Cqmong Дијамант Ампула Лист Маска кореја Колаген Лице Маска Пакет За Еластична Кожа, Еластичност, Виталност, Влага, Брилијантност, Исхрана, Кожата Смирувачки | Нега На

Cqmong Дијамант Ампула Лист Маска кореја Колаген Лице Маска Пакет За Еластична Кожа, Еластичност, Виталност, Влага, Брилијантност, Исхрана,

DEN 1.67

Достапност

Вклучува Вкупно 65 Состојки (Богата суштина, 1,05 мл) : Дијамантски Прав (20 ппм), снабдување со концентрат На Ампули (хијалуронска Киселина, Колаген, Пептид, Аденозин, Ниацинамид, итн.), Екстракти Од Растенија И Житарки, итн. Сеопфатна Ефикасност Со Едно Пакување (Еластична Кожа, Еластичност , Виталност, Влага, Брилијантност, Исхрана, Чиста кожа, Смирувачка Кожа) : дијамантскиот прав помага кожата да изгледа прозрачна и сјајна. Чувство На Свежина Со Мала Лепливост (Повеќето пакувања со маски се лепливи) Долга Упорност На Влага И Брилијантност : Директно достапна шминка без миење на лицето по употреба (шминката оди добро / Пропуст на основната козметика) : Основната шминка не се турка. Мазен, Проѕирен Лист Со Висок Тактилен И Леплив Допир (Природен Чист Памучен Лист "КУПРА") : дизајн на Листови што го покрива целото око и дното на окото (Користејќи придобивки за продавница за нега на кожа / нема потреба да прикачувате дополнителна Лепенка за Очи). Чувствителната кожа е исто така безбедна за употреба. : Исклучување на животински, штетни состојки (НЕ! Парабен / бензофенон / Триетаноламин, итн.) Произведен Во Iso Меѓународна Фабрика За Стекнување Сертификати > еден Пакет Дневно, ВО РЕД. 2-3 пати повеќе од кој било друг пакет маски!. Еластична Кожа, Брилијантност, Чиста Кожа, Исхрана, Влага, Смирувачка Кожа. Основната шминка не се турка. Влагата, еластичноста и сјајот траат долго време. Добро е чувството на носење мазен чаршав. Дизајн На листови што го покрива целото око и дното на окото. Природен Чист Памучен Лист (меко И Мазно ткиво од влакна). Исклучување на штетни состојки. Нема потреба да прикачувате дополнителна Лепенка за Очи. Тоа е симбол На Љубов, Чистота, Вера. Тоа беше и тајната за прекрасната нега на кожата на древните Кралици Од Индиската мунгалска er. Дијамантскиот прав помага кожата да изгледа прозрачна и сјајна. Вода, Глицерин, Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Алантоин, Butylene Гликол, Carbomer, Аргинин, Niacinamide, Panthenol, PEG-60 Хидрогенизирани рицинус, Аденозин, Xanthan гуми за Џвакање, Екстракт од Мед, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glycyrrhiza Glabra (тасев биле) Корен Екстракт, Камелија Sinensis Leaf Екстракт, Хидролизирани Колаген, Гинко Билоба Орев Екстракт, Angelica Gigas Корен Екстракт, Paeonia Lactiflora Кората/Sap Екстракт, Zizyphus Jujuba Овошен Екстракт, Panax Ginseng Корен Екстракт, Laminaria Japonica Екстракт, Punica Granatum Овошен Екстракт, Artemisia Vulgaris Екстракт Екстракт од Квасец, Дијамантски Прав (20ppm), Ксилитол, Натриум Hyaluronate, Persea Gratissima (Авокадо) Масло, Olea Europaea (Маслиново) Овошје Масло, Шеќер, Ethylhexylglycerin, Цитрус Aurantium Dulcis (Портокал) Екстракт од Цвет, Sambucus Nigra Екстракт од Цвет, Lilium Tigrinum Екстракт, Plumeria Rubra Екстракт од Цвет, Magnolia Liliflora Екстракт од Цвет, Chrysanthellum Indicum Екстракт, Melissa Officinalis Leaf Екстракт, Euterpe Oleracea Овошен Екстракт, Ribes Nigrum (Black Currant) Овошен Екстракт, Rubus Idaeus (Малина) Овошен Екстракт, Rubus Fruticosus (Blackberry) Овошен Екстракт, Vaccinium Myrtillus Овошен Екстракт, Vaccinium Macrocarpon (Брусница) Овошен Екстракт, Vaccinium Angustifolium (Боровинки) Овошен Екстракт, Nelumbo Nucifera Екстракт од Цвет, Coix Lacryma-jobi Ма-yuen Семе Екстракт, Paeonia Lactiflora Корен Екстракт, Houttuynia Cordata Екстракт, Prunus Armeniaca (Кајсија) Кернелот Екстракт, Prunus Mume Овошен Екстракт, Prunus Persica (Праска) Кернелот Екстракт, Розмаринус Officinalis (Рузмарин) Leaf Екстракт, Aspalathus Linearis Leaf Екстракт, Тимусот Вулгарис (мајчина Душица) Цвет/Leaf Екстракт, Jasminum Officinale (Јасмин) Цвет Вода, Бакар Tripeptide-1, Ацетил Hexapeptide-8.


