Елвирос Перница Од Цервикална Мемориска Пена, 2 Во 1 Контурни Ортопедски Перници За Поддршка за Болки Во Вратот, Прилагодливаillономска Перница За Кревет За Страничн

Елвирос Перница Од Цервикална Мемориска Пена, 2 Во 1 Контурни Ортопедски Перници За Поддршка за Болки Во Вратот, Прилагодливаillономска Перница

DEN 0.33

Достапност

?ЧЕТИРИ ПРИЛАГОДЛИВА ПРИЛАГОДЕНА ВИСИНА : оваа цервикална перница има средно меко чувство дизајнирано со отстранливи влошки од мемориска пена (дебели околу 0,8 инчи) за различни видови прагови Едноставно отстранете ја долната влошка од мемориска пена за да го прилагодите нивото на висина. Дополнително, ротирањето на перницата 360° обезбедува различно ниво за прагови со ниска перница. Оваа конструкција го олеснува префрлањето помеѓу ортопедска перница и обична перница. ?2 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Комбинира Цервикална Перница и перница за кревет Во Една, што значи дека имате 2 вида перници за едно купување. 2 области за различни барања : Ако имате непријатност во ' рбетот и вратот, ви препорачуваме да ја користите нашата перница за цервикален профил. Областа за поддршка на вратот обезбедува прилагодено вклопување и ги усогласува главата и вратот на начин што ги остава дишните патишта отворени. (На почетокот, можеби нема да бидете навикнати на тоа, затоа се препорачува да си дадете 1-2 недели за да се прилагодите на тоа. ?ДАЛЕКУ ОД БОЛКА ВО ВРАТОТ И РАМОТО : Стручно дизајнирана да понуди да ја потврди поддршката, да ја ублажи болката во вратот, рамото и грбот и да ја намали несоницата, цервикалната перница за болки во вратот може да направи да се чувствувате удобно и мирно со нула притисок. Обезбедува терапевтско олеснување за сите прагови и болки во вратот. Обидете се за ново ниво на удобност без разлика дали сте спијач на грб, стомак или страничен сон. Ќе се разбудите чувствувајќи се целосно наполнето и подготвено да го земете денот. ?БЕЗБЕДНА И ПРЕМИУМ МЕМОРИСКА ПЕНА : Нашата перница за поддршка на вратот е сертипур-сертифицирана ОД САД и Оеко-Текс. Изработена од мемориска пена со бавно враќање со висока густина која нежно се враќа за 3 до 5 секунди и може интелигентно да ја прилагоди својата цврстина со чувство на телесна температура, правејќи ја перницата со функција за поддршка и удобност. Сите материјали се без хемикалии за подобрување на здравјето. ?ОТСТРАНЛИВА НАВЛАКА за ПЕРНИЦА што ДИШЕ : навлаката за перница за поддршка на вратот е изработена од 100% полиестер и 3д мрежести влакна што овозможуваат излегување на топлина и влегување на свеж воздух. се чувствува меко, а не руно, без пилинг, многу дише, пријателски за кожата и ја одржува перницата ладна додека спиете. Капакот лесно се отстранува со издржлив патент и се пере во машина за лесно чистење и хигиена. Сите материјали се подобрени здравје. Идеален подарок за семејството и пријателите. ?ЧЕТИРИ ПРИЛАГОДЛИВА ПРИЛАГОДЕНА ВИСИНА : оваа цервикална перница има средно меко чувство дизајнирано со отстранливи влошки од мемориска пена (дебели околу 0,8 инчи) за различни видови прагови. Едноставно отстранете ја долната влошка од мемориска пена за да го прилагодите нивото на висина. Дополнително, ротирањето на перницата 360° обезбедува различно ниво за прагови со ниска перница. Оваа конструкција го олеснува префрлањето помеѓу ортопедска перница и обична перница. ?2 ВО 1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН : Комбинира Цервикална Перница и перница за кревет Во Една, што значи дека имате 2 вида перници за едно купување. 2 области за различни барања : Ако имате непријатност во ' рбетот и вратот, ви препорачуваме да ја користите нашата перница за цервикален профил.


