Најнови силиконски гел заби заби заби совршена насмевка загради и алтернатива за белење без болка без снимки без дупчење

Најнови силиконски гел заби заби заби совршена насмевка загради и алтернатива за белење без болка без снимки без дупчење

DEN 3.33

Достапност

Нов - Силиконски гел материјал, многу поудобен, не повреден заби Тоа е одлична алтернатива на скапите загради. Прекрасниот фурнир за заби на заби во природна боја на забите ве прави посигурно да се насмеете додека разговарате заедно со вашите најблиски/пријатели. Sowsmile нова технологија- Изградете во лепак, нема потреба топла вода, еднократна, вистинска насмевка на кое било место во кое било време. Целосниот сет на козметички заби е одлична алатка за белење на забите и вашата орална нега. Добредојдовте да имате привремена удобност за насмевка. Една големина одговара за сите - Добијте совршена насмевка веднаш, погодна за секој. Користете салфетка за да ги исушите забите пред и задната страна целосно 2. задржете ја усната отворена, не дозволувајте усната да ги допре забите. Потоа, облечете ги фурнирите, притиснете ги фурнирите на вашите вистински заби. Оставете ги вистинските заби да се вметнат во лепак 3. Заштеда на трошоците за да се избегне заби, ефективна, паметна насмевка и паметен живот. Нов - Силиконски гел материјал, многу поудобен, не повреден заби. Тоа е одлична алтернатива на скапите загради. Прекрасниот фурнир за заби на заби во природна боја на забите ве прави посигурно да се насмеете додека разговарате заедно со вашите најблиски/пријатели. Sowsmile нова технологија- Изградете во лепак, нема потреба топла вода, еднократна, вистинска насмевка на кое било место во кое било време.


За производот

Избор на клиент

Паста за заби Дабур Месвак - Паста за заби без флуорид, природна паста за заби за здравје на орална и гума за џвакање, паста за заби за стоматолошка
  • Новак

Паста за заби Дабур Месвак - Паста за заби без флуорид, природна паста за заби за здравје на орална и гума за џвакање, паста за заби за стоматолошка

DEN 3.33

Зошто да изберете Месвак : Месвак, исто така наречен Miswak, се добива од гранчиња на дрвото Арак Традициона

Четка за заби на диносаурус на синџирот, деца Sonic електрична четка за заби за деца, момчиња за деца девојчиња на возраст од 3-12 години
  • Новак

Четка за заби на диносаурус на синџирот, деца Sonic електрична четка за заби за деца, момчиња за деца девојчиња на возраст од 3-12 години

DEN 1.33

【Направете деца да сакаат четкање Децата не сакаат четкање? Кошмар кога ќе дојде време да се четка Синџ

Автоматски орален наводнувач, стоматолошки орален наводнувач 300мл капацитет спречуваат кариес на забите длабоко чистење за орално здраво
  • Новак

Автоматски орален наводнувач, стоматолошки орален наводнувач 300мл капацитет спречуваат кариес на забите длабоко чистење за орално здраво

DEN 634.24

Длабоко во празнините на забите за прецизно чистење, 300мл капацитет на резервоарот за вода, висока ефика

Држач за електрична четка за заби со 1 слот за стоење на полнење, 1 штанд за четки за заби и 4 штандови на главата на четката за заби + 4 парчиња
  • Новак

Држач за електрична четка за заби со 1 слот за стоење на полнење, 1 штанд за четки за заби и 4 штандови на главата на четката за заби + 4 парчиња

DEN 127.84

Овој држач за четкичка за заби е дизајниран за орална Б електрична четка за заби, помага да ги одржувате

Чистач за чистење на чистач од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик Doitool Четка за чистач за јазици за чистач: 4 парчиња орални хигиена
  • Новак

Чистач за чистење на чистач од не'рѓосувачки челик од не'рѓосувачки челик Doitool Четка за чистач за јазици за чистач: 4 парчиња орални хигиена

DEN 1.67

Четката за стругалка на јазикот може ефикасно да ги отстрани, остатоците од храна и мртвите клетки од по

Замена на главата на Tromatz Simple Pro. *Овој производ е компатибилен само со едноставната серија за четки за заби и не е компатибилен со едноставната
  • Новак

Замена на главата на Tromatz Simple Pro. *Овој производ е компатибилен само со едноставната серија за четки за заби и не е компатибилен со едноставната

DEN 1.67

Вклучува 2 заменливи глави на четки со капачиња за заштита Компатибилен со Tromatz Simple Pro (полнење и батериј