Желка Плажа 50X Уво Сила Реконструкција PS4 И Xbox Еден Компатибилен 3.5 мм Џек Стерео Игри Слушалки

Желка Плажа 50X Уво Сила Реконструкција PS4 И Xbox Еден Компатибилен 3.5 мм Џек Стерео Игри Слушалки

DEN 399.20

Достапност

Кристално Јасен Разговор-прилагодлив микрофон со висока чувствителност го зема вашиот глас гласно и јасно и може да се отстрани кога гледате филмови или слушате музика Лесен и Удобен-Играјте со часови (или денови) во целосна удобност. Висококвалитетни Звучници од 40мм-Слушајте ги сите остри високи и грмотевици ниски со овие големи звучници од 40мм. Практични контроли во линија-Практични контроли во линија поставете Го Главниот Волумен и Немиот Микрофон веднаш на вашите прсти. Разноврсна Компатибилност - работи одлично со новиот Контролер Xbox One со приклучок од 3,5 mm, PS4 Pro и PS4, како и компјутерски, Mac и мобилни/таблет уреди со врска од 3,5 mm. Земете гејмерски аудио и удобност На Xbox Еден на следното ниво со Слушалките За игри Tertle Beach Recon 50 X. Рекон 50Х се одликува Со најновиот лесен и удобен дизајн На Плажите Со Желки, со големи звучници над ушите од 40 мм кои ви овозможуваат да ги слушнете сите остри високи и грмотевици ниски, плус удобни контроли во линија што ви овозможуваат брзо и лесно прилагодување На Јачината На Звукот На Мајсторот и Исклучување На Микрофонот. Рекон 50Х вклучува и прилагодлив микрофон, кој може да се отстрани при гледање филмови и слушање музика, а разноврсниот приклучок од 3,5 мм го прави совршен за користење со новиот Контролер Xbox one, PS4 Pro и PS4 конзоли, како и СО КОМПЈУТЕР, Mac и компатибилни мобилни/таблет уреди.


За производот

Избор на клиент

Фуве PS5 Зафат Заштитен Случај, Контролер Зафат Заштитник Прашина Супер Отпорност На Абење Анти-Лизгање Заштитник Покритие ЗА PS5 ЗА PS5 Gamepad
 • Новак

Фуве PS5 Зафат Заштитен Случај, Контролер Зафат Заштитник Прашина Супер Отпорност На Абење Анти-Лизгање Заштитник Покритие ЗА PS5 ЗА PS5 Gamepad

DEN 1544.00

Изработен од силиконски материјал за храна, нетоксичен, безбеден за употреба Мека текстура, добро чувст

L2 R2 копчиња за активирање на протекувачи, L2 R2 контролер на контролори на копчињата за продолжување на копчињата не се лизгаат меки допири продолжени
 • Новак

L2 R2 копчиња за активирање на протекувачи, L2 R2 контролер на контролори на копчињата за продолжување на копчињата не се лизгаат меки допири продолжени

DEN 496.00

Подобрено искуство во играта : Подобрено искуство во играта со продолженијата за активирање L2 R2 Одлично

Група среќни Кучиња француски Булдог Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО Ps5 Верзијата
 • Новак

Група среќни Кучиња француски Булдог Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО Ps5 Верзијата

DEN 0.67

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

Торба ЗА складирање ЗА PS5, Торба ЗА НОСЕЊЕ ЗА PS5, Патна Торба ЗА PS5, Торба ЗА Носење ЗА Ps5 Тврда Обвивка, Патна Торба PS5, Водоотпорна И
 • Новак

Торба ЗА складирање ЗА PS5, Торба ЗА НОСЕЊЕ ЗА PS5, Патна Торба ЗА PS5, Торба ЗА Носење ЗА Ps5 Тврда Обвивка, Патна Торба PS5, Водоотпорна И

DEN 1032.00

●ДИЗАЈНИРАН ЗА PS5® Специјално дизајниран ЗА PS5 Пространа, може да складира конзола, КАБЕЛ за напојување

