4 парчиња Автоматски Колибри За Птици, Диспензер За Вода За Птици За Кафез, Шишиња За Фидер За Птици Контејнер За Пиење Птици Висечки Дозер За Храна За Семиња Клип За

4 парчиња Автоматски Колибри За Птици, Диспензер За Вода За Птици За Кафез, Шишиња За Фидер За Птици Контејнер За Пиење Птици Висечки

DEN 1.33

Достапност

●Автоматски Фидер За Птици-диспензерот За вода За птици за кафез, надворешен фидер за птици дизајниран според принципот на разлика во притисокот може постојано да обезбедува храна или вода за вашите птици, не грижете се дали вашата птица е гладна без храна за јадење повеќе кога одите на работа ●Пластичен Материјал За Фидер За Птици Е Направен од висококвалитетна пластика, која е издржлива и лесна за употреба, погодна е за правење контејнери за храна или вода. Ова шише со храна за птици е транспарентно за да можете да ја набудувате состојбата на храната или водата во секое време и да ја надополнувате навреме, лесно може да се инсталира секоја висина на кафезот и многу лесно се прилагодува. ●Повеќе Избори Диспензерот За Вода За Птици ● - постојат 2 големини на колибри за птици од кои можете да изберете. Можете да изберете соодветен фидер за храна за папагали според видот или навиките на вашата птица. Колибри од 60 мл, 90 мл погодни за Брановидни Папагали, Папагали, Сипки и други птици. Да Се Направи Хранење Птици Лесно-вода храна фидер шише поврзете Се Со птица кафез. Овој дозер за вода од папагал доаѓа со фиксна полица, која може да се фиксира на кафезот за да спречите вашата птица случајно да тропа над садот за храна или сливот за вода, излезот е мал, што може да спречи прелевање на храна или вода и да се осигура дека храната и водата се чисти. Фиксната рамка има три големини : 1,0 см (0,3"), 1,3 см (0,4"), 1,6 см (0,5"), што може флексибилно да се прилагоди според вашиот кафез за птици. ●Важна Забелешка-Бидејќи фидерот станува потежок откако ќе се наполни со храна или вода, можеби нема да може стабилно да се фиксира во положбата што ја сакате. Затоа, ве молиме потврдете дали јазот во кафезот одговара на големината на рамката за прицврстување пред да ја купите.


За производот

Избор на клиент

Ханабас Птица Вода Фидер Птица Вода Фидер Птица Вода Фидер Повеќенаменска Алатка 5 парчиња Бебе Папагал Хранење Лажица Метал Птица
 • Новак

Ханабас Птица Вода Фидер Птица Вода Фидер Птица Вода Фидер Повеќенаменска Алатка 5 парчиња Бебе Папагал Хранење Лажица Метал Птица

DEN 1.00

Специјалниот дизајн на главата со мала лажица може да се храни со папагали за миленичиња и други птици Н

Fdit Рачно Ткаени Слама Гнездо Кафез Куќа Шрафирање Одгледување Пештера во 3 Големина За Папагал, Канаринец или Кокатиел или Други Птици
 • Новак

Fdit Рачно Ткаени Слама Гнездо Кафез Куќа Шрафирање Одгледување Пештера во 3 Големина За Папагал, Канаринец или Кокатиел или Други Птици

DEN 279.84

Куката за жица го прави многу пренослив да се закачи на гранките на дрвјата или на врвот на кафезите И то

Балуу Пластичен пијалок за птици - 2 парчиња гулаб за фидер автоматски птици фидер храна диспензери за фидер за кафез, папагал фидер
 • Новак

Балуу Пластичен пијалок за птици - 2 парчиња гулаб за фидер автоматски птици фидер храна диспензери за фидер за кафез, папагал фидер

DEN 193.44

Клип за вода за пијалоци Водач е изработен од премиум пластика, што е нетоксично и безбедно , клипот за в�

Јардве Гнездење Кутија Влошки Гнездење Кутија Влошки Пилешко Гнездење Влошки 8 парчиња Природни Влакна Птица Гнездење Мат Птица
 • Новак

