Б Блесија 12 парчиња аналогно стапче за стапчиња за палецот за PlayStation PS PSV1000 2000

Б Блесија 12 парчиња аналогно стапче за стапчиња за палецот за PlayStation PS PSV1000 2000

DEN 1.67

Достапност

Направено од високо квалитетен силикон, удобен и издржлив, точен и чувствителен дизајн, ви овозможува совршено искуство за играње Подобрете го вашето искуство со игри со овие едноставни додатоци за зафат. Заштита - Го штити вашиот контролер од шокови, гребнатини. Лесно за инсталирање - само свртете ги капачињата внатре и потоа преку стапчињата. Покрив за капакот на силиконски палецот за стискање за Play Station PS PSV1000 2000. Опис : - Силиконски палецот на капакот на капакот на капакот на палецот за Play Station PS PSV1000 2000. - Лесно за инсталирање - само свртете ги капачињата внатре -надвор и потоа преку стапчињата. - Заштита - Го штити вашиот контролер од шокови, гребнатини. - Подобрете го вашето искуство со игри со овие едноставни додатоци за зафат. - Изработено од силикон со висок квалитет, удобен и издржлив, точен и чувствителен дизајн, ви овозможуваат совршено искуство за играње. Спецификација : - Материјал : Силикон - Големина : Прибл. Пакет 14мм / 0,55inch Вклучува : 12 парчиња капачиња со палецот Забелешка : Бојата може да биде малку поинаква поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор.


За производот

Избор на клиент

Аниме Демонот Кимецу Убиецот Но Јаибане Танџирони Незукоин Зеницунте Иносукету Аказант Кожа За Пс-5 Или ПС-4 Конзола И Контролор Винил Покритие
  • Новак

Аниме Демонот Кимецу Убиецот Но Јаибане Танџирони Незукоин Зеницунте Иносукету Аказант Кожа За Пс-5 Или ПС-4 Конзола И Контролор Винил Покритие

DEN 2.33

Производот се испраќа Од Кина, така што ќе бидат потребни околу 1525 дена за испорака Висококвалитетен ма�

НА ЛЕГО Филм 2 Видео Игра
  • Новак

НА ЛЕГО Филм 2 Видео Игра

DEN 433.92

Отклучете и играјте како над 100 ликови ШТО можат ДА се играат ОД ЛЕГО филм 2 и првиот филм Омилени Ликови �

MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS4 тенок конзола - гитара | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен
  • Новак

MOINYSKINS SKING компатибилна со Sony PS4 тенок конзола - гитара | Заштитна, издржлива и уникатна обвивка за винил декларална обвивка | Лесен

DEN 979.20

Поставете го трендот : Покажете го вашиот уникатен стил со Mightyskins за вашата тенок конзола на Sony PS4! Не ми с

Талани Лесен За Инсталирање Контролер За Пристаниште За Полнење, Станица За Полнење На Контролорот На Сино Светло, USB Лесен За Употреба
  • Новак

Талани Лесен За Инсталирање Контролер За Пристаниште За Полнење, Станица За Полнење На Контролорот На Сино Светло, USB Лесен За Употреба

DEN 820.80

Базата има сино ПРЕДВОДЕНО светло Поддршка за полнење 2 парчиња ЗА Рачките За Движење НА ПС во исто врем