Клипови за коса За Жени Девојки, Без Лизгање Клипови За Коса, Метални Бисерни Шноли За Коса, Слатки Додатоци За Коса Во Боја На Бонбони за Тресне, Шноли за Густа/Тенк?

Клипови за коса За Жени Девојки, Без Лизгање Клипови За Коса, Метални Бисерни Шноли За Коса, Слатки Додатоци За Коса Во Боја На

DEN 3.33

Достапност

Голема Вредност Барети : ќе добиете 7 парчиња бисерни клипови за коса со различни модели, одлични за жени шишки додатоци за алатки за стилизирање на косата Овие шноли за коса за жени се со различни дезени и бои, обезбедувајќи ви многу селекции за вашата облека. Цврсти Клипови За Коса : Изработени од метална легура, имитација на бисер, овие клипови за стилизирање на косата се издржливи и цврсти со позлата во златен тон, не бледнеат лесно или се олупат, ги прават светли и привлечни. Без Лизгање : нелизгачкиот стисок го прицврстува држењето и спречува лизгање на прстите. Секој клип за коса е дизајниран со ситни заби на горниот дел од клипот, така што тие не се лизгаат и стисокот е затегнат. Овие клипови може да држат дури и големи делови од косата без лизгање или оштетување. Моден Дизајн : шупливи геометриски клипови за коса со модна шема, не само што ја разубавуваат вашата коса, туку постигнуваат и грациозен и сладок темперамент, ве прават шармантни слатки и елегантни. Широка употреба : овој клип е супер лесен, но издржлив костум за жени ДОМА САМ, миење лице, готвење и шминка.


За производот

Избор на клиент

РУНАТУРА Клип Во Екстензии За Коса Русокоса Вистински Клип Во Екстензии За Човечка Коса Платина Русокоса Нагласи Пепел Русокоса 16
 • Новак

РУНАТУРА Клип Во Екстензии За Коса Русокоса Вистински Клип Во Екстензии За Човечка Коса Платина Русокоса Нагласи Пепел Русокоса 16

DEN 968.00

●Вистинска Човечка Коса : Клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии на коса е направен од 100% вистинска човечка ко�

Денифери Кристали Лустер Ресел Капка Обетки Иридентна Изјава Кристално Обетка Обетки За Свадба Блинг Невестински Обетки Висат За Жени И Девојки
 • Новак

Денифери Кристали Лустер Ресел Капка Обетки Иридентна Изјава Кристално Обетка Обетки За Свадба Блинг Невестински Обетки Висат За Жени И Девојки

DEN 0.67

}Рачно Изработена Ставка / Боја : Сребрена }Материјал : висок квалитет на легура и кристал Мерење : големи�

Екстензии За Коса со целосен Сјај Вистинска Човечка Коса Невидливи Жици Нагласува Русокоса Мешавина Кафеава И Фузија Екстензии За Коса 14 Инчи
 • Новак

Екстензии За Коса со целосен Сјај Вистинска Човечка Коса Невидливи Жици Нагласува Русокоса Мешавина Кафеава И Фузија Екстензии За Коса 14 Инчи

DEN 2.00

Коса Со целосен Сјај Изработена Од Бразилска Коса Која Е Издржлива, Густа, Мека и Добро Се Вклопува Со Мн

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Алати За Стилизирање На Главата Додатоци За Коса, Цртан Филм Прекрасна Животинска
 • Новак

4 парчиња Клипови За Коса Ретро Иглички За Коса За Жени Шноли Алати За Стилизирање На Главата Додатоци За Коса, Цртан Филм Прекрасна Животинска

DEN 1.67

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

УНИМЕИКС 3 Пакет Спа Лента За Глава И Комплет За Миење Лице За Миење На Зглобот, Мека Лента За Шминка За Повеќекратна Употреба Руно Ленти За
 • Новак

УНИМЕИКС 3 Пакет Спа Лента За Глава И Комплет За Миење Лице За Миење На Зглобот, Мека Лента За Шминка За Повеќекратна Употреба Руно Ленти За

DEN 1.00

●Материјал●комплетот за спа лента за глава е изработен од мек материјал од корално руно, мек и полн со �

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна сино небо бранови плажа, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за
 • Новак

Четка за коса со перничиња од Vipsk, пластична разнобојна сино небо бранови плажа, соодветна добра масажа и антитатична четка за коса за

DEN 1.00

GPPS пластика, покрај воздушната перница, сите пластика се отпечатени Масажа за масажа на воздухот со пер�

