Vyaji Нов стоматолошки Вита 3Д-мајстор за заби Водич за заби 29 Водич за заби во боја

Vyaji Нов стоматолошки Вита 3Д-мајстор за заби Водич за заби 29 Водич за заби во боја

DEN 728.00

Достапност

Карактеристики : 1 Со 3Д систем за заби VITA, можете точно да ја одредите целата природна боја на забите. Во моментов е единствениот комерцијално достапен колориметриски систем дизајниран според теоријата на просторно сортирање на бои. Нумеричката на вредност, заситеноста на бојата и нијансата ја одредуваат бојата на забите. Предности : - Систематски колориметриски : прецизен избор на боја - точна анализа на бојата : скоро и да не се појават поплаки за клиенти - затоа, високиот принос ја прави реставрацијата поубава : колку повеќе задоволни клиенти и пациенти - секој елемент на системот да се совпаѓаат едни со други : поточна боја Реставрација = Заштедете време и трошоци. - Обезбедете конкурентна боја на предност : Да се ​​осигурате дека профитот ќе биде ист како системот елементи и услуги.


За производот

Избор на клиент

ДОИТОЛ Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Силиконска Четка Детска Силиконска Четка За Заби Цела Уста 360° Чистење На Забите Белење
 • Новак

ДОИТОЛ Детска Четка За Заби Во Форма На Буквата У Силиконска Четка Детска Силиконска Четка За Заби Цела Уста 360° Чистење На Забите Белење

DEN 117.92

Еластичен дизајн на главата на четката, не ја повредува устата, удобен за употреба Прекрасна и уникатна

ГДТ сет за мека топка
 • Новак

ГДТ сет за мека топка

DEN 560.00

✔ ???????? ??????? ✔ ?????? : 1мм ✔ ???????? : Ø4 ✔ ?????????? : Внатрешен хексадецимален 2 ✔ ???????? ? ??????????? : Израел ✔ ???????? ??????? �

Чистач на заби без безжична вода, чистач за заби со 5 режими и совети, професионален преносен забен орален наводнувач, водоотпорен IPX7,
 • Новак

Чистач на заби без безжична вода, чистач за заби со 5 режими и совети, професионален преносен забен орален наводнувач, водоотпорен IPX7,

DEN 3.33

【Вашиот сопствен режим на DIY】 By Differ безжични средства за чистење на заби е прикажано со прилагоден режи

Вода со вода за патување, преносен избор на вода за заби заби Орална нега, USB магнетно полнење, воден стоматолошки флосер со резервоар за телескопска
 • Новак

Вода со вода за патување, преносен избор на вода за заби заби Орална нега, USB магнетно полнење, воден стоматолошки флосер со резервоар за телескопска

DEN 1.00

1 x Shkbeauty вода Flosser 1 x стандарден авион на млаз 1 x Ортодонтски авион врв 1 x чувствителен авион 1 x кабел за по

Четка за четки за заби Тафт, Туфтирана четка, 4 парчиња Ортодонтска заграда за чистење на четка Професионална мека глава Отстранување
 • Новак

Четка за четки за заби Тафт, Туфтирана четка, 4 парчиња Ортодонтска заграда за чистење на четка Професионална мека глава Отстранување

DEN 2.67

Мека глава : Мека и флексибилна глава на четка нема да ги повреди непцата, одете длабоко помеѓу забите и �

8 Парчиња Самозатворање Капачиња За Паста За Заби Дозер За Паста За Заби За Деца И Возрасни Чувар На Паста За Заби Силиконски Капаче Хаос Бесплатна
 • Новак

8 Парчиња Самозатворање Капачиња За Паста За Заби Дозер За Паста За Заби За Деца И Возрасни Чувар На Паста За Заби Силиконски Капаче Хаос Бесплатна

DEN 2.33

Капачето на пумпата за заби е дизајнирано да ја дистрибуира пастата за заби уредно и рамномерно на неже�

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за
 • Новак

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за

DEN 795.20

Држачот на четката за заби може да смести паста за заби, електрична четка за заби, средство за чистење, с�

Rgdood за полнење безжичен вода, преносен воден конец, вода за чистење и распрснување на забите, 4 режими на моќност Орален наводнувач,
 • Новак

Rgdood за полнење безжичен вода, преносен воден конец, вода за чистење и распрснување на забите, 4 режими на моќност Орален наводнувач,

DEN 1.33

【Карактеристики на водни пиксели Flosser】 Вода Флоссер има 310 ml резервоар за вода, отстранлив за чистење, к

Белење на паста за заби, емајл за заби за заби за возрасни поправка на освежување на дишењето чистење Белење мулти -ефект превенција од кариес
 • Новак

Белење на паста за заби, емајл за заби за заби за возрасни поправка на освежување на дишењето чистење Белење мулти -ефект превенција од кариес

DEN 0.67

Безбедно за употреба : освежување на здивот и белење на забите, зајакнување на емајлот и поправете го ор�

Паста за заби за заби
 • Новак

Паста за заби за заби

DEN 163.20

Мултифукција може да се користи за четка за заби и складирање на паста за заби дома или Што е повеќе, едн�

Мекуј Ултра Мека Нано Четка За Заби За Нега На Чувствителни Заби И Непца, Дополнителна Мека Четка За Заби Силко За Возрасни И Луѓе Со
 • Новак

Мекуј Ултра Мека Нано Четка За Заби За Нега На Чувствителни Заби И Непца, Дополнителна Мека Четка За Заби Силко За Возрасни И Луѓе Со

DEN 1.33

Ново Надградена Четка За Заби : нашата ултра мека четка за заби е специјално дизајнирана за чувствителн�

Електрична четка за заби што може да се надополнува, Sonic заби за заби 5 режим Возрасен тајмер IPX7 Водоотпорна автоматска ултразвучна
 • Новак

Електрична четка за заби што може да се надополнува, Sonic заби за заби 5 режим Возрасен тајмер IPX7 Водоотпорна автоматска ултразвучна

DEN 0.67

Материјали за глава на четки : Секоја серија четки за заби е водечки светски лидер во квалитетот и наука�

Хип хоп заби Декорација на заби Капитал буква лажни загради за заби Едноставно хип хоп лажни заби декорација за Ноќта на вештерките
 • Новак

Хип хоп заби Декорација на заби Капитал буква лажни загради за заби Едноставно хип хоп лажни заби декорација за Ноќта на вештерките

DEN 135.84

Ividивописно и карактеристично : Овие заби на хипхоп можат добро да одговараат на вашиот костум, да го нап�

Вздсддеф октомври кристал Детска Четка За Заби У Тип Рачен Силика Гел Четка За Заби За Чистење Мека Коса Цртан Филм Рачна Четка за заби
 • Новак

Вздсддеф октомври кристал Детска Четка За Заби У Тип Рачен Силика Гел Четка За Заби За Чистење Мека Коса Цртан Филм Рачна Четка за заби

DEN 1507.20

Обликувани Слично На Детските ЗабиДизајнирани За Темелно Чистење На Детските Заби Децата Секогаш Сака