Божиќна Елка Снешко Божиќна Елка Мат Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Божиќен Украс Снабдување Со Празнична Куќа 28 Инчи

Божиќна Елка Снешко Божиќна Елка Мат Водоотпорен Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Божиќен Украс Снабдување Со Празнична

DEN 175.84

Достапност

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн. ●Совршена Големина●дијаметарот на Заштитникот за Тепих За Новогодишна елка е 28,3 инчи, што е многу погодно за покривање на држачот за Новогодишна елка и цврсто поставување и држете го подот подалеку од борови иглички или сок. ● Здолниште Од дрво} исклучителниот дизајн на моделот го прави дрвото под подлогата да изгледа повеќе од обична подлога за дрво, можете да го користите и како традиционално здолниште од дрво. Направете го тоа моќен и празничен додаток на секоја празнична декорација. ●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестерски материјал, а површината е велур, кој е мек и удобен на допир. Задниот дел е изработен од алуминиумска фолија, која има добар водоотпорен и отпорен на влага ефект. Quound Заштита Q душеците на дрвјата можат да ги заштитат вашите дрвени подови и теписи од гребнатини, да ги оштетат вештачките И вистинските Новогодишни елки и да спречат истурените дамки од вода и нечистотија да го загадуваат подот. ①Повеќе Прилики.шармантната подлога не е погодна само за Божиќна декорација, туку и за домашна, внатрешна, надворешна и канцелариска декорација. Направете прекрасна декорација за вашата елка за божиќни празници дома, дневна соба, свадба, годишнина итн.


За производот

Избор на клиент

Сезона На жетва Fall Денот На Благодарноста Здолниште За Новогодишна Елка 36 инчи/48 инчи Домашен Декор За Подлога За Здолниште За Новогодишни
 • Новак

Сезона На жетва Fall Денот На Благодарноста Здолниште За Новогодишна Елка 36 инчи/48 инчи Домашен Декор За Подлога За Здолниште За Новогодишни

DEN 1.00

* * 36 инчи / 48 инчи Здолниште Од Дрво Со Целосна Големина : подлогата за новогодишна елка со Голема големин

2 Парчиња Лимон Дрво Мушка Венец Со Ресни Фарма Рустикална Лимонада Мушка Венец Со Знак За Лимонада Лето Лимонада Парче Нивоа Послужавник
 • Новак

2 Парчиња Лимон Дрво Мушка Венец Со Ресни Фарма Рустикална Лимонада Мушка Венец Со Знак За Лимонада Лето Лимонада Парче Нивоа Послужавник

DEN 191.84

Убав материјал : нашата рустикална венец од лимонска мушка е направена од природно дрво и материјал од ј

Работа Најдобра дефиниција новогодишна елка што виси украс порцелански збор што значи Божиќни украси за деца тинејџери девојки
 • Новак

Работа Најдобра дефиниција новогодишна елка што виси украс порцелански збор што значи Божиќни украси за деца тинејџери девојки

DEN 1.33

♬ Материјал : Божиќните украси се изработени од висококвалитетен порцелан и издржлив МДФ со пластична �

Ориентална Плочка Шарена Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорна Подлога За Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На
 • Новак

Ориентална Плочка Шарена Подлога За Новогодишна Елка Водоотпорна Подлога За Држач За Дрвја Тепих Под Додаток За Новогодишна Елка За Заштита На

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

Алаза Божиќни чорапи снежни Божиќни класични персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници за забави
 • Новак

Алаза Божиќни чорапи снежни Божиќни класични персонализирани мали декорации за порибување за семејни сезонски празници за забави

DEN 3.00

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир н

3 парчиња Божиќ H Светло Сјајна Декорација Декор Управувана Инчен Топер Зимска Батерија Осветлена Домашна Забава L Празничен Украс Со Ѕвезда
 • Новак

3 парчиња Божиќ H Светло Сјајна Декорација Декор Управувана Инчен Топер Зимска Батерија Осветлена Домашна Забава L Празничен Украс Со Ѕвезда

DEN 3.33

ТОПЕР ЅВЕЗДА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА осветлена погон На Батерија осветлен топер За Новогодишна елка СЕ нап

Абаодам за складирање на бонбони за складирање насликана торба за подароци што виси украс за новогодишна елка што се користи за славење
 • Новак

Абаодам за складирање на бонбони за складирање насликана торба за подароци што виси украс за новогодишна елка што се користи за славење

DEN 518.40

Премиум ткаенина, отпорна на абење и издржлива, пријателска и неизбледена За полнење со подароци, слатк�

Кактус растенија Божиќно порибување Божиќно дрво камин виси чорапи со кратка кадифен манжетна декорација за забава за домашен одмор
 • Новак