Машки Тупи Фини Моно Реми Парчиња Човечка Коса За Мажи Поли Кожа Тупи За Мажи НПУ Обложување На Кожата Околу Единиците За Коса Монофиламент
 • Новак

Машки Тупи Фини Моно Реми Парчиња Човечка Коса За Мажи Поли Кожа Тупи За Мажи НПУ Обложување На Кожата Околу Единиците За Коса Монофиламент

DEN 0.67

?Карактеристики на производот : производот користи многу издржлива Фина Моно мрежа, ќе се чувствува мно�

Кејп за сечење на косата за мажи, кактус сукуленти растителни лама животно, голема наметка за фризура со прилагодливо затворање, водоотпорен
 • Новак

Кејп за сечење на косата за мажи, кактус сукуленти растителни лама животно, голема наметка за фризура со прилагодливо затворање, водоотпорен

DEN 2.67

【Прилагодлива кука клисура】 Карактеристики за намалување на косата, прилагодливо деколте, го прават т

Мува од сите нешта коса 20 инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 ХД Чипка Перики За Црни Жени
 • Новак

Мува од сите нешта коса 20 инчен Бран На Телото Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати 13х4 ХД Чипка Перики За Црни Жени

DEN 0.33

13х4 чипка предна перика Доаѓа со 2 бесплатни подароци 3 индивидуални чешли под перика капа за безбедност.

Нинабела Органски Отплеткување Четка За Коса За Жени, Мажи &засилувач; Деца - Не се Повлече На Косата - Коса Зацрвстувањето Четки За Директно,
 • Новак

Нинабела Органски Отплеткување Четка За Коса За Жени, Мажи &засилувач; Деца - Не се Повлече На Косата - Коса Зацрвстувањето Четки За Директно,

DEN 108.64

Кралица На Удобноста : во текот на неколку години развој ги направи овие четки за отплеткување на косата

Вабулис- Сатенска Пунџа За Коса За Мека Удобност Ги Штити Вашите Краеви &засилувач; Помага Да Се Задржи Влагата Лесен За Стилизирање
 • Новак

Вабулис- Сатенска Пунџа За Коса За Мека Удобност Ги Штити Вашите Краеви &засилувач; Помага Да Се Задржи Влагата Лесен За Стилизирање

DEN 1.00

?????????? ??? ??? ???? ????? & ??????? ГУСТАТА, ТЕНКА, КАДРАВА или БРАНОВИДНА коса може да ги искористи прекрасните прид�

Мајит Машинки За Коса За Мажи, Професионална Берберска Машинка За Коса Електричен Тример За Коса За Мажи Лцд Електрична Машина За Сечење Коса
 • Новак

Мајит Машинки За Коса За Мажи, Професионална Берберска Машинка За Коса Електричен Тример За Коса За Мажи Лцд Електрична Машина За Сечење Коса

DEN 4644.16

Безбедни и остри ножици за ножици, машинката за коса е опремена со прецизни ножеви од челик со висока со�

висесани Бербер Кејп Смешни Ракун Диви Животни Печатење Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење
 • Новак

висесани Бербер Кејп Смешни Ракун Диви Животни Печатење Полиестер Коса Сечење Салон Кејп Престилка Антистатички Фризура Водоотпорен Бричење

DEN 3.00

Од 2000 година, висесунските линии на производи вклучуваат лигавчиња за фризури, влажни суви кеси, кеси за

Kexle 淘米 水 洗 发水清 爽 控 油修 护 洗 露柔顺 补水 保湿 洗头膏 миење на шампон за миење на оризово вода Освежувачка контрола на маслото за поправка на шампон
 • Новак

Kexle 淘米 水 洗 发水清 爽 控 油修 护 洗 露柔顺 补水 保湿 洗头膏 миење на шампон за миење на оризово вода Освежувачка контрола на маслото за поправка на шампон

DEN 3.00

Миење на шампон за миење на ориз, освежувачка контрола на маслото за поправка на шампон мек навлажнувач�

Омбре Ѓумбир Перика Чипка Предна Човечка Коса Бран На Телото Ѓумбир 13х4 ХД Транспарентна Чипка Фронтална Перика Човечка Коса За Црни Жени 150%
 • Новак

Омбре Ѓумбир Перика Чипка Предна Човечка Коса Бран На Телото Ѓумбир 13х4 ХД Транспарентна Чипка Фронтална Перика Човечка Коса За Црни Жени 150%

DEN 1139.20

Материјал За Коса : Необработени 100% Бразилски Лабави Телесни Бранови Вистинска Човечка Коса Без Мирис, �