Нечистотија 5 - ps5

Нечистотија 5 - ps5

DEN 945.44

Достапност

Dirt 5 е вон-теренска аркадна трка со трки што работи и работи низ најразлични возила од Rally Cars до камиони и GT автомобили низ целиот свет, првото ажурирање е потребно за јапонска поддршка Со нови функции како што се гламурозниот „режим на кариера“, мултиплејт на сплит екран, иновативни режими на Интернет и уредник на ослободител, Dirt 5 е најдобрата тркачка игра за следната генерација. Со над 70 уникатни рути можете да ги водите низ прекрасните, динамични опкружувања ширум светот што ги надминуваат различните терени, околини и натпреварувања во Норвешка, додека гледате надолу кон статуата на Христа во Корковард, Бразил на мразот на реката Newујорк Исток. Снимајте со нов режим на фотографии. Снимајте го најдоброто скокање и трчање во „режим на фотографии“ и покажете ја вашата креативност со уредникот на сите возила Reverley Има и многу нови функции што никогаш не биле виделе во серијата „нечистотија“. Бидете starвезда во приказната од популарниот актер на Глас Троја Бејкер и Нолан Север, додека ветераните на копнежните ветерани, луѓето ја очекуваат новата starвезда во спонзорите на светскиот тркачки трки и уникатни награди, освојуваат која било локација и предизвикувајте ја Борба против најголемите ривали во историјата на кариерата.


За производот

Избор на клиент

Фаќач на соништа И Цвеќиња Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО PS5 Конзола И Контролер
 • Новак

Фаќач на соништа И Цвеќиња Целосен Заштитен Дизајн На Капакот На Кожата Налепница За Обвивка Компатибилна СО PS5 Конзола И Контролер

DEN 335.84

Пвц Произведено во САД Или Увезено Совршено Совпаѓање : смешните печатени налепници се совршено прилаг�

Симпатични бувови Комплетна заштитна кожа за покривање на кожата на налепница за декларација компатибилна со PS5 конзола за дигитално издание
 • Новак

Симпатични бувови Комплетна заштитна кожа за покривање на кожата на налепница за декларација компатибилна со PS5 конзола за дигитално издание

DEN 3.00

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Половина Наследство Типографија Винил Лицето Налепница Игри На Среќа Кожата
 • Новак

Раководител Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Половина Наследство Типографија Винил Лицето Налепница Игри На Среќа Кожата

DEN 559.20

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Слушалки за игри за PS4, жични слушалки за игри со микрофон за откажување на бучава, 7,1 слушалки за игри со опкружувачки звук со LED светло,
 • Новак

Слушалки за игри за PS4, жични слушалки за игри со микрофон за откажување на бучава, 7,1 слушалки за игри со опкружувачки звук со LED светло,

DEN 319.84

? Изградена за сите платформи : Слушалките за жични игри поддржуваат разноврсни игри на конзоли, вклучув

екстремно Јасна Замена Целосно Поставени Копчиња Тачпад Декоративни Трим Школка Компатибилен со ps5 Контролер БДМ-010 &засилувач; БДМ-020
 • Новак

екстремно Јасна Замена Целосно Поставени Копчиња Тачпад Декоративни Трим Школка Компатибилен со ps5 Контролер БДМ-010 &засилувач; БДМ-020

DEN 543.84

Компатибилност : прилагодено замена домување школка копчиња се специјално дизајнирани за ps5 Контролер �

GUNGRAVE Г. К. Р. E -PS5 【Амазон.ко.jp限定】デジタル壁紙セット 配信 & 【初回特典】キャラクタースキン2種:デス浪人グレイヴ、ガングレイヴ О Д 封入 【CEROレーティングZ】
 • Новак

GUNGRAVE Г. К. Р. E -PS5 【Амазон.ко.jp限定】デジタル壁紙セット 配信 & 【初回特典】キャラクタースキン2種:デス浪人グレイヴ、ガングレイヴ О Д 封入 【CEROレーティングZ】

DEN 0.67

куршум убавина антихерој одмазда, тоа е парична казна готвач Поддржани Јазици : Гласови Во играта : Јапо�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Верата Скок На Верата Убиец Графика Винил Предната Плоча Игри Кожата Налепница Компатибилен
 • Новак

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Верата Скок На Верата Убиец Графика Винил Предната Плоча Игри Кожата Налепница Компатибилен

DEN 3.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Атентатор Кредо Производ Ултра Тенок и Супер Лесен...

