5pcs/lot M27C1001-10C1 M27C1001 10C1 PLCC-32

5pcs/lot M27C1001-10C1 M27C1001 10C1 PLCC-32

DEN 2.00

Достапност

Состојба : Нов тип : Друг напон на снабдување : Меѓународен стандарден пакет : Други IS_CUSTOMIZED : Да Енергија за дисипација : Меѓународен стандарден модел Број : M27 C1001-10 C1 M27 C1001 10 C1 PLCC-32 Примена : Други оперативни температури : Меѓународни стандардни електронски компоненти и материјали : DC-DC електронски Компоненти и материјали 1 : ESP32 Електронски компоненти и материјали 2 : ESP8266 Електронски компоненти и материјали 3 : SDS011 Електронски компоненти и материјали 4 : DHT22


За производот

Избор на клиент

SRP 5,5 kgcm Stepper Motor SM42STH48-1684A
 • Новак

SRP 5,5 kgcm Stepper Motor SM42STH48-1684A

DEN 504.00

5,5 kgcm Stepper Motor SM42 STH481684 Aspecifications : Вртежен момент : 5,5 кгЦм Вртежен момент на притвор : 2,6 кгЦм 5,5 kgcm Stepper Motor SM42

10pcs SN74LS590N 74LS590 HD74LS590P DIP
 • Новак

10pcs SN74LS590N 74LS590 HD74LS590P DIP

DEN 3.00

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

1pcs/lot mpxhz6250a mpxhz6250ac6t1 smd
 • Новак

1pcs/lot mpxhz6250a mpxhz6250ac6t1 smd

DEN 3.00

Состојба : Нов напон на снабдување : Меѓународен стандард моќност на дисипација : Меѓународна стандардн�

Сириус 0.28-0.4a 1 Не & 1 NC Circuity
 • Новак

Сириус 0.28-0.4a 1 Не & 1 NC Circuity

DEN 988.80

Сириус 04a 1 Без прекинувач на колото на Сириус; Ново во оригинална кутија; 3 RV10210 EA10 0.4 A, 1 БЕ & 1 НЦ прикажана

10 парчиња SN74LS158N 74LS158 DIP16
 • Новак

10 парчиња SN74LS158N 74LS158 DIP16

DEN 974.40

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

DIY Индустриски роботски дел, омнидирекционално тркало 30 кг КАПИЦИЈА Мулти-поделбата алуминиумска легура + силиконски третман на бојата
 • Новак

DIY Индустриски роботски дел, омнидирекционално тркало 30 кг КАПИЦИЈА Мулти-поделбата алуминиумска легура + силиконски третман на бојата

DEN 292.64

Мулти поделник дизајн со двојни редови : Дури и ако точноста на рамката на корисникот е недоволна, повеќ�

FANUC A16B-1212-0540 ROBOT R-J INTECE
 • Новак

FANUC A16B-1212-0540 ROBOT R-J INTECE

DEN 3.00

✭ 【Гаранција на производи】 : Нашите производи се добро тестирани пред пратката Ако имате какви било пр

10 парчиња SN74LS138N HD74LS138P DIP16
 • Новак

10 парчиња SN74LS138N HD74LS138P DIP16

DEN 252.48

Ние инсистираме дека производите што ги продаваме се оригинални и автентични, а производите што ги прод

Ebike MY1016Z2 250W 360RPM GERED DC MOTOR
 • Новак

Ebike MY1016Z2 250W 360RPM GERED DC MOTOR

DEN 1374.40

Тековна струја на оптоварување : ≤13 Без струја на оптоварување : ≤2 Константа на вртежен момент : 0,8 n...

Снопови - 2 артикли: клип fshine во екстензии за коса вистинска човечка коса права густа коса екстензии клип во човечка коса за жени клип
 • Новак

Снопови - 2 артикли: клип fshine во екстензии за коса вистинска човечка коса права густа коса екстензии клип во човечка коса за жени клип

DEN 2.67

【Снопови】 : Содржи две пакувања на клип коса, какво било појавување на боја 【100% вистинска човечка коса�

10pcs/lot fcpf11n65 11n65 spp11n65c до-220f
 • Новак

10pcs/lot fcpf11n65 11n65 spp11n65c до-220f

DEN 270.24

Состојба : Нов напон на снабдување : Меѓународен стандард моќност на дисипација : Меѓународна стандардн