Lawoho Елка Топер Ѕвезда, 10-инчен Црвен Шуплив Дизајн Батерија Управувана Ѕвезда Дрво Божиќ Декор 3 Функции Со Тајмер, 10 LED Дрво Врвот Декорација За Празнична Божиќ Дом?

Lawoho Елка Топер Ѕвезда, 10-инчен Црвен Шуплив Дизајн Батерија Управувана Ѕвезда Дрво Божиќ Декор 3 Функции Со Тајмер, 10 LED Дрво

DEN 127.84

Достапност

Без убава сјајна ѕвезда, елка и Божиќ се нецелосни Оваа врвна Капа За Новогодишна елка е вашиот најдобар избор, совршено ќе ја украси Вашата Елка и ќе го осветли Целиот Божиќ. Погоден е и за украсување на вашата спална соба, работна соба, работна површина во дневната соба и многу погоден Како божиќен подарок за семејството, љубовникот, децата и пријателите. Врвот На Новогодишната елка е неопходен украс за Елката. Совршената комбинација На двете Го прави Божиќ полн со радост и прослава. Нашата елка врвот ѕвезда емитува топла бела светлина, која може да создаде топла и празнична атмосфера. Нашиот топер за новогодишна ѕвезда е совршена декорација за украсување трпеза, новогодишна декорација, забава За Ноќта на Вештерките, свадбена декорација, роденденска забава и најдобар избор за Божиќни подароци. Се препорачува да се користи во затворени простории. Надворешното време е променливо. Ако врне, ѕвездата на врвот на дрвото ќе стане помалку убава. Бидејќи големината на производот рачно се мери, може да има некои отстапувања во големината. Напојува со 3a батерии (батериите не се вклучени во пакетот). По добивањето на стоката, доколку имате какви било прашања, ве молиме известете не. Ние ќе се потрудиме да ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. ●Висококвалитетен И Безбеден Q topper starвездата на дрвото е изработена од железна жица завиткана со црвено-бело хартиено јаже,кое е многу силно и нема да се скрши (само за внатрешна употреба).Пролетната основа е лесна за инсталирање. Се вклопува со целата рустикална декорација На Новогодишна елка, осветлувајќи го вашиот дом со своето уникатно и меко осветлување. ●Структура и Карактеристики На производот ● дизајнот на шуплива ѕвезда со 10 ЛЕД светла е рамномерно распореден во ѕвездите, внесувајќи богата и посебна светлина во вашата божиќна атмосфера. Црвениот надворешен дизајн подразбира дека семејството цвета ѕвездата користи енергија од батеријата без да се грижи за продолжните кабли. ●Единствена Функција За Тајмер●Користете 3 xter батерии (не се вклучени), прекинувач за три функции : ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ/ТАЈМЕР(Стабилен при светло, затворање, останете осветлени 6 часа, а потоа се исклучува 18 часа,функција за автоматско циклично тајминг додека не исчезне енергијата на батеријата).Намалете го оптоварувањето на батеријата и LED светлата, што е безбедно и безгрижно. €Погоден За Повеќе Сценарија ● големината е 11,8 x 10 инчи/30 x 25,5 см, што е одличен начин за украсување На Елка со Која било големина. Може да се користи за украсување Новогодишни елки во домови, продавници, барови, канцеларии, ресторани, а може да се користи и за украсување мантии, облекување огради, додавање венци или употреба за празнични украси на трпезата. ●Повеќето Специјални Новогодишни Подароци. Оваа капа од елка е во согласност со трендот на модерен стил на украсување на фарма, а исто така е совршен подарок за одмор за размена на подароци за тајниот Дедо Мраз или тајните сестри.ЛОХО искрено се надева дека вие и вашето семејство ќе поминете убав И топол Божиќ!. ●Висококвалитетен И Безбеден Q topper starвездата на дрвото е изработена од железна жица завиткана со црвено-бело хартиено јаже,кое е многу силно и нема да се скрши (само за внатрешна употреба).Пролетната основа е лесна за инсталирање.