Контролер Полнач За Ps5 Playstation 5, Пренослив Двојна Брзо Полнење Станица со Заштита На Безбедноста Чип+LED Индикатор+Тип C Порти За Playstation
 • Новак

Контролер Полнач За Ps5 Playstation 5, Пренослив Двојна Брзо Полнење Станица со Заштита На Безбедноста Чип+LED Индикатор+Тип C Порти За Playstation

DEN 191.84

ИНТЕЛИГЕНТНА ЗАШТИТА : вградениот заштитен чип обезбедува заштита од преполнување, индикаторот ЗА ЛЕР �

Томсин Програмабилни Ремап Назад Лопатки Комплет ЗА PS5 Контролер бдм 010 &засилувач; бдм 020, 4 Црна Надградба Назад Копче Прилог ЗА
 • Новак

Томсин Програмабилни Ремап Назад Лопатки Комплет ЗА PS5 Контролер бдм 010 &засилувач; бдм 020, 4 Црна Надградба Назад Копче Прилог ЗА

DEN 575.84

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ се изградени да бидат издржливи и удобни за долги сесии за играње НИЕ ГИ ВНЕСУВАМЕ наш�

PS5 用 パネル シリ コン
 • Новак

PS5 用 パネル シリ コン

DEN 1.00

Силиконски заштитен капак PS5 Ги штити површините на панелот од гребнатини и нечистотија Направено од си

екстремни Надреални Лава Facepad Touchpad &засилувач; Текстура Црвена Програмабилни Пораст Ремап Комплет Компатибилен со ps5 Контролер БДМ-010
 • Новак

екстремни Надреални Лава Facepad Touchpad &засилувач; Текстура Црвена Програмабилни Пораст Ремап Комплет Компатибилен со ps5 Контролер БДМ-010

DEN 2.33

Претворете го вашиот постоечки контролер во професионален контролер на елитата за еспорт 2 addedономски п

Тимово Прашина Покритие ЗА PS5 Конзола, Мека Поставата Прашина Штитник За Playstation 5 Конзола Дигитално Издание &засилувач; Редовно Издание,
 • Новак

Тимово Прашина Покритие ЗА PS5 Конзола, Мека Поставата Прашина Штитник За Playstation 5 Конзола Дигитално Издание &засилувач; Редовно Издание,

DEN 1.00

®КомпатибилностСпецијално дизајнирана за вашата конзола Play Station 5, компатибилна со PS5 конзола За Дигита�

PS5 Кожата Диск Издание Конзола И Контролер, PS5 Налепници Винил Налепници За Playstation 5 Конзола И Контролори, Диск Издание-Црна Цемент
 • Новак

PS5 Кожата Диск Издание Конзола И Контролер, PS5 Налепници Винил Налепници За Playstation 5 Конзола И Контролори, Диск Издание-Црна Цемент

DEN 3.00

✔ɪɪɪ 5 : ps5 кожата е направена од 5 слоја, а мазната површина помага да се спречат проблеми СО ПРАШИНА, отп�

Торбичка ЗА Носење СЛЛФЛАЈ ЗА PSVR2, Издржлива Заштитна Торба За Куќиште ЗА PS VR2 И Контролори На Допир, Капак За Прашина За Леќи За Додатоци
 • Новак

Торбичка ЗА Носење СЛЛФЛАЈ ЗА PSVR2, Издржлива Заштитна Торба За Куќиште ЗА PS VR2 И Контролори На Допир, Капак За Прашина За Леќи За Додатоци

DEN 3.33

[ Кутија за Носење Складирање ЗА PS VR2 ] : Цврст и со тони простор за ставање За Слушалките PSVR 2,Конзолата и д