Липтон Леден Чај Лимон, 16,9 мл, 12 пк

Липтон Леден Чај Лимон, 16,9 мл, 12 пк

DEN 681.60

Достапност

Пакување од дванаесет шишиња, 16,9 унци по шише ^Леден Чај Липтон, Лимон ^100 калории по шише ^Бидете повеќе чај Тоа е извонредното освежување во движење. Липтон додава вкус на лимон во својата класична мешавина од леден црн чај за исклучителен вкус на леден чај.


За производот

Избор на клиент

Пг Совети Декаф 70
  • Новак

Пг Совети Декаф 70

DEN 3.00

Целосно Дождовни Шуми Алијансата Сертифициран чај Слободен свеж вкус Пг совети свеж вкус, но безкофеин

Харни &засилувач; Синови Африканска Aut, Билен Чај Роибос Со Хибискус, Брусница и Портокал | 30 кесички, Историска Колекција На Кралски Палати
  • Новак

Харни &засилувач; Синови Африканска Aut, Билен Чај Роибос Со Хибискус, Брусница и Портокал | 30 кесички, Историска Колекција На Кралски Палати

DEN 1.33

ВКУСЕН ПРЕСВРТ НА ЧАЈОТ РОИБОС Основата На Африканската Aut, нашата популарна мешавина од билки, е роибос

СЕГА Храна, Сертифициран Органски Глуварче Традиционален Билен Чај За Чистење, Без Кофеин, Не-ГМО, Премиум Неизбелени Кесички Чај
  • Новак

СЕГА Храна, Сертифициран Органски Глуварче Традиционален Билен Чај За Чистење, Без Кофеин, Не-ГМО, Премиум Неизбелени Кесички Чај

DEN 0.33

ТРАДИЦИОНАЛЕН ЧАЈ за ЧИСТЕЊЕ* : неверојатен, органски билен пијалак кој помага во чистење на телото* ПОТ�

Твинингс Од Лондон Чист Роибос Хербален Црвен Чај, Вкус На Орев, Природно Сладок Вкус, Темноцрвена Боја На Чај, Рачно Избрани Листови
  • Новак

Твинингс Од Лондон Чист Роибос Хербален Црвен Чај, Вкус На Орев, Природно Сладок Вкус, Темноцрвена Боја На Чај, Рачно Избрани Листови

DEN 2.00

ТВИНИНГС ЦРВЕН АФРИКАНСКИ РОИБОС ЧАЈ : Твинингс Роибос Црвениот Чај е еден од нашите карактеристични пи