Плакери Детска мешана Бери Стоматолошка flossers 40 брои пакет, 4 торби

Плакери Детска мешана Бери Стоматолошка flossers 40 брои пакет, 4 торби

DEN 1.00

Достапност

✅ Инженер да не се уништи, да се скрши, па дури и да се протега со користење на најсилниот стоматолошки конец во светот, Супер Тафлос ✅ Содржи флуорид за зајакнување на емајлот и промовирање на здрави заби и се без БПА. ✅ Вкусови со микс-овошје со флуорид ги остава устите и непцата на вашите деца да се чувствуваат чисти и вкусни. ✅ Лесно се лизга помеѓу забите за да се отстранат несаканите и грозни остатоци од храна. ✅ Инженер да не се уништи, да се скрши, па дури и да се протега со користење на најсилниот стоматолошки конец во светот, Супер Тафлос. ✅ Содржи флуорид за зајакнување на емајлот и промовирање на здрави заби и се без БПА. ✅ Вкусови со микс-овошје со флуорид ги остава устите и непцата на вашите деца да се чувствуваат чисти и вкусни. ✅ Лесно се лизга помеѓу забите за да се отстранат несаканите и грозни остатоци од храна. Да се ​​натераат децата да котс не е скучна работа повеќе со пикари за деца за стоматолошки конец. Плакерите иновативните избори на Флоссер прават да се наметнат ветре со уникатно и шарено што е удобно и забавно за деца од сите возрасти, плус тие се одлични за градење здрави навики на стоматолошка хигиена уште од млада возраст. Плакерите Децата flassers содржат флуорид за зајакнување на емајлот и промовирање на здрави заби, се без БПА и се произведуваат со Супер Тафлос, најсилниот стоматолошки конец во светот, инженерски да не се уништува, да се скрши или да се протега додека обезбедува непречено и удобно искуство време од време на време .


За производот

Избор на клиент

Чистач на заби, вода заби заби за заби чистач за чистење за заби за загради мостови нега на заби, телескопски резервоар за вода за орален
 • Новак

Чистач на заби, вода заби заби за заби чистач за чистење за заби за загради мостови нега на заби, телескопски резервоар за вода за орален

DEN 1.33

Направено од врвен материјал ABS, издржлив и практичен за долготрајна употреба Ако имате какви било праш�

Пластична Кутија Футрола За Држач За Протези Пластични Кутии За Протези Држач За Протези За Контејнери Пренослив Футрола За Држач За
 • Новак

Пластична Кутија Футрола За Држач За Протези Пластични Кутии За Протези Држач За Протези За Контејнери Пренослив Футрола За Држач За

DEN 128.96

Генијален дизајн за одводнување, може да се користи како кутија за чистење на држачот, погодна за чистењ

Сода бикарбона светли заби бел прав дамка од чад прашок за убавина лош здив отстранете ги дамките свеж здив小苏打亮齿白粉 烟渍美粉口臭去渍清新口气
 • Новак

Сода бикарбона светли заби бел прав дамка од чад прашок за убавина лош здив отстранете ги дамките свеж здив小苏打亮齿白粉 烟渍美粉口臭去渍清新口气

DEN 2.67

Сода бикарбона светли заби бел прав дамка од чад прашок за убавина лош здив отстранете ги дамките свеж з

8 пакувања за замена на четка за заби за заби, компатибилни со електрична четка за заби на бајки, рачка FW-507/508/551/D1/D3/D7/D8/FW908/FW910/917/949/958/959/FW610/FW659/FW719
 • Новак

8 пакувања за замена на четка за заби за заби, компатибилни со електрична четка за заби на бајки, рачка FW-507/508/551/D1/D3/D7/D8/FW908/FW910/917/949/958/959/FW610/FW659/FW719

DEN 2.00

Целосна компатибилностГлавите за четки за заби сениум се специјално дизајнирани и совршено компатибил

Зилини Детска Електрична Четка За Заби Во Форма На Буквата У, Детска Автоматска Четка За Заби Со Тајмер За Деца, Ултразвучни Автоматски Четки
 • Новак

Зилини Детска Електрична Четка За Заби Во Форма На Буквата У, Детска Автоматска Четка За Заби Со Тајмер За Деца, Ултразвучни Автоматски Четки

DEN 2.67

Корисна глава за четка Во Форма На Буквата У : меката глава на четка за заби во Форма На Буквата У е израб�

Орално-Б Вистинска Прецизност Чиста Замена Бели Глави За Четки За Заби, Полнење За Електрична Четка За Заби, Длабоко и Прецизно Чистење,
 • Новак

Орално-Б Вистинска Прецизност Чиста Замена Бели Глави За Четки За Заби, Полнење За Електрична Четка За Заби, Длабоко и Прецизно Чистење,

DEN 0.67

Вкрстувањето има аголни влакна за да го опфати секој заб за темелно, целосно чистење Влакната од тризон

Sewacc 1 Поставете четкичка за заби мини бања за бања Мини додатоци за куќа минијатурни тоалети тоалети за заби минијатурна четка за заби мини
 • Новак

Sewacc 1 Поставете четкичка за заби мини бања за бања Мини додатоци за куќа минијатурни тоалети тоалети за заби минијатурна четка за заби мини

DEN 3.33

Мини материјали за бања направени од материјал, трајно за употреба Мини додатоци за куќа Овој производ �

УБРАНД SONIC Електрична четка за заби за возрасни со водоотпорна електрична четка за заби од четка за четка, препорачана од стоматолозите-HP141
 • Новак

УБРАНД SONIC Електрична четка за заби за возрасни со водоотпорна електрична четка за заби од четка за четка, препорачана од стоматолозите-HP141

DEN 1376.00

Sonic четка за заби на Pro 3 Sonic ја препорачуваат стоматолозите, преносот што се надополнува со четка за заби

ОРАЛЕН ИЗБОР Меур Детска Четка За Заби Парчиња | Детска Мека Четка За Заби | Заоблени Дупон Најлонски Влакна | Поединечно Вреќи Детски
 • Новак

ОРАЛЕН ИЗБОР Меур Детска Четка За Заби Парчиња | Детска Мека Четка За Заби | Заоблени Дупон Најлонски Влакна | Поединечно Вреќи Детски

DEN 347.20

НАПРАВЕТЕ ГО ВРЕМЕТО НА ЧЕТКА ЗАБАВНО ЗА ДЕЦАТАСпецијално дизајнирано за примарните заби на детето, Че�

Стоматолошка вода Флоссер Орален наводнувач M209 - Доживејте длабоко чистење и здрави заби со нашиот IPX7 водоотпорен стоматолошки вода
 • Новак

Стоматолошка вода Флоссер Орален наводнувач M209 - Доживејте длабоко чистење и здрави заби со нашиот IPX7 водоотпорен стоматолошки вода

DEN 528.00

Длабоко чистење : Стоматолошкиот вода Флоссер орален наводнувач M209 обезбедува длабоко чисто со кое тра�

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за
 • Новак

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за

DEN 795.20

Држачот на четката за заби може да смести паста за заби, електрична четка за заби, средство за чистење, с