MJCSLBD лице лифтинг Заврши Тенка Маска За Лице, Без Трага Компресија Еластична Завој/Лицето Пластична Хирургија Лице Маска Лицето Хауба, Создаде Мал V лице лице

MJCSLBD лице лифтинг Заврши Тенка Маска За Лице, Без Трага Компресија Еластична Завој/Лицето Пластична Хирургија Лице Маска Лицето Хауба,

DEN 2.33

Достапност

Изработен од ткаенина Од Ликра, тој е мек, дише, еластичен, издржлив и пријателски за кожата 3д дизајнот НА лицето е посоодветен за структурата на лицето и убаво спакуван. Користете Велкро со висок вискозитет, силна отпорност на абење, не е лесна за лабава / не е лесна за лизгање. Име на производ : Боја На Завој За Подигнување На Лицето : боја на кожа, розова Ткаенина : Функција на ткаенина Што Дише : подигнете го масерот, стегнете ја брадата, Физички V Обем на примена На лицето : релаксација на кожата на лицето, големо лице, дебелина На лицето овој производ продава само завои за подигнување на лицето, а остатокот се користи за потребите за снимање. Мерки на претпазливост : 100% нови производи, фабрички пратки, бидете сигурни дека ќе купите. Доколку има некаква штета, ве молиме контактирајте не прво и ќе го искористиме најбрзото решение за секого. Времето на испорака е приближно 15 работни дена. Нема враќање на средствата ќе бидат прифатени за повеќе од 30 дена. Ако не сте го примиле производот во рок од 30 дена, можете да ни оставите порака и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.


За производот

Избор на клиент

СНП Хддн Лаб-Сет За Урбано Загадување Спасител На Кожата-Максимална Заштита Со Намалена Чувствителност На Кожата - Најдобра Идеја За Подарок
  • Новак

СНП Хддн Лаб-Сет За Урбано Загадување Спасител На Кожата-Максимална Заштита Со Намалена Чувствителност На Кожата - Најдобра Идеја За Подарок

DEN 959.20

ЗАШТИТНА БАРИЕРА : Спасител На Кожата Урбаното Загадување Е направено по нарачка за работниот жител на �

Ретинол Серум, Серум Против Брчки За Лице, Осветлување &засилувач; Хидратантен Серум Против Стареење За Темни Дамки, Фини Линии, Брчки, Зголемени
  • Новак

Ретинол Серум, Серум Против Брчки За Лице, Осветлување &засилувач; Хидратантен Серум Против Стареење За Темни Дамки, Фини Линии, Брчки, Зголемени

DEN 0.67

Серум ЗА БРЧКИ : Серумот За Ретинол Против Стареење е серум за ретинол против брчки за вашиот дневен реж�

Ледената топка на Вели, ладна терапија со мраз за чај од лице-органска мета, ја освежува кожата, помага во намалувањето на подпухналогот
  • Новак

Ледената топка на Вели, ладна терапија со мраз за чај од лице-органска мета, ја освежува кожата, помага во намалувањето на подпухналогот

DEN 1004.80

Освежете ја кожата со Велит, првиот специјален калап за терапија со мраз на лицетовашиот најдобар масаж

Третман на подуени очи, серум за очи и крем за очи анти -стареење природен крем. Отстранете го белиот остаток. Природно, елиминирајте
  • Новак

Третман на подуени очи, серум за очи и крем за очи анти -стареење природен крем. Отстранете го белиот остаток. Природно, елиминирајте

DEN 847.52

Гледајте помлади, веднаш уморни од губење време и пари на третмани и процедури што продолжуваат да ве и�

Фабричка Комбинација Колекција Маски Од Типот На Кожа-Лак Зајаче Лента За Коса со 8 Маски за Лист за Лице За Навлажнување, Хидратација, Измазнување,
  • Новак

Фабричка Комбинација Колекција Маски Од Типот На Кожа-Лак Зајаче Лента За Коса со 8 Маски за Лист за Лице За Навлажнување, Хидратација, Измазнување,

DEN 422.72

8 оригинални Фабрички маски Го подобрува тонот и текстурата на кожата ПРИДОБИВКИ : хидратација, смирува�

Ладна маска за очи очи очи очен гел маска маска маска за подуени маски за подуени очите, алатки за убавина за чистење на лицето силиконски силиконски
  • Новак

Ладна маска за очи очи очи очен гел маска маска маска за подуени маски за подуени очите, алатки за убавина за чистење на лицето силиконски силиконски

DEN 2.33

Прилагодливо и печење : Масната за очите на мразот има прилагодлива лента ви овозможува да се фино маска

Ентони Освежи Дуо Вештерка Леска Влошки Пора Почиста: 60 Брои, Прочистување Адстрингентно Чистење Тонер Влошки И се Разбудам повик
  • Новак

Ентони Освежи Дуо Вештерка Леска Влошки Пора Почиста: 60 Брои, Прочистување Адстрингентно Чистење Тонер Влошки И се Разбудам повик

DEN 2.33

Прочистувачки Адстрингентни Влошки : Избришете ја кожата со широки, убедливи, нагорни движења со навлаж