За производот

Избор на клиент

Литаника Бела Утешител Целосна Големина, 3 Парчиња Бохо Лесен Солидна Постелнина Во собата &засилувач; Колекции, Сите Сезона Меки Кревет Во
 • Новак

Литаника Бела Утешител Целосна Големина, 3 Парчиња Бохо Лесен Солидна Постелнина Во собата &засилувач; Колекции, Сите Сезона Меки Кревет Во

DEN 1439.84

Живописни Бохо Бои : овој симпатичен комплет за утешител на постелнина може да го разубави вашиот главе�

SEEKSEE 2-Пакет Бохо Сенф Жолта Фрли Перница Покрива, 20 x 20 Инчен Сенф Жолта Природен Памук Рачно Ткаени Тафтувани Декоративни Ресел Прегратка
 • Новак

SEEKSEE 2-Пакет Бохо Сенф Жолта Фрли Перница Покрива, 20 x 20 Инчен Сенф Жолта Природен Памук Рачно Ткаени Тафтувани Декоративни Ресел Прегратка

DEN 524.64

Новата боемска навлака за перници може да го промени изгледот на целиот ваш простор Таа е погодна за дне

Рамнотежа Живеење Перница Случај Двојна Големина 20 х 26 Специјално Дизајниран За Јапонски Стил Леќата Перници, Стандардна Големина
 • Новак

Рамнотежа Живеење Перница Случај Двојна Големина 20 х 26 Специјално Дизајниран За Јапонски Стил Леќата Перници, Стандардна Големина

DEN 239.84

Памук Двојна Големина 20 "х 26" позната И Како Стандардна големина 100% памук 400 конец брои Супериорно ткаење

Стандардна перница за перници за перница за перница за перници за перници за перници за перница за независност на софата, случај за перници,
 • Новак

Стандардна перница за перници за перница за перница за перници за перници за перници за перница за независност на софата, случај за перници,

DEN 1494.40

Тип : Перница Големина : 45cm x 45cm / 18 "x 18" (приближно) Поради различни методи за рачно мерење, оставете малку

Мјвдп Перницата Касија Го Штити Цервикалниот Рбет Помага При Спиење Перница Во Облик На Јадро Латекс Перница Без Колапс Деформација
 • Новак

Мјвдп Перницата Касија Го Штити Цервикалниот Рбет Помага При Спиење Перница Во Облик На Јадро Латекс Перница Без Колапс Деформација

DEN 8128.48

Финото ватирање ја дели перницата на перница со повеќе мини, избалансирана поддршка, повеќе меки, давај�

Фабудеј Патување Перница Меморија Пена - Глава Вратот Поддршка Авион Перница За Патување, Автомобил, Дома, Канцеларија, Патување Вратот
 • Новак

Фабудеј Патување Перница Меморија Пена - Глава Вратот Поддршка Авион Перница За Патување, Автомобил, Дома, Канцеларија, Патување Вратот

DEN 3.00

1ПЕРНИЦА ЗА ПАТУВАЊЕ СО МЕМОРИСКА ПЕНАПерницата За вратот Фабудеј за патување обезбедува висок скок и у

Фантазија Пејсли Цвеќиња Патување Перница За Вратот Мека Перница Во Форма На Буквата У Перница Перница За Перење Перница За Домашна
 • Новак

Фантазија Пејсли Цвеќиња Патување Перница За Вратот Мека Перница Во Форма На Буквата У Перница Перница За Перење Перница За Домашна

DEN 0.67

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : навлака за перница во Форма На Буквата У изработен�

Вратоврска Боја Елен Глава Патување Вратот Перница Меморија Пена Потпирач За Глава На Летот Поддршка За Спиење Да Се Упатат Кон Авион Автомобил
 • Новак

Вратоврска Боја Елен Глава Патување Вратот Перница Меморија Пена Потпирач За Глава На Летот Поддршка За Спиење Да Се Упатат Кон Авион Автомобил

DEN 1.67

Полиестер Произведено во САД Или Увезено €Големина qпатна перница мери приближно 11,5 "x 11,5 " x 4"(Lx Wx H) ●Мат�

Адрош Колибри Цветни Ќебе Подароци За Деца Девојки Спална Соба Роденден Божиќ Мајки Ден Декор Мека Пријатна Лесен Кадифен Фрли Ќебиња 50 x60
 • Новак

Адрош Колибри Цветни Ќебе Подароци За Деца Девојки Спална Соба Роденден Божиќ Мајки Ден Декор Мека Пријатна Лесен Кадифен Фрли Ќебиња 50 x60

DEN 415.84

Без разлика дали сте обвиткани преку рамената или раката на софата, нашите ќебиња и фрлања можеби се нај

Хајд Лејн Луксузни 1000 Нишка Брои Памучни Листови Кралот Големина | Многу Удобно Мека &засилувач; Дебели Со Длабок Џеб-Одговара 16-20 Дебел
 • Новак

Хајд Лејн Луксузни 1000 Нишка Брои Памучни Листови Кралот Големина | Многу Удобно Мека &засилувач; Дебели Со Длабок Џеб-Одговара 16-20 Дебел

