Packоџиј Пак од 3 лента од шампањ, 1,57 x 7yd шифон лента поставена за завиткување на подароци, покани за венчавки, цветни букети, рамни лаици, DIY занаети и лакови

Packоџиј Пак од 3 лента од шампањ, 1,57 x 7yd шифон лента поставена за завиткување на подароци, покани за венчавки, цветни букети,

DEN 3.33

Достапност

Големина на лента со шампањ : 1,57 "широк x 7yd по ролна 21 јарди во вкупно. Материјал : шампањска лента направена од полиестер, мазен и мек допир, како светлина како свила. Убави, живописни бои и додајте совршен допир на боја и рустикална естетска. Квалитетни рачно изработени шифонски ролни : Сетот за шампањски шифон со шифон е рачно изработен на мек шифон со слаб искривен раб. Убава и деликатна, лесна и проточна. Разновидност на неутрални бои ги исполнуваат сите ваши потреби и очекувања. Широки апликации : Шифонски ребра може да се користат како завиткувања на подароци , покани за венчавки, невестински цветни букети, свадбени декор, стилизирање на стилизирање на рамни лежишта и детали, украси за позадина, деокра на торта, празнични материјали, DIY карфи, итн. Елегантен за занаетчиски проекти за рустикална и боем. , Ве молиме, kindубезно дозволете низата да се пролее од недовршените исцрпени рабови понекогаш, само исечете ги лабавите навои со ножици. Ве молиме, исто така, kindубезно дозволете варијации по должина, пигментни марки и мали несовршености што може да се појават. Големина на лента со шампањ : 1,57 "широк x 7yd по ролна. 21 јарди во вкупно. Материјал : шампањска лента направена од полиестер, мазен и мек допир, како светлина како свила. Убави, живописни бои и додајте совршен допир на боја и рустикална естетска. Квалитетни рачно изработени шифонски ролни : Сетот за шампањски шифон со шифон е рачно изработен на мек шифон со слаб искривен раб.


За производот

Избор на клиент

Ние луѓето орел, голема лепенка, орел глава извезена висока конец на железо на топлина запечатена поддршка за шиење на велосипеди,
  • Новак

Ние луѓето орел, голема лепенка, орел глава извезена висока конец на железо на топлина запечатена поддршка за шиење на велосипеди,

DEN 0.67

Официјално креирање на уметници оваа лепенка се одликува со ние „Народот орел“ големо везено уметнич�

Палма од Key West Fl - Супер рад извезена премиум лепенка железо или за шиење на везови - брод Наутичко релаксирано сонце и песок плажа - Забавна
  • Новак

Палма од Key West Fl - Супер рад извезена премиум лепенка железо или за шиење на везови - брод Наутичко релаксирано сонце и песок плажа - Забавна

DEN 1.33

Гордо манафиктурирано во САД од страна на крајбрежни соништа обичајни дизајни Womanенски ветеран претпри

14 Јарди 0,47 инчи Еластична Искра Блескава Лента Светки Трим Калем Шиење Стринг Апликација Невестинска Свадба Апликација Занаети
  • Новак

14 Јарди 0,47 инчи Еластична Искра Блескава Лента Светки Трим Калем Шиење Стринг Апликација Невестинска Свадба Апликација Занаети

DEN 158.08

Материјал : пвц, Светкаво, живописна боја и високо рефлектирачки; Може Да Се Пере и фенкомпатибилен; Лесе

Алатка за сечење на лопати Sewacc, 20 парчиња ротациони секачи ротирачки секач тркалезни ротациони секачи замена на Quilting Art занаетчиски
  • Новак

Алатка за сечење на лопати Sewacc, 20 парчиња ротациони секачи ротирачки секач тркалезни ротациони секачи замена на Quilting Art занаетчиски

DEN 380.64

Шиење ротирачки секач : Произведено со материјал од не'рѓосувачки челик, овие лопати се многу издржливи,

Braskbloom 6400pcs стаклени жаришта на рингести, розово злато рамни ригистони за занает, облека, рамни камења од кристални камења, ткаенини
  • Новак

Braskbloom 6400pcs стаклени жаришта на рингести, розово злато рамни ригистони за занает, облека, рамни камења од кристални камења, ткаенини

DEN 2