стп 0,12 мм Целосен Систем За Замена На Косата На Кожата Природни Парчиња

DEN 2.67

?Целосна Стп Кожа Тупи за Мажи 6 инчен мек Индиски Реми Парчиња човечка коса Заплеткајте слободен Достап

Мис грејс Жени Невестински Кристал Злато Челото Глава Синџир Клип Лента За Глава Бохо Кристално Солза Глава Накит За Коса Свадба Матурска
 • Новак

Мис грејс Жени Невестински Кристал Злато Челото Глава Синџир Клип Лента За Глава Бохо Кристално Солза Глава Накит За Коса Свадба Матурска

DEN 143.68

Боја на синџирот на главата : Сребрена Одговара на Сите Возрасни Тинејџери И Големини обезбедени со зат�

висесани Бербер Кејп Племенски Главата Черепот Апачи Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење
 • Новак

висесани Бербер Кејп Племенски Главата Черепот Апачи Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење

DEN 1.33

●СУПЕРИОРНИ МАТЕРИЈАЛИ : оваа фризерска тоалета е изработена од мек и издржлив материјал Берберите и к�

Куугуу 2 парчиња Метални Клипови За Коса, Нелизгачки Силни Држачи За Коса За Шминка, Стеги За Коса За Девојчиња Долги Дебели Тенки Додатоци
 • Новак

Куугуу 2 парчиња Метални Клипови За Коса, Нелизгачки Силни Држачи За Коса За Шминка, Стеги За Коса За Девојчиња Долги Дебели Тенки Додатоци

DEN 143.84

●Подобрете Го Вашиот Стил Со Нашите Елегантни Шноли● 2 Парчиња Елегантен Дизајн Црнобелите клипови за