BHVXW Двојка за миење на устата чаша керамичка четка за заби чаша за заби за заби, поставена рачна санитација за шише за печат

BHVXW Двојка за миење на устата чаша керамичка четка за заби чаша за заби за заби, поставена рачна санитација за шише за печат

DEN 5620.96

Достапност

Кажете му збогум на монотони, без вкус, неуредна бањи Костумите се чуваат на уреден начин, а сетот за бања лесно може да ги реши проблемите. Бањата веќе не е неуредна и неуредна, а миењето стана добро организирано. Изберете сет на убави производи за бања, естетски простор за бања. Збир на материјали за десктоп, уредни, убави, што покажуваат вкус!. Кажете збогум на монотона, без вкус, неуредна бања. Костумите се чуваат на уреден начин, а сетот за бања лесно може да ги реши проблемите. Бањата не е повеќе неуредна и неуредна, а миењето стана добро организирано. на убави производи за бања, естетски простор за бања. Збир на материјали за десктоп, уредно, убаво, прикажување на вкусот! Име на производ : тоалети за тоалети : бања, тоалетотматеријал : керамички пакет вклучува : тоалетен шарм 1*сет (не вклучително и други демо -предмети) Совети за вид : Совети за вид : Совети за вид : Совети за видови : 1. Поради рачно мерење, дозволете девијација од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.


За производот

Избор на клиент

Не-латекс 300 парчиња 5/16inch Тешки интраорални еластични ленти Unimedic Ортодонтски еластици кои не се латекс стоматолошки гумени ленти направени
 • Новак

Не-латекс 300 парчиња 5/16inch Тешки интраорални еластични ленти Unimedic Ортодонтски еластици кои не се латекс стоматолошки гумени ленти направени

DEN 1.33

Нема адитиви во боја Обложени со пченкарен кора Оценки за сила врз основа на еластично да се прошири три

Орален наводнувач на вода за вода за патување во вода - Вода за стоматолошка водотек за загради за деца, вода, безжичен USB, безжичен
 • Новак

Орален наводнувач на вода за вода за патување во вода - Вода за стоматолошка водотек за загради за деца, вода, безжичен USB, безжичен

DEN 1719.20

Новонадградениот резервоар за вода : Надградениот отстранлив резервоар за вода со полно отворање ви ов�

Комплет За Белење заби, Лесен Избелувач За Заби За Жени Маж Избелете Ги Забите Избелувач Заби Гел Со Уста Фиоки Уста Послужавник Заби
 • Новак

Комплет За Белење заби, Лесен Избелувач За Заби За Жени Маж Избелете Ги Забите Избелувач Заби Гел Со Уста Фиоки Уста Послужавник Заби

DEN 1.00

Комплет за белење заби : комплетот за избелување заби ќе ги отстрани тешките дамки и ќе можете да видите

Исцелување вода Флошер Електричен Орален наводнувач за заби чиста телескопска телескопска стоматолошка флоссер Професионална алатки
 • Новак

Исцелување вода Флошер Електричен Орален наводнувач за заби чиста телескопска телескопска стоматолошка флоссер Професионална алатки

DEN 0.67

Користење на материјал од одделение за храна ABS, безбеден и уверен Едноставен, но практичен дизајн на ст�

Јунзан Интер електрична четка за заби во форма на ултразвучен силиконски силикон 360 степени Автоматска сина светлина четка за заби за дома Употреба
 • Новак

Јунзан Интер електрична четка за заби во форма на ултразвучен силиконски силикон 360 степени Автоматска сина светлина четка за заби за дома Употреба

DEN 1.33

Опис : Доаѓа со глава за четка за тип, која совршено ќе ги вклопи забите и ќе има висока фреквенција 48000rpm �

Нимбус Екстра Меки Четки За Заби, Дизајн На Пародонтот Заострени Влакна за Чувствителни Заби И Непца Што Се Повлекуваат, Индивидуално Завиткана
 • Новак

Нимбус Екстра Меки Четки За Заби, Дизајн На Пародонтот Заострени Влакна за Чувствителни Заби И Непца Што Се Повлекуваат, Индивидуално Завиткана

DEN 2.67

ДОПОЛНИТЕЛНИ МЕКИ ВЛАКНАЧетката За Заби Нимбус користи Микрофинска Технологија која користи две нивоа

Индустриски студенти сложени цветни форми четкајте ги забите четка за заби што лебди врамена wallидна уметност, дизајн од Валентина
 • Новак

Индустриски студенти сложени цветни форми четкајте ги забите четка за заби што лебди врамена wallидна уметност, дизајн од Валентина

DEN 954.24

Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна и�

Опфати за четки за заби за електрична четка за заби орално-Б, глави за замена на електрична четка за заби, покритие за четки за заби,
 • Новак

Опфати за четки за заби за електрична четка за заби орално-Б, глави за замена на електрична четка за заби, покритие за четки за заби,