Кактус растенија Божиќно порибување Божиќно дрво камин виси чорапи со кратка кадифен манжетна декорација за забава за домашен одмор

DEN 265.60

Полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Ова смешно висечко порибување е изработено од полиес

Турнир 4 метри вештачко Божиќно црно дрво, отпорно на оган, целото Божиќно празник со густо 225 совети за гранки и стабилен штанд, Божиќна
 • Новак

Турнир 4 метри вештачко Божиќно црно дрво, отпорно на оган, целото Божиќно празник со густо 225 совети за гранки и стабилен штанд, Божиќна

DEN 415.84

[4 FT новогодишна елка] Дојдете со Божиќно дрво од 4 метри Одликувајќи се со дебели совети од 225 гранки, ова

Божиќна Декорација 2022 Подарок Топ Божиќна Забава Мини Декорација Дрво 30см Декор Божиќ ДОМАШНА Маса ПРЕДВОДЕНА Декорација &засилувач;
 • Новак

Божиќна Декорација 2022 Подарок Топ Божиќна Забава Мини Декорација Дрво 30см Декор Божиќ ДОМАШНА Маса ПРЕДВОДЕНА Декорација &засилувач;

DEN 464.00

1 Х Елка 2 ● Божиќна Топка Материјал : пвц 1 € 10cm Златно Дрво Врвот Ѕвезда 2 ● Божиќна Топка Материјал : пвц

Фиоки За Складирање НА ТОЈАНДОНА Божиќен Календар За Одбројување Божиќна Куќа Адвент Фигурина Со Фиока Календар За Колекција На
 • Новак

Фиоки За Складирање НА ТОЈАНДОНА Божиќен Календар За Одбројување Божиќна Куќа Адвент Фигурина Со Фиока Календар За Колекција На

DEN 2.67

Дрвен материјал со врвен квалитет, покриена боја за заштита на животната средина, издржлив и може да се �

БЕСТОЈАРД Внатрешни Надворешни Килими 48 инчни Елка Здолниште Душек Празнично Дрво Долна Плетена Покривка Тепих Божиќна Елка Фестивалски
 • Новак

БЕСТОЈАРД Внатрешни Надворешни Килими 48 инчни Елка Здолниште Душек Празнично Дрво Долна Плетена Покривка Тепих Божиќна Елка Фестивалски

DEN 476.00

Изработени од висококвалитетен материјал од ткаенина, издржлив и декоративен Здолниште за новогодишна

Сад Плевел Мапа Новогодишна Елка Здолниште Црвена Тркалезна Елка Здолниште Со Раб Со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот Двор
 • Новак

Сад Плевел Мапа Новогодишна Елка Здолниште Црвена Тркалезна Елка Здолниште Со Раб Со Реси За Внатрешни Украси На Надворешниот Двор

DEN 2.67

Вештачка Крпа Од Микрофибер Произведено во САД Или Увезено Вештачка Крпа Од Микрофибер Изработен од ме�

Ксијаокиу Креативна Мода Елка Здолниште Шик Ленен Тепих Подлога Покритие За Нова Година Божиќ Кат Мат Покритие Дома Партија Декор
 • Новак

Ксијаокиу Креативна Мода Елка Здолниште Шик Ленен Тепих Подлога Покритие За Нова Година Божиќ Кат Мат Покритие Дома Партија Декор

DEN 1.00

Постелнина МЕКО И ЦВРСТО : Украсете го вашето дрво со ова рустикално здолниште од дрво ќе ви даде скапоц�

Божиќна лента самовила светла Божиќни предводени светла двојна лента низа светла Декорација на новогодишна елка блескава лента
 • Новак

Божиќна лента самовила светла Божиќни предводени светла двојна лента низа светла Декорација на новогодишна елка блескава лента

DEN 1.00

? Зачудувачки око цел ден : Ново дизајнираниот печатење со двојно ткаење го прави овој ден посебен Ноќе, �

Божиќни смола украси од бингдонга домашни украси Десктоп мали животни кукли Божиќни украси преголеми Божиќни топки статуа украси
 • Новак

Божиќни смола украси од бингдонга домашни украси Десктоп мали животни кукли Божиќни украси преголеми Божиќни топки статуа украси

DEN 1.67

Издржлив : Направено од квалитетни материјали, безбедно, издржливо и цврсто, не е лесно да се избледи Как

СТЕПДАД Ви благодариме што зачекоривте во керамички украси 3 СТЕПДАД виси керамички срцев украс Плакета знак за очув подароци украс
 • Новак

СТЕПДАД Ви благодариме што зачекоривте во керамички украси 3 СТЕПДАД виси керамички срцев украс Плакета знак за очув подароци украс

DEN 111.84

Димензии и пакување : Керамичкиот срцев украс мери приближно 3 x 3 инчи Пакетот содржи керамички украс во