За производот

Избор на клиент

ОВАСТ 12 парчиња Златна Ед Новогодишна Торта Топер 2023 Среќна Нова Година Партија Торта Декорација Десерт Зема Новогодишна Забава Материјали
 • Новак

ОВАСТ 12 парчиња Златна Ед Новогодишна Торта Топер 2023 Среќна Нова Година Партија Торта Декорација Десерт Зема Новогодишна Забава Материјали

DEN 2.33

хартија Совршени 2023 новогодишни забави и украси празнична атмосфера на новогодишната забава Специјалн

Малиер Нов постелнина Голем Божиќно порибување за кучиња мачки миленичиња јута природна облик на коска од кучиња виси куче Божиќно
 • Новак

Малиер Нов постелнина Голем Божиќно порибување за кучиња мачки миленичиња јута природна облик на коска од кучиња виси куче Божиќно

DEN 175.84

Силна божиќна празнична атмосфера : Дизајн на симпатична форма на коска на кучиња Тоа е одличен подарок

Додатоци за накит од 1 пар
 • Новак

Додатоци за накит од 1 пар

DEN 188.16

Декорации на Велигденско дрво : Јајца празнични жици на жицата Оваа низа на ламби има едноставен, но мод�

јојофуни 2 парчиња Врв На Дрво Сјајна Забава Хотелски Украси Орнаменти Пластика Дрво См Декор Декорација Дома Божиќ Зима Топ Канцеларија За Топпер
 • Новак

јојофуни 2 парчиња Врв На Дрво Сјајна Забава Хотелски Украси Орнаменти Пластика Дрво См Декор Декорација Дома Божиќ Зима Топ Канцеларија За Топпер

DEN 151.84

УКРАСИ ЗА НОВОГОДИШНА ЕЛКАдонесување празнична атмосфера во вашето семејство, многу погодна за украсу�

HPWriu Party фаворизира Денот на независноста на возрасните Декоративен лак фино постелнина, денот на денот на независноста на денот на украсот
 • Новак

HPWriu Party фаворизира Денот на независноста на возрасните Декоративен лак фино постелнина, денот на денот на независноста на денот на украсот

DEN 1233.60

Премиум материјал : Површината на секој лак е изработена од постелнина, изгледа елегантна и убава, лакот

Нолитој 40 компјутери Божиќно порибување на лак Подароци Голема црвена лента Домашна украси Божиќни декоративни лакови Божиќ Банотот
 • Новак

Нолитој 40 компјутери Божиќно порибување на лак Подароци Голема црвена лента Домашна украси Божиќни декоративни лакови Божиќ Банотот

DEN 1.33

Полиестер Набавка на Божиќна забава : Направено од издржлив материјал, безбеден и Боговите на венецот н�

ABOOFAN Денот На Благодарноста Декор 3pcs Божиќ Недовршени Оревокршачка Фигурина Дрвени САМ Празно Необоени Оревокршачка Кукла Орев
 • Новак

ABOOFAN Денот На Благодарноста Декор 3pcs Божиќ Недовршени Оревокршачка Фигурина Дрвени САМ Празно Необоени Оревокршачка Кукла Орев

DEN 272.00

Божиќна Дрвена Недовршена Оревокршачка Произведена со врвен дрвен материјал, недовршениот војник од о�

Ксигуа Апстрактна Снегулка Елка Елка Стојат Мат 28,3 Инчи, Водоотпорен Послужавник Мат За Подот Заштитник Божиќ Празник Партија Украси
 • Новак

Ксигуа Апстрактна Снегулка Елка Елка Стојат Мат 28,3 Инчи, Водоотпорен Послужавник Мат За Подот Заштитник Божиќ Празник Партија Украси

DEN 3.33

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛподлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиестер мек удобен

