Hotешка убава жена седејќи на преглед на главата на очите, темна козметологија на сенката

Hotешка убава жена седејќи на преглед на главата на очите, темна козметологија на сенката

DEN 384.00

Достапност

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за обем на главата 45-55 см / 17,7-21,7 инчи толпа Класификација : Маска за очи. Карактеристики : -добар ефект на засенчување.; -Нев притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не ја допирате шминката за очи.; -Мапродуцирана прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. ; -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот. ; -Фит за патување, работа, јога итн. Погоден за различни видови на прилики. Материјал : полиестерски памук. Количина на пакет : 1 x маска за очи. Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погодна за обем на главата 45-55 см / 17.7-21,7 инчи толпа.Класификација : маска за очи : -Добоен ефект на засенчување.-без притисок врз очите, ви овозможува да трепкате слободно и да не го допирате вашиот Шминка за очи.-Подобна прилагодлива еластична лента : нежна, без болка, лесна за прилагодување на главата, нема да ја затегнете косата или перницата за прицврстување. -Најлета алатка за спиење : Добар помошник за да го елиминирате заморот.


За производот

Избор на клиент

СЕРУМ За Чиста Хијалуронска Киселина ЗА Лице + Снежна Печурка + Витамин Б5 | Природен &засилувач; Лесен За Анти-Стареење | Вегански, Чист,
  • Новак

СЕРУМ За Чиста Хијалуронска Киселина ЗА Лице + Снежна Печурка + Витамин Б5 | Природен &засилувач; Лесен За Анти-Стареење | Вегански, Чист,

DEN 0.33

СЕРУМ ЗА ХИЈАЛУРОНСКА КИСЕЛИНА НУРЧ Лесен серум со три слоја чиста хидратација Омекнете ги фините лини�

Топла Ванилин Шеќер Делукс 5 Парче Пакет Подарок Во Собата Целосна, Големина Крем, Лосион, Гел За Туширање, Мирис Магла &засилувач; Туш сунѓер
  • Новак

Топла Ванилин Шеќер Делукс 5 Парче Пакет Подарок Во Собата Целосна, Големина Крем, Лосион, Гел За Туширање, Мирис Магла &засилувач; Туш сунѓер

DEN 628.96

Овој популарен Топол Мирис На Ванилин Шеќер е пријатна, обвивна, неодолива мешавина од ванила, бела орхи

Мртвото Море Магацин-Неверојатни Минерали Комбо Лицето Бар-5.2 МЛ-Мртвото Море сол &засилувач; Кал Сапун-Сите Природни Комбинација Чистење
  • Новак

Мртвото Море Магацин-Неверојатни Минерали Комбо Лицето Бар-5.2 МЛ-Мртвото Море сол &засилувач; Кал Сапун-Сите Природни Комбинација Чистење

DEN 1.33

МАГИЈАТА Е ВО МИНЕРАЛИТЕ : НАШИТЕ КОМБИНИРАНИ Шипки за Нега на Лице се ЗАСИТЕНИ—не попрскани—со корисн

Сапонерија Нести Фиренца: Седро е Бергамото Енергизирачки Сапун Со Активна Состојка, Ил Фрутето Линија 8,8 Унци Пакети [ италијански Увоз ]
  • Новак

Сапонерија Нести Фиренца: Седро е Бергамото Енергизирачки Сапун Со Активна Состојка, Ил Фрутето Линија 8,8 Унци Пакети [ италијански Увоз ]

DEN 783.84

Формулиран со квалитет, чистота и интегритет без компромис Природно активни премиум состојки, органски

Ноќта На вештерките Привремени Тетоважи ЗА Возрасни 20g 18G 16G 14G 12g Сунѓер Главата За Еднократна Употреба Пункција Игла Материјал Од Нерѓосувачки
  • Новак

Ноќта На вештерките Привремени Тетоважи ЗА Возрасни 20g 18G 16G 14G 12g Сунѓер Главата За Еднократна Употреба Пункција Игла Материјал Од Нерѓосувачки

DEN 2.33

3 Материјал Од Нерѓосувачки Челик, Мазен Дизајнот На Цилиндрична Игла Цевка И Наклонет Врв На Иглата Ефи