Ruibavya 40 mm Round Silver D Ring Multi-Pursose Metal D прстен за правење прстени за постројки, миленичиња јаже ферули DIY метални прстени

Ruibavya 40 mm Round Silver D Ring Multi-Pursose Metal D прстен за правење прстени за постројки, миленичиња јаже ферули DIY метални прстени

DEN 3.33

Достапност

Широка апликација : Металните Д-прстени се многу погодни за правење прстени за растителни закачалки, токи на ремени, лекови за завиткување, висечки токи за декорација на облека, фаќачи на соништа, поводници за кучиња, кожа и многу други занаети Спецификации : Секоја прстени од не'рѓосувачки челик Д е со иста големина, со дебелина од 5мм (0,2инч) и дијаметар од 4 см (1,57инч). Материјал : Металните прстени се изработени од легура материјал, површината е мазна и сјајна. Истата и густа, не е лесна за деформирање, нема да избледи, многу издржлива. Количина : Metal Macrame D Ring 10 парчиња пакет, способни да ги задоволите вашите дневни потреби за замена и повеќенаменски потреби. Забелешка : Металниот железо прстен не е целосно затворен прстен, има мала пукнатина на двата крај. Доколку треба да го отворите внатрешниот прстен, ве молиме користете го со специјални алатки. Широка апликација : Металните Д-прстени се многу погодни за правење прстени за растителни закачалки, токи на ремени, лекови за завиткување, висечки токи за декорација на облека, фаќачи на соништа, поводници за кучиња, кожа и многу други занаети.


За производот

Избор на клиент

Магнетна Перница За Шиење Нараквица За Нараквица Магнетна Игла Држач За Перница Ремен За Зглоб со 1 Парче Чешел За Нерѓосувачки Челик
 • Новак

Магнетна Перница За Шиење Нараквица За Нараквица Магнетна Игла Држач За Перница Ремен За Зглоб со 1 Парче Чешел За Нерѓосувачки Челик

DEN 127.84

МАГНЕТНО : овој држач за магнетни иглички има силен магнет кој ги држи сите мали иглички безбедно и удоб�

3 парчиња навој восок за восок, восок од пчели за шиење на конецот за зајакнување на пчелите восок, восок, конец на восок од пчели за ватенка
 • Новак

3 парчиња навој восок за восок, восок од пчели за шиење на конецот за зајакнување на пчелите восок, восок, конец на восок од пчели за ватенка

DEN 3.33

✔ Обезбедена алатка : Постојат 3 парчиња восок од пчели, добро за шиење, засилување на кожена занаетчиск�

Галпада поли пелети 24 стр
 • Новак

Галпада поли пелети 24 стр

DEN 119.04

Тркалезна топка од пена Како совршена декорација на новогодишна елка, тие го прават дрвото поубаво Зан�

TBGFPO Сребрена златна секвенца од црна чипка ткаенина цветна јака извезена наметка Апликација шива лепенка за фустан за декорација
 • Новак

TBGFPO Сребрена златна секвенца од црна чипка ткаенина цветна јака извезена наметка Апликација шива лепенка за фустан за декорација

DEN 2.67

Големина : 38 см x 40см Функција : Рачно изработена Карактеристика : Техника : Секвенца Материјал : ткаенина;

СЕЛКРАФТ 5мм 10јард Рамна Шарена Маска Еластична Гумена Лента Лента Низа Уво Виси Јаже Еластичен Кабел САМ Занаети Облека Додаток За Шиење-5мм
 • Новак

СЕЛКРАФТ 5мм 10јард Рамна Шарена Маска Еластична Гумена Лента Лента Низа Уво Виси Јаже Еластичен Кабел САМ Занаети Облека Додаток За Шиење-5мм

DEN 0.67

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Ykk Metal Jean Zipper, 5 , црна
 • Новак

Ykk Metal Jean Zipper, 5 , црна

DEN 81.92

Зимците од фармерки се со големина 4 запечатени метални метални заби на 100% полиестерска лента во попула�

Тако лепенка, морална лепенка, за тактички ранец, тактички елек, со поддршка од кука и јамка, закрпи за ранци, Марф Печ, ветеран во сопственост
 • Новак

Тако лепенка, морална лепенка, за тактички ранец, тактички елек, со поддршка од кука и јамка, закрпи за ранци, Марф Печ, ветеран во сопственост

DEN 191.20

Смешна лепенка за кука и јамка Неверојатен квалитет : Нашата лепенка за морал е 100% 3Д вез, така што се чув�

ЕЛАСТИЧНА Лента За ШИЕЊЕ BELLAY Преклопете Еластични Додатоци За Шиење Гумени Ленти Рачно Изработени Занаети Diy Снабдува 15 MM 10 Јарди
 • Новак

ЕЛАСТИЧНА Лента За ШИЕЊЕ BELLAY Преклопете Еластични Додатоци За Шиење Гумени Ленти Рачно Изработени Занаети Diy Снабдува 15 MM 10 Јарди

DEN 1.00

Изработен од полиестер, силна еластичност, издржлив и флексибилен за употреба Различни спецификации, д�

Уживајте во патувањето на патот надвор од патот 4x4 извезено DIY железо или за шиење на декоративни лепенки за лепенка ~ Истражете се серии
 • Новак

Уживајте во патувањето на патот надвор од патот 4x4 извезено DIY железо или за шиење на декоративни лепенки за лепенка ~ Истражете се серии

DEN 283.20

Везени уникатни закрпи за облека, јакни, елеци, фармерки, капа, капи, ранец, панталони, шорцеви и крпи Нап�

Универзитетска лепенка од Универзитетот во Западна Каролина Catamounts WCU Везени закрпи Апликација за шиење или железо на торба за јакна
 • Новак

Универзитетска лепенка од Универзитетот во Западна Каролина Catamounts WCU Везени закрпи Апликација за шиење или железо на торба за јакна

DEN 486.40

Шие или железо на оваа лепенка може да се пеглата или да се шие Нашите закрпи се фантастични за аплицира

Намази отворено крајна патент, патент јакна, патенти за шиење, 70/100 см со отворен крај на најлонски водоотпорни патенти за невидливи патенти
 • Новак

Намази отворено крајна патент, патент јакна, патенти за шиење, 70/100 см со отворен крај на најлонски водоотпорни патенти за невидливи патенти

DEN 477.76

Забите со уредни патенти овозможуваат мазно лизгање, не е лесно да се заглави или да се испушти, и лесно �

Fafeicy 4028 смола епоксидна подлога за греење, единечна крпа единечен изолационен слој топлинска изолација мат силиконски душек поставен
 • Новак

Fafeicy 4028 смола епоксидна подлога за греење, единечна крпа единечен изолационен слој топлинска изолација мат силиконски душек поставен

DEN 372.32

Силиконски влошки : Подложните за греење на смола од силиконска подлога се опремени со силиконски влошк