За производот

Избор на клиент

Еуцерин Егзема Олеснување Крем &засилувач; Тело Миење И Егзема Олеснување Тело Крем Мултипак, Тело Миење За Егзема, Тело Крем За Егзема
 • Новак

Еуцерин Егзема Олеснување Крем &засилувач; Тело Миење И Егзема Олеснување Тело Крем Мултипак, Тело Миење За Егзема, Тело Крем За Егзема

DEN 3.33

Вклучува Една 13,5 Течна унца Еуцерин Олеснување На Егзема Миење На Телото и Една 5 унца Еуцерин Крем За Ол

Кабилок Шминка Сет Алатки За Нега На Кожата 1 Сет Алатка За Мешање Маска За Лице Со Сад За Крем За Лице И Шпатули За Мешање Премиум Апликатор
 • Новак

Кабилок Шминка Сет Алатки За Нега На Кожата 1 Сет Алатка За Мешање Маска За Лице Со Сад За Крем За Лице И Шпатули За Мешање Премиум Апликатор

DEN 182.40

Не содржи лоши материи, еколошки е безбеден и може да се користи со доверба Не е лесно за употреба, исто т

Високо Концентриран Вистински Егф 10 ппм Серум Со Хибриден Протеин 50 Пептиди-Зрели Доделување Дехидрирани Сува Дамка Досадна Вратот На Кожата
 • Новак

Високо Концентриран Вистински Егф 10 ппм Серум Со Хибриден Протеин 50 Пептиди-Зрели Доделување Дехидрирани Сува Дамка Досадна Вратот На Кожата

DEN 479.84

# ХИБРИДЕН ЕГФ ПРОТЕИН БОТОКС СЕРУМ : Патентиран Во Кореја, САД, Јапонија и ЕУ Направено со Ботуленин+ЕГФ+

Под маска за очи, колагенска маска за очи, алое вера закрпи за подуени очи 60 парчиња, под закрпи за очи за темни кругови и подпухналост,
 • Новак

Под маска за очи, колагенска маска за очи, алое вера закрпи за подуени очи 60 парчиња, под закрпи за очи за темни кругови и подпухналост,

DEN 159.84

Хидрантна маска за очи : Моќно се заклучува во вода, долготрајна влага Извадени од природата, нашите под

Клирли Каолин Нане Зелена Глина Козметички Одделение Во Прав- Чист Природен Прав-Одличен За Детоксикација На Кожата, Подмладување
 • Новак

Клирли Каолин Нане Зелена Глина Козметички Одделение Во Прав- Чист Природен Прав-Одличен За Детоксикација На Кожата, Подмладување

DEN 1075.20

КОЗМЕТИЧКО ОДДЕЛЕНИЕ : Екстра Фино Одделение Висококвалитетна Глина, 100% Чиста Каолин Нане Зелена Глина

Артдеко Алое Млеко За Чистење - негување млеко за чистење со скапоцени растителни екстракти, нежно ја отстранува шминката за да ја остави
 • Новак

Артдеко Алое Млеко За Чистење - негување млеко за чистење со скапоцени растителни екстракти, нежно ја отстранува шминката за да ја остави

DEN 1.33

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ : млеко за чистење со алое вераприроден чудотворен лек! Млекото За Чистење На Алое е навлаж

Возраст На Мудрец Рачно Изработени Природни Бар Сапун Подарок Сет- Сите Органски Вегетаријанска Бања Навлажнувачки Рачно Изработени
 • Новак

Возраст На Мудрец Рачно Изработени Природни Бар Сапун Подарок Сет- Сите Органски Вегетаријанска Бања Навлажнувачки Рачно Изработени

DEN 287.84

МИРИЗЛИВ САПУН : Подмладете го умот, телото и душата бидејќи Возраста на Жалфија ви овозможува да почувс

Равиел Јеџу Лава Морска Вода Витален Смирувачки Гел за Сите Типови Кожа 5.1 fl oz, Јаболко &засилувач; Екстракт Од Морков, Освежувачки, Ладење,
 • Новак

Равиел Јеџу Лава Морска Вода Витален Смирувачки Гел за Сите Типови Кожа 5.1 fl oz, Јаболко &засилувач; Екстракт Од Морков, Освежувачки, Ладење,

DEN 239.20

Навлажнувачки екстракт од јаболко базиран На Морска Вода, екстракт од корен Од Морков, екстракт од коре�

Третман На Целулит Со Топла Крема За Кофеин - Согорувач На Маснотии Во Стомакот За Жени И Мажи , Креми Против Целулит, Крем За Слабеење На
 • Новак

Третман На Целулит Со Топла Крема За Кофеин - Согорувач На Маснотии Во Стомакот За Жени И Мажи , Креми Против Целулит, Крем За Слабеење На

DEN 143.84

Безбедно и Природносостојките на овој производ се екстракт од алое вера, леска од вештерки, масло од сем