DEN 1.67

КОМПЛЕТ ЛИСТОВИ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ НА ДУШЕЦИ : Вклучува1x Вграден 78x80+18, 1x Рамен 108x102 и 2 Навлаки за Перници 20x

ПЕРНИЦА АЛИНА Одвојлива И Перена Памучна Перница Перница За Ослободување Од Притисок Во Домаќинството За Да Помогне Во Спиењето
 • Новак

ПЕРНИЦА АЛИНА Одвојлива И Перена Памучна Перница Перница За Ослободување Од Притисок Во Домаќинството За Да Помогне Во Спиењето

DEN 2357.92

Памук Сите материјали за производот се внимателно избрани, строго проверени и добро конструирани за да

ЗОНА ЗА СПИЕЊЕ Утешител На Постелнина Со Големина На Кралица - Цела Сезона Ватиран Алтернативен Утешител со 8 Аголни Јазичиња-Лесна
 • Новак

ЗОНА ЗА СПИЕЊЕ Утешител На Постелнина Со Големина На Кралица - Цела Сезона Ватиран Алтернативен Утешител со 8 Аголни Јазичиња-Лесна

DEN 399.84

【??? ?????? ???????Frushed микрофибер ткаенина со надолу алтернативни полиестер пополнување обезбедува вистинск�

Амбезон фантазија перница срам, момче гледајќи црвен балон заглавен на гранка од дрвја во маглива шума гаден печатење на слика, декоративна
 • Новак

Амбезон фантазија перница срам, момче гледајќи црвен балон заглавен на гранка од дрвја во маглива шума гаден печатење на слика, декоративна

DEN 2.00

Микрофибер Ширина 20 инчи долга x 26 инчи само перница срам, вметнете не вклучено Направено од 100% четкана

Покривки за перници од деконово, капаци на перници за фрлање кадифе, сет од 2, 16 ”x 16” темно зелена, мека квадратна пом-пом скриена
 • Новак

Покривки за перници од деконово, капаци на перници за фрлање кадифе, сет од 2, 16 ”x 16” темно зелена, мека квадратна пом-пом скриена

DEN 111.84

Основни информации Пакетот содржи 2 парчиња Перниците се продаваат без инсерти Дизајн и текстура Оваа �

РУИЗИКСИН Јорган Кралица Големина Пинсонични Покривки Мек Кревет Сет Ватиран Утешител Микрофибер Прекривка Сет/Лесен покривка За Целата
 • Новак

РУИЗИКСИН Јорган Кралица Големина Пинсонични Покривки Мек Кревет Сет Ватиран Утешител Микрофибер Прекривка Сет/Лесен покривка За Целата

DEN 3.00

Quiltrasonic ВАТИРАН технологија : луксузни јоргани кралицата големина функција напредни ултразвучни технол

Иновации за спиење Засекогаш Кул Гел Мемориска Пена Перница, Стандардна Големина, Средна Поддршка &засилувач; Гел За Ладење Вентилирана Мемориска
 • Новак

Иновации за спиење Засекогаш Кул Гел Мемориска Пена Перница, Стандардна Големина, Средна Поддршка &засилувач; Гел За Ладење Вентилирана Мемориска

DEN 2.33

Перница За Мемориска Пена За Гел За ладење : Со капак што може да се пере со влакна за ладење концентрира�

ФАВОМОТО 2 парчиња Перница За Вратот На Потпирачот за Глава За Перница За Патување Со Авион Перница За Одмор Перница За Возач На Автомобил
 • Новак

ФАВОМОТО 2 парчиња Перница За Вратот На Потпирачот за Глава За Перница За Патување Со Авион Перница За Одмор Перница За Возач На Автомобил

DEN 283.84

Полипропилен, Полиестер ПОТПИРАЧОТ за ГЛАВА на АВТОМОБИЛОТ користи Висококвалитетна полипропиленска �

ПЕРНИЦА За Потпирач ЗА Грб ЗА ЧИТАЊЕ ТОПИ, Голема Триаголна Перница За Потпирач за Грб Со Потпирачи за Раце И Ролна За Вратот, Отстранлив
 • Новак

ПЕРНИЦА За Потпирач ЗА Грб ЗА ЧИТАЊЕ ТОПИ, Голема Триаголна Перница За Потпирач за Грб Со Потпирачи за Раце И Ролна За Вратот, Отстранлив

DEN 2127.84

Совршена Перница За Потпирач За Грб Врвен Потпирач за Читање Со Перница За Вратот Специјално Дизајнира