Каролина богатства BB1606CSEMB новогодишна елка и чоколадо Лабрадор Персонализирани Божиќни порибници, камин виси чорапи Божиќна сезона
 • Новак

Каролина богатства BB1606CSEMB новогодишна елка и чоколадо Лабрадор Персонализирани Божиќни порибници, камин виси чорапи Божиќна сезона

DEN 447.84

Персонализирано Божиќно порибување Направено во САД Материјалот за порибување има чувство на велур и е

40 -ти сјај на црвена рубинска годишнина украс за свадба, персонализиран Божиќен украс за венчавки за родители, украс за сопствено име
 • Новак

40 -ти сјај на црвена рубинска годишнина украс за свадба, персонализиран Божиќен украс за венчавки за родители, украс за сопствено име

DEN 1475.20

40 ти сјај црвен рубински годишнини украси за венчавки, персонализиран Божиќен украс за венчавки за роди

Сончогледи Дрво Мат Водоотпорен Дрво Штанд Послужавник Тепих Под Елка Додаток За Заштита На Подот Божиќ Дома Снабдување 28 Инчи
 • Новак

Сончогледи Дрво Мат Водоотпорен Дрво Штанд Послужавник Тепих Под Елка Додаток За Заштита На Подот Божиќ Дома Снабдување 28 Инчи

DEN 175.84

●Висококвалитетен Материјал●подлогата За Новогодишна елка е изработена од висококвалитетен полиест�

19.2*8.66 Во бели Божиќни чорапи Пингвин Снежен човек лисица мечка Четири подароци торбичка елка украси што висат украси за новогодишна
 • Новак

19.2*8.66 Во бели Божиќни чорапи Пингвин Снежен човек лисица мечка Четири подароци торбичка елка украси што висат украси за новогодишна

DEN 0.33

Материјал : Мека, меки, еластична и може да трае долго време Има рустикален шарм кој е сè уште елегантен...

Тојвијан 4 парчиња Машна Адорнос Навидењос пара Надворешен Божиќен Висечки Лак Украс На Новогодишна Елка Црвен Фланелен Мини Приврзок
 • Новак

Тојвијан 4 парчиња Машна Адорнос Навидењос пара Надворешен Божиќен Висечки Лак Украс На Новогодишна Елка Црвен Фланелен Мини Приврзок

DEN 3.00

РОЖДЕСТВО рождество : Секој лак е добро валани и пакет безбедно за превозот за да се осигура дека тие ќе �

Glitzhome карирано Божиќно порибување преголема рачно изработена рачно изработена кукани Божиќни камиони, висечки чорапи Декорации
 • Новак

Glitzhome карирано Божиќно порибување преголема рачно изработена рачно изработена кукани Божиќни камиони, висечки чорапи Декорации

DEN 223.84

Фронт : 100% акрилик; Поддршка на 100% полиестер Карирана, мечка и вез, сите тие го прават ова порибување клас

Jentxon 2 во 1 светло затворено на отворено Среќен Божиќ и Ноќта на вештерките Декорации со LED стринг светло, Божиќен транспарент, украси
 • Новак

Jentxon 2 во 1 светло затворено на отворено Среќен Божиќ и Ноќта на вештерките Декорации со LED стринг светло, Божиќен транспарент, украси

DEN 0.67

【Двострана дизајн】 Предниот дел е Божиќ, а задниот дел е Ноќта на вештерките 【Лесна инсталација】 Може

20-инчен Маса Елка со 30 Светла Снегулка Собираат претходно осветлени мини Малку Новогодишна Елка Орнаменти Батерија Напојува За Дома, Канцеларија,
 • Новак

20-инчен Маса Елка со 30 Светла Снегулка Собираат претходно осветлени мини Малку Новогодишна Елка Орнаменти Батерија Напојува За Дома, Канцеларија,

DEN 2.33

[Дизајн На Собирање снегулки] големата снегулка На Елката што се собира Снегулка е изработена со врвови