Обука За Коњи
 • Новак

Обука За Коњи

DEN 1.67

Мултиплеер режим до 4 играчи ! : Предизвикајте ги вашите пријатели на нивното знаење за возење и соработу

Хитман 3 За Плејстејшн 4
 • Новак

Хитман 3 За Плејстејшн 4

DEN 351.68

Режимот на кампања ќе ве однесе во авантура на глобус до распространети локации на песок и ќе донесе дра

Ранец За Чанти За Чување Патувања MEGCCR ЗА PS5 Конзола, Заштитна Луксузна Чанта ЗА Ps5 Сет, Торба За Патување За Конзола/Контролер, Картички
 • Новак

Ранец За Чанти За Чување Патувања MEGCCR ЗА PS5 Конзола, Заштитна Луксузна Чанта ЗА Ps5 Сет, Торба За Патување За Конзола/Контролер, Картички

DEN 0.33

Голем Капацитет : за понатамошно складирање и прилагодување, надворешната торба за рамо може да го држи

Човечки Черепи И Гроздобер Рози Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО Ps5 Верзијата
 • Новак

Човечки Черепи И Гроздобер Рози Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО Ps5 Верзијата

DEN 335.84

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

ЗУМХИЦКИНС ПС4 Конзола И Контролер Кожи, Аквариум Риба Море Езерце Океан Сино Црвено Зелен Резервоар Портокалова Желка, Издржлив,
 • Новак

ЗУМХИЦКИНС ПС4 Конзола И Контролер Кожи, Аквариум Риба Море Езерце Океан Сино Црвено Зелен Резервоар Портокалова Желка, Издржлив,

DEN 479.20

Изработени од висококвалитетен ораџет винил, производите НА ЗУМХИЦКИНС нудат супериорни перформанси в

Баја: Работ На Контрола HD
 • Новак

Баја: Работ На Контрола HD

DEN 399.52

4 4 плеер сплит екран и онлајн мултиплеер Повеќе од 160 возила за избор Следете и поправете го оштетувањет�

Конзола За Ладење Вентилатор ЗА PS5, USB Конзола За Игри Ладилник со 3 Вентилатори за Ладење, Вентилатор За Дисипација На Топлина За Playstation5,
 • Новак

Конзола За Ладење Вентилатор ЗА PS5, USB Конзола За Игри Ладилник со 3 Вентилатори за Ладење, Вентилатор За Дисипација На Топлина За Playstation5,

DEN 3.00

Едноставна Работа : вентилаторот за ладење е специјално дизајниран ЗА PS5 конзола, USB интерфејс, без надво

Зедлабз Мек Силиконски Заштитен Капак За Зафат На Кожата За Контролорот На Sony PS4 Гумен Браник Со Ребрести Рачка Зафат, Ограничено
 • Новак

Зедлабз Мек Силиконски Заштитен Капак За Зафат На Кожата За Контролорот На Sony PS4 Гумен Браник Со Ребрести Рачка Зафат, Ограничено

DEN 3.00

Висококвалитетен силиконски капак ЗА КОНТРОЛОРИ PS4 Специјално дизајниран да одговара точно над контро�

Контролер ЗА Ps-4 Далечински Управувач со Далечински Управувач Со Двојни Вибрации За Репродукции-тација 4/Про/Тенок Безжичен Контролер
 • Новак

Контролер ЗА Ps-4 Далечински Управувач со Далечински Управувач Со Двојни Вибрации За Репродукции-тација 4/Про/Тенок Безжичен Контролер

DEN 399.84

?●Kind Remind Qовој безжичен контролер За игри Е Целосно компатибилен СО PS4 / PS4 pro / Slim USB жична врска поддржува

Персона 5 Штрајкувачи
 • Новак

Персона 5 Штрајкувачи

DEN 303.84

Скокни во стилскиот свет На Персона во сосема нова приказна динамично контролирајте го вашиот тим за вр