Оаренкол Божиќен Петел Снегулка Сино Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Декорации

Оаренкол Божиќен Петел Снегулка Сино Елка Здолниште 36 инчен Божиќ Празник Дрво Декорации

DEN 223.84

Достапност

МЕК МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен густ полиестер Кратката пената што ја покрива површината е мазна и мека на допир, што може да обезбеди долгорочна употреба, да ја одржува бојата светла и издржлива и да ви овозможи да имате поинакво фестивалско искуство. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : големо Здолниште За Новогодишна елка мери 48 инчи (122 см) , мало мини Здолниште За Новогодишна елка со димензии 36 инчи( 91 см), совршено одговара на различни големини На Новогодишни елки и обезбедува доволно простор за редење подароци под дрвото. СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА НА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : можете да ја поставите каде сакате, класичното ретро Здолниште За Новогодишна елка е совршено за отворено, внатрешно, дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или други места, исто така можете да ви го дадете Како топол божиќен подарок Семејство и пријатели. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Здолниште За Новогодишна елка со 3 ремени за јаже, тоа е брз и лесен начин за украсување на ременот За Новогодишна елка, може повторно да се користи одново и одново. Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона. Влијанието на борови иглички или сок. ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински додаток за Божиќ. По Божиќ, можете да го користите како домашен килим или да го користите следната година. (Рачно перење и машинско перење. Исушете на ладно место и избегнувајте долгорочно изложување на сончева светлина. СОВРШЕНО ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО ЗА ПРЕТСТОЈНИТЕ ПРАЗНИЦИ! Имаме различни модели На Здолништа За Новогодишна елка од кои можете да изберете, додавајќи празнична атмосфера. Користете оаренкол забавен додаток за да донесете малку празнична радост Во Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќниот косплеј, продажбата, промоциите, годишните церемонии, настани во заедницата, сценски настапи, празнични забави и Нова година. Шармантното Здолниште За Новогодишна елка оаренкол е совршено за одржување на подот во домот или канцеларијата без борови иглички или сокови во текот на целата сезона. СПЕЦИФИКАЦИИ : МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, мек удобен и издржлив.


За производот

Избор на клиент

Ноќта На вештерките Духот Тиква Лилјак Пајакот Дрво Здолниште, Сезонски Дрво Мат Одмор Партија Материјали Орнаменти Затворен Отворено
  • Новак

Ноќта На вештерките Духот Тиква Лилјак Пајакот Дрво Здолниште, Сезонски Дрво Мат Одмор Партија Материјали Орнаменти Затворен Отворено

DEN 127.84

Материјал : здолниште Од Дрво, дизајн на полиестерска ткаенина, топла декорација за одмор, омилено место

2 парчиња бронзена фарма куќа Божиќ за подигнување на подигнувачи за камин празник снежен човек тешки закачалки куки украси за мантија
  • Новак

2 парчиња бронзена фарма куќа Божиќ за подигнување на подигнувачи за камин празник снежен човек тешки закачалки куки украси за мантија

DEN 1.00

【Висок материјал】 држачи за порибување за сет на мантија од 2 се изработени од задебелен и издржлив бро

26.2 стапки Денот На Вљубените Тинсел Венец Метален Пресврт Венец Бела Црвена И Розова Ламба Венец За Вљубените Свадба Роденден Внатрешна Надворешна
  • Новак

26.2 стапки Денот На Вљубените Тинсел Венец Метален Пресврт Венец Бела Црвена И Розова Ламба Венец За Вљубените Свадба Роденден Внатрешна Надворешна

DEN 191.84

Повеќекратна употреба : со кадифен и врзан изглед, оваа обоена венец може да се нанесе и во затворени про

Богатства на Каролина WDK3052CS Француски булдог Фавен 1 Божиќ Божиќно порибување, камин што виси чорапи Божиќна сезона забава Декорации за
  • Новак

Богатства на Каролина WDK3052CS Француски булдог Фавен 1 Божиќ Божиќно порибување, камин што виси чорапи Божиќна сезона забава Декорации за

DEN 381.44

Луксузен материјал : Изработен од 100% полиестерски велур, ова божиќно порибување обезбедува кадифен чув�

Декоративни светла за Божиќ, мали декоративни обоени светла за Божиќни простории, моделирање светла за прозорци и дворови во продавницата
  • Новак

Декоративни светла за Божиќ, мали декоративни обоени светла за Божиќни простории, моделирање светла за прозорци и дворови во продавницата

DEN 1.67

Пластика за материјал од школка Облечете ги светлата полни со Божиќни елементи и веднаш почувствувајте

Божиќна Палета Од Дрво Во Шик Стил Среќен Божиќ Помош На Дедо Мраз Милениче Куче 12х12во Дрвена Плоча За Трем Дневна Соба Градинарски
  • Новак

Божиќна Палета Од Дрво Во Шик Стил Среќен Божиќ Помош На Дедо Мраз Милениче Куче 12х12во Дрвена Плоча За Трем Дневна Соба Градинарски

DEN 1.67

Одлики : овој украсен дрвен знак сигурно ќе ви го разубави денот ●БРЗА ИСПОРАКА : Направена Во САД, може �

Кристални Венци, 10 метри Јасни Кристални Нишки Скапоцени Камења Завеса Од Мониста, Висечки Лустер Дијамантски Синџир На Монистра
  • Новак

Кристални Венци, 10 метри Јасни Кристални Нишки Скапоцени Камења Завеса Од Мониста, Висечки Лустер Дијамантски Синџир На Монистра

DEN 0.67

ФЕСТИВАЛСКА АТМОСФЕРА : Должина околу 10 метри / 32,8 стапки, може да се користи како реквизит за фотографир

BESPORTBLE Балон Венец Свадба Декорација Зелена Вештачки Цвеќиња Зелена Балон Ликвидација Декоративни Лоза Лажни Цвет Венец Свила Крпа
  • Новак

BESPORTBLE Балон Венец Свадба Декорација Зелена Вештачки Цвеќиња Зелена Балон Ликвидација Декоративни Лоза Лажни Цвет Венец Свила Крпа

DEN 140.64

Виси Лоза Свила Венец : Широко примена, семејни забави, свадба декорација, Денот на Вљубените, зимски одм

Кпут Божиќен Календар За Доаѓање 2021 Нараквици Комплет За Изработка НА САМ Накит Комплет 24 Дена Календар За Одбројување Накит Божиќно
  • Новак

Кпут Божиќен Календар За Доаѓање 2021 Нараквици Комплет За Изработка НА САМ Накит Комплет 24 Дена Календар За Одбројување Накит Божиќно

DEN 1.33

●Смешен Божиќен Календар За Одбројување ● Почнувајќи од 1 декември, отворањето прозорец што одговара н