Мистични Моменти | Арган Рафинирано Масло За Носење - 500мл - Чисто &засилувач; Природно Масло Совршено За Коса, Лице, Нокти, Ароматерапија,
 • Новак

Мистични Моменти | Арган Рафинирано Масло За Носење - 500мл - Чисто &засилувач; Природно Масло Совршено За Коса, Лице, Нокти, Ароматерапија,

DEN 1.00

Ботаничко ИМЕ : Арганија Спиноза ВООБИЧАЕНА УПОТРЕБА : Се Користи во козметички производи, особено во не

Подлога за очите за очите за очите, подлогата за очите, за ладење, што може да се употреби мал леден пакет под закрпи за очи, пакет за третман
 • Новак

Подлога за очите за очите за очите, подлогата за очите, за ладење, што може да се употреби мал леден пакет под закрпи за очи, пакет за третман

DEN 159.84

Pufffy Очи и Темни кругови Третмани Ставете ги вашите Ender Eyes по нанесувањето на серумите / кремите за очи на

Шминка Работи 2023 Нова Мала Бела Цевка Бонширинлип Гипс Ефикасно Ги Потиснува Сувите Усни Ја Подобрува Текстурата На Усните Ги Осветлува
 • Новак

Шминка Работи 2023 Нова Мала Бела Цевка Бонширинлип Гипс Ефикасно Ги Потиснува Сувите Усни Ја Подобрува Текстурата На Усните Ги Осветлува

DEN 1.33

Лесен За Носење : Совршено Спакуваниот Производ Е Удобен И Компактен Дизајн Го Олеснува Складирањето И �

Спакувај Се, Закрпи! | Хидрогел Усна Закрпи, Хидратација, Омекнување, Смирувачки, Хијалуронска Киселина, Пептиди, Алантоин, Волуфилин,
 • Новак

Спакувај Се, Закрпи! | Хидрогел Усна Закрпи, Хидратација, Омекнување, Смирувачки, Хијалуронска Киселина, Пептиди, Алантоин, Волуфилин,

DEN 1.00

Пукер ДО : Бакнеж пустинатасува усни збогум! Хијалуронската киселина и пептидите ги навлажнуваат и негу

Ѓумбир Крин Фарми Ботанички Смирувачки Путер Лосион За Сува Кожа, Вегетаријанска &засилувач; Суровост-Бесплатно, Јаболко Круша Мирис, 1
 • Новак

Ѓумбир Крин Фарми Ботанички Смирувачки Путер Лосион За Сува Кожа, Вегетаријанска &засилувач; Суровост-Бесплатно, Јаболко Круша Мирис, 1

DEN 1.00

Смирувачки Лосион За Путер : Ја Храни и хидрира кожата со лесна, немрсна формула која брзо се апсорбира о

Фарма Кожа Лицето Лист Маска Сорта Пакет / Органски Состојки / Навлажнувачки &засилувач; Богата Исхрана Маска За Лице Нега На Кожата
 • Новак

Фарма Кожа Лицето Лист Маска Сорта Пакет / Органски Состојки / Навлажнувачки &засилувач; Богата Исхрана Маска За Лице Нега На Кожата

DEN 159.20

"СУПЕР Храна ЗА Кожа ОД ФАРМА : 10 Точки Од Различни Пакувања Со Морков, Мед, Авокадо, Боровинки и Мангости�

УНИЦЕУ 5 Пакети Држач За Чепстик Клучеви Додатоци За Патување Балсам За Усни Сјај За Усни Држач За Ракави Торбичка Држач За Кармин Приврзоци
 • Новак

УНИЦЕУ 5 Пакети Држач За Чепстик Клучеви Додатоци За Патување Балсам За Усни Сјај За Усни Држач За Ракави Торбичка Држач За Кармин Приврзоци

DEN 223.84

Повлечете го затворањето ?Големина : Држач За Стапчиња : 3,7 "Л х 1,5" В Клучеви : 1,1 " во дијаметар Надворешна �

Пилинг Гел За Лице Пилинг, Гел За Пилинг Со Пенлив Лимон, Осветлувачки Пилинг За Лице, Пилинг За Лице Со Длабок Пилинг, Гел За Пилинг
 • Новак

Пилинг Гел За Лице Пилинг, Гел За Пилинг Со Пенлив Лимон, Осветлувачки Пилинг За Лице, Пилинг За Лице Со Длабок Пилинг, Гел За Пилинг

DEN 2.00

ГЕЛ ЗА ПИЛИНГ БЕЗ РОНКИ : Нашиот гел ЗА пенлив пилинг од лимон не користи абразивни честички или монистр�

Активен Јаглен Чајно Дрво Сапун Со Пеперминт, Природни Вегетаријанска Бања Барови Со Органски Масла За Мажи/Жени, Лице &засилувач; Чистење
 • Новак

Активен Јаглен Чајно Дрво Сапун Со Пеперминт, Природни Вегетаријанска Бања Барови Со Органски Масла За Мажи/Жени, Лице &засилувач; Чистење

DEN 1.33

100% природно И Веганско Целосна листа на состојки на нашиот сапун за чистење на лицето : Органско Палмин