Јардве Гнездење Кутија Влошки Гнездење Кутија Влошки Пилешко Гнездење Влошки 8 парчиња Природни Влакна Птица Гнездење Мат Птица

DEN 2.00

Природните влошки за гнездење од кокосови влакна се удобни и дишат, безбедни за употреба Компактен и ле�

балакоо Папагал Играчка Птица Папагал Стојат Костур Туш Стои Играчка Вшмукување Чаша Папагал Бања Стои Материјали Држач Платформа Папагал Прозорец
 • Новак

балакоо Папагал Играчка Птица Папагал Стојат Костур Туш Стои Играчка Вшмукување Чаша Папагал Бања Стои Материјали Држач Платформа Папагал Прозорец

DEN 3.00

Вежбајте стоечка способност Прекрасна играчка за папагали за вашите птици Папагал Кафез Додатоци Изра�

3 Парчиња Држач За Храна За Птици Папагал Од Нерѓосувачки Челик Виси Растителен Фидер За Овошје Ражен За Третирање Птици Вклучува 2 Парчиња
 • Новак

3 Парчиња Држач За Храна За Птици Папагал Од Нерѓосувачки Челик Виси Растителен Фидер За Овошје Ражен За Третирање Птици Вклучува 2 Парчиња

DEN 1.00

Лесно за инсталирање : висечката кука на врвот на секој папагал што виси фидер за овошје овозможува да с�

Слатки Стапала И Безбедност На Клунот Пемза Костур Птичја Играчка-Украсува Нокти И Клун-Промовира Здрави Стапала-Безбедни Нетоксични Залихи За
 • Новак

Слатки Стапала И Безбедност На Клунот Пемза Костур Птичја Играчка-Украсува Нокти И Клун-Промовира Здрави Стапала-Безбедни Нетоксични Залихи За

DEN 2.67

КВАЛИТЕТНИ И УДОБНИ КОСТУМИ ЗА ПТИЦИ : Еден од најлесните костуми достапни на пазарот, но сепак изграден

Хаиешоп Гнездо Куќа Кревет Папагал Гнездо Топло Корално Кадифено Гнездо Висечки Кревет Куќа Птица Кафез Птица Резерви Хрчак Кафез
 • Новак

Хаиешоп Гнездо Куќа Кревет Папагал Гнездо Топло Корално Кадифено Гнездо Висечки Кревет Куќа Птица Кафез Птица Резерви Хрчак Кафез

DEN 1.33

Обезбедете приватно место за одмор за вашите омилени миленичиња Креветот ќе го претвори кафезот на ваш�

Птица Замав Скала 3 парчиња Папагал Птица Играчка Постави Миленичиња Птица Кафез Импровизирана Лежалка Качување Скали Играчка Природно Дрво
 • Новак

Птица Замав Скала 3 парчиња Папагал Птица Играчка Постави Миленичиња Птица Кафез Импровизирана Лежалка Качување Скали Играчка Природно Дрво

DEN 159.84

Птица замав скала 3 парчиња, птица замав играчки во собата содржи отскочни даски, лулашки, и скали За дет�

ЈАРДВЕ Џвакаме Играчки Штанд За Кафез за Птици 8 парчиња Костуми За Гулаби Сини Костуми За Гулаби Птици За Голтање Стоечки Костур Пластичен
 • Новак

ЈАРДВЕ Џвакаме Играчки Штанд За Кафез за Птици 8 парчиња Костуми За Гулаби Сини Костуми За Гулаби Птици За Голтање Стоечки Костур Пластичен

DEN 3.33

Вкупен сет од 8 парчиња гулаби, кои можат да ги задоволат вашите секојдневни потреби за користење Лесен �

Ipetboom Воз Играчки 1pc Папагал Играчки, Папагал Загатка Играчки Птица Обука Играчки Потрага По Храна Тркало Папагал Џвакање Играчки
 • Новак

Ipetboom Воз Играчки 1pc Папагал Играчки, Папагал Загатка Играчки Птица Обука Играчки Потрага По Храна Тркало Папагал Џвакање Играчки

DEN 1033.60

Поништи ВРВЕН КВАЛИТЕТиграчката е изработена од природно дрво, а површината е мазна, така што птицата м�

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Елегантен Обоен Кафез За Птици Од Нерѓосувачки Челик Креативен Кафез За Папагали Задебелен Челичен Прстен
 • Новак

РАЗУМ Голем Кафез За Птици Елегантен Обоен Кафез За Птици Од Нерѓосувачки Челик Креативен Кафез За Папагали Задебелен Челичен Прстен

DEN 2.00

Цврста рамка овој кафез за птици е изработен од висококвалитетен, со загарантиран квалитет и издржливо

Ecjiuyi 8 ПАРЧИЊА Гулаб Гнездо Сад,10 ПАРЧИЊА Гулаби За Тркачки Гулаби, Гулаби, Потполошки И Мали Птици, Залихи За Кафези За Миленичиња
 • Новак

Ecjiuyi 8 ПАРЧИЊА Гулаб Гнездо Сад,10 ПАРЧИЊА Гулаби За Тркачки Гулаби, Гулаби, Потполошки И Мали Птици, Залихи За Кафези За Миленичиња

DEN 239.68

Изработени од висококвалитетен пластичен материјал, перат, цврст и издржлив за долготрајна употреба Го

Среќен пилешки Костур Природна Играчка Пилешко Дрво Штанд Играчки Кокошка Штанд Тренинг Костуми Пренослив Бар За Печење Пилешки
 • Новак

Среќен пилешки Костур Природна Играчка Пилешко Дрво Штанд Играчки Кокошка Штанд Тренинг Костуми Пренослив Бар За Печење Пилешки

DEN 2.00

Исто така, нуди можности за вежбање за вашето пилешко да биде здраво и фит Лесен за инсталирање, заштеду�

Контејнер За Кутија За Закуски со Кабилок 6 парчиња Кафез За Фидер За Папагали За Птици Кафез За Држач За Овошје Зеленчук Висечки Контејнер
 • Новак

Контејнер За Кутија За Закуски со Кабилок 6 парчиња Кафез За Фидер За Папагали За Птици Кафез За Држач За Овошје Зеленчук Висечки Контејнер

DEN 1.67

Папагал Овошје Зеленчук Фидер Потрага По Храна Играчка Виси Кошница Овошје Вилушка Папагал Овошје И Зе�

Птица фуражни играчки за wallидови, слама плетенка јаже мрежа што виси искачувачки хамак душек со шарени играчки за џвакање, птици
 • Новак

Птица фуражни играчки за wallидови, слама плетенка јаже мрежа што виси искачувачки хамак душек со шарени играчки за џвакање, птици

DEN 239.84

【Големина на wallидот на активност на птици】 7 Играчките со најразлични бои и форми, ќе бидат најголемиот

Ipetboom птица гнездо куќа колиба хамак виси зимски топло птица кревет плишано плишано пештера пештера шатор шатор засолниште засолниште кафез
 • Новак

Ipetboom птица гнездо куќа колиба хамак виси зимски топло птица кревет плишано плишано пештера пештера шатор шатор засолниште засолниште кафез

DEN 1.00

Гнезда на птици за кафези : Лесно и преносно виси со двојни токи Може да застане цврсто на работната повр

иплузмиле 7 парчиња Папагал Играчки Миленичиња Играчки Играчки Папагал Играчки Сет Дрвени Миленичиња Замав Животно Играчка Замав
 • Новак

иплузмиле 7 парчиња Папагал Играчки Миленичиња Играчки Играчки Папагал Играчки Сет Дрвени Миленичиња Замав Животно Играчка Замав

DEN 282.72

Играчки кокатиел : безбедносни материјали,, издржливи, анти , погодни за сите видови птици Замав на папаг

FHLFHL 2 Парчиња Птици Хранење Шприц Бебе Птици Хранење Птици Хранење Цевки Миленичиња Пилула Стрелец Птици Фидер Алатка Папагал Хранење
 • Новак

FHLFHL 2 Парчиња Птици Хранење Шприц Бебе Птици Хранење Птици Хранење Цевки Миленичиња Пилула Стрелец Птици Фидер Алатка Папагал Хранење

DEN 1.67

Вклучен пакет : ќе добиете 2 парчиња шприц за хранење птици и 2 парчиња закривена цевка за гаважа што може