DEN 111.84

【Постави за вредности】 Пакетот доаѓа со 6 парчиња покривка за четки за заби за оралноБ, најдобриот избо

Спреј за освежувач на здив Спреј морски сол билки од праска од лимон праска за освежување на устата свеж здив 17мл 口气清 喷雾 海盐草本 柠檬
 • Новак

Спреј за освежувач на здив Спреј морски сол билки од праска од лимон праска за освежување на устата свеж здив 17мл 口气清 喷雾 海盐草本 柠檬

DEN 3.00

Спреј за освежувач на здив Спреј морски сол билки од праска од лимон праска за освежување на устата свеж

Поп -Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на пакетот | Четка за заби што се надополнува/до 40,000 удари со четки/минута
 • Новак

Поп -Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на пакетот | Четка за заби што се надополнува/до 40,000 удари со четки/минута

DEN 1.00

USB Sonic четка за заби за полнење : Вклучува четка за заби + бонус пакет чувајте ги забите чисти и дишете све�

Куќиште ЗА Задржување НА JMU Со Дупки За Вентилација, 2 Пакувања, Кутија За Заштита На Устата Со Цврсто Затворање, Контејнер За Складирање
 • Новак

Куќиште ЗА Задржување НА JMU Со Дупки За Вентилација, 2 Пакувања, Кутија За Заштита На Устата Со Цврсто Затворање, Контејнер За Складирање

DEN 95.84

Овој ДРЖАЧ ОДГОВАРА : ортодонтската кутија ЗА задржување НА ЈМУ го прави животот многу полесен што тие м

Заздравен држач за држач за држачи за држачи за протези, ортодонтски случај, лажен контејнер за заби со капакот на шарки за канцеларија
 • Новак

Заздравен држач за држач за држачи за држачи за протези, ортодонтски случај, лажен контејнер за заби со капакот на шарки за канцеларија

DEN 2.33

Поддржувач кутија компактен и преносен и, прекрасен додаток Случајот за прицврстувач Ставете го вашиот

Cabilock 5 парчиња пластично мултифункционално складирање Дома миење за контејнер Паста за заби Паста за заби и кутиско училиште бања четка за
 • Новак

Cabilock 5 парчиња пластично мултифункционално складирање Дома миење за контејнер Паста за заби Паста за заби и кутиско училиште бања четка за

DEN 3.00

Стр Преносна кутија за четки за заби Дебел и материјал за паста за заби, дебел и материјал, анти капка и...

Исцелите 2 парчиња преносни четки за заби поставени пластични четки за заби Возрасни четки за заби, преклопување на четка за заби
 • Новак

Исцелите 2 парчиња преносни четки за заби поставени пластични четки за заби Возрасни четки за заби, преклопување на четка за заби

DEN 1060.80

Комплет за големина на патување Дизајн со преклопување, тие можат да бидат склопени и складирани кога н�

Гурунанда Концентрирано Миење На Устата, Помага Во Лош Здив, Промовира Белење На Заби, Здрави Непца, Направени со Природни Есенцијални Масла,
 • Новак

Гурунанда Концентрирано Миење На Устата, Помага Во Лош Здив, Промовира Белење На Заби, Здрави Непца, Направени со Природни Есенцијални Масла,

DEN 415.84

НАПРЕДНО РЕШЕНИЕ ЗА ОРАЛНА НЕГА : оваа специфична формула без флуор заедно со природни состојки како ес�

Токи Четка За Заби Со Меки Влакна Од Јаглен Од Бамбус &засилувач; Стругалка За Лизгачки Јазик Го Намалува Лошиот Здив | Ги Подобрува
 • Новак

Токи Четка За Заби Со Меки Влакна Од Јаглен Од Бамбус &засилувач; Стругалка За Лизгачки Јазик Го Намалува Лошиот Здив | Ги Подобрува

DEN 3.33

АКТИВИРАНИ ВЛАКНА ОД БАМБУС јаглен : ги апсорбира танините што се врзуваат за забите и предизвикуваат д�

Курапрокс ЦС 5460 Супер-Мека Четка за Заби За Возрасни Со Ултра Фини Нишки и Компактна, Малку Аголна Глава За Четки за Заби за Подобрување
 • Новак

Курапрокс ЦС 5460 Супер-Мека Четка за Заби За Возрасни Со Ултра Фини Нишки и Компактна, Малку Аголна Глава За Четки за Заби за Подобрување

DEN 110.40

Ултра Мека Четка За Заби : нашата екстра мека четка за заби ја препорачуваат стоматолозите за нежно борб

Професионална заштита на заби за заштита на заби, лажни заби кутија за прицврстување на професионална кутија за стражари за уста, лажна кутија
 • Новак

Професионална заштита на заби за заштита на заби, лажни заби кутија за прицврстување на професионална кутија за стражари за уста, лажна кутија

DEN 955.20

Уред за заштита на забите Висок квалитет Нашата лажна кутија за складирање на забите изработена од вис