WiseLight 3 парчиња патувања за четкичка за заби, преносна уста за миење на устата, мултифункционална паста за паста за заби

WiseLight 3 парчиња патувања за четкичка за заби, преносна уста за миење на устата, мултифункционална паста за паста за заби

DEN 0.33

Достапност

【Премиум материјал】 : држач за четкичка за заби на Wise Light е изработен од материјал Qulaity PP кој е издржлив и добри перформанси на висока температура Погоден за возрасни и деца. 【Главна големина】 : Големина на чаша за миење на устата на Wise Light Abaout 20,8 x 6,8 cm / 8,2 x 2,7 инчи. Може да се користи за четка за заби, паста за заби, пешкир или складирање на козметика на дневно или патување. 【Одделен на два】 : Тој е поврзан со прицврстувачки прстен и може да се одвои како две чаши и да држи 2 четки за заби и 1 паста за заби. 【Широка апликација】 : Лесен е и може лесно да се држи во торбата за перење или торбата за тоалети. Компактната големина го олеснува патувањето и можете да ги користите како чаша за гаргара или чаша за вода. 【Добра заптивка】 : Добрата сопственост на запечатување помага во заштитата на четката за заби од сите дамки. Пакетот вклучува 3 парчиња чаша за четки за заби. (Бела, сина, кајсија). 【Премиум материјал】 : држач за четкичка за заби на Wise Light е изработен од материјал Qulaity PP кој е издржлив и добри перформанси на висока температура. Погоден за возрасни и деца. 【Главна големина】 : Големина на чаша за миење на устата на Wise Light Abaout 20,8 x 6,8 cm / 8,2 x 2,7 инчи. Може да се користи за четка за заби, паста за заби, пешкир или складирање на козметика на дневно или патување. 【Одделен на два】 : Тој е поврзан со прицврстувачки прстен и може да се одвои како две чаши и да држи 2 четки за заби и 1 паста за заби.


За производот

size abaout 20.8 x 6.8 cm / 8.2 x 2.7 inch:
WiseLight Toothbrush Holder is made of qulaity PP material which is durable and good performances at high temperature.:
It is connected by an attachment ring and can be separated as two cups and hold 2 toothbrushes and 1 travel toothpaste.:
It is lightweight and can be hold easily in the laundry bag or toiletry bag.:
Compact size makes it easy to travel with and you can use the them as gargle cup or water cup.:
Good sealing property helps protect your toothbrush from all stains.:
Can be used for toothbrush, toothpaste, towel or cosmetics storage at daily or traveling.:
Package Content:
3 pcs Travel Toothbrush Case

Избор на клиент

Поп -Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на пакетот | Четка за заби што се надополнува/до 40,000 удари со четки/минута
 • Новак

Поп -Sonic USB полнење каде било четка за заби бонус 2 за замена на пакетот | Четка за заби што се надополнува/до 40,000 удари со четки/минута

DEN 1.00

USB Sonic четка за заби за полнење : Вклучува четка за заби + бонус пакет чувајте ги забите чисти и дишете све�

Скрипер за јазици - Алатка за хигиена на забите, не'рѓосувачки челик - чистач за чистење на бакарна уста што не се лизга силиконски рачка
 • Новак

Скрипер за јазици - Алатка за хигиена на забите, не'рѓосувачки челик - чистач за чистење на бакарна уста што не се лизга силиконски рачка

DEN 2.00

Големина на пријателски пат за патување, лесно се вклопува во вашата торба за тоалети Не се потребни бат

Професионална заштита на заби за заштита на заби, лажни заби кутија за прицврстување на професионална кутија за стражари за уста, лажна кутија
 • Новак

Професионална заштита на заби за заштита на заби, лажни заби кутија за прицврстување на професионална кутија за стражари за уста, лажна кутија

DEN 955.20

Уред за заштита на забите Висок квалитет Нашата лажна кутија за складирање на забите изработена од вис�

Креативно Перење Детска Електрична Четка За Заби Преносливо Полнење Мека Коса Цртана Четка За Заби Електрична Четка За Заби За Загради
 • Новак

Креативно Перење Детска Електрична Четка За Заби Преносливо Полнење Мека Коса Цртана Четка За Заби Електрична Четка За Заби За Загради

DEN 980.80

Симпатична Цртан Филм Тема Дизајн Електричната Четка За Заби Ги Привлекува Децата Да Ги Мијат Забите, П�

Паста За Заби За Чистење на заби, Пена За Пена Длабоко Чистење На Непцата, Интензивно Отстранување Дамки Паста За Заби, Подобрување На
 • Новак

Паста За Заби За Чистење на заби, Пена За Пена Длабоко Чистење На Непцата, Интензивно Отстранување Дамки Паста За Заби, Подобрување На

DEN 294.40

●Мус За Избелување на забите ● Имајте побела и посовршена насмевка Нашата паста за заби за пена за инст

Ноќни заби Нинг 1 парчиња виолетова белење на паста за заби против заби, жолт заб, орално чистење за чистење за заби 30гр чистење чисти
 • Новак

Ноќни заби Нинг 1 парчиња виолетова белење на паста за заби против заби, жолт заб, орално чистење за чистење за заби 30гр чистење чисти

DEN 61.76

Белење на забите од устата може да ви помогне да ви помогне остатоци од храна во устата, дамки густо, ефи�

Yiqao 3 еднострана четка за заби Три четка за заби за возрасни деца Комплетни заби и гума за џвакање, меки влакната мека и нежна четка за
 • Новак

Yiqao 3 еднострана четка за заби Три четка за заби за возрасни деца Комплетни заби и гума за џвакање, меки влакната мека и нежна четка за

DEN 1408.00

✔ 【Сеопфатно чистење】 : Новата глава за четка V тип може да покрие различни страни на забите и целосно д

ZWCEGND 2pcs Четка За Заби Патување Случај, Мулти-Функција Преносни Четка За Заби Залив, Прашина Држач За Четка За Заби, Погоден За Бизнис Кампување
 • Новак

ZWCEGND 2pcs Четка За Заби Патување Случај, Мулти-Функција Преносни Четка За Заби Залив, Прашина Држач За Четка За Заби, Погоден За Бизнис Кампување

DEN 2.33

Тој е лесен и пренослив, што ви овозможува слободно да се миете во секое време насекаде Дневните тоалети

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за
 • Новак

Држачи за четки за заби Амајајш 1 парче чаша за миење дома, чаша за миење на устата, пластична паста за заби и четка за заби, кутија за

DEN 795.20

Држачот на четката за заби може да смести паста за заби, електрична четка за заби, средство за чистење, с�

Под нејзината уста изнајмување виолетова заби Белење на заби за заби отстранување заби за засилување на засилувач за заби, пурпурна паста
 • Новак

Под нејзината уста изнајмување виолетова заби Белење на заби за заби отстранување заби за засилување на засилувач за заби, пурпурна паста

DEN 63.84

Ја користи технологијата за корекција на бојата Виолетовата е директно спротивна жолта боја на тркалот

Паста за заби Дабур Месвак - Паста за заби без флуорид, природна паста за заби за здравје на орална и гума за џвакање, паста за заби за стоматолошка
 • Новак

Паста за заби Дабур Месвак - Паста за заби без флуорид, природна паста за заби за здравје на орална и гума за џвакање, паста за заби за стоматолошка

DEN 3.33

Зошто да изберете Месвак : Месвак, исто така наречен Miswak, се добива од гранчиња на дрвото Арак Традициона

Исценети 15 парчиња загради за екстрактор на палети за чистење на палети за чистење специјализирани алатки невидливи алатка за отстранување на
 • Новак

Исценети 15 парчиња загради за екстрактор на палети за чистење на палети за чистење специјализирани алатки невидливи алатка за отстранување на

DEN 3.00

Невидливиот отстранлив држач : Добро изработка и врвен материјал, овој екстрактор не ги оштетува забите

Ортодонтски загради гумени ланци на електрични ланци, синџири на заби на гумени ланци за загради, ортодонтска количка Еластична гумена лента C/S/L
 • Новак

Ортодонтски загради гумени ланци на електрични ланци, синџири на заби на гумени ланци за загради, ортодонтска количка Еластична гумена лента C/S/L

DEN 127.84

ღ Корисно : Практично и корисно, ултра истегнување и враќање, давајќи супериорно издолжување за лесно �

Токи Четка За Заби Со Меки Влакна Од Јаглен Од Бамбус &засилувач; Стругалка За Лизгачки Јазик Го Намалува Лошиот Здив | Ги Подобрува
 • Новак

Токи Четка За Заби Со Меки Влакна Од Јаглен Од Бамбус &засилувач; Стругалка За Лизгачки Јазик Го Намалува Лошиот Здив | Ги Подобрува

DEN 3.33

АКТИВИРАНИ ВЛАКНА ОД БАМБУС јаглен : ги апсорбира танините што се врзуваат за забите и предизвикуваат д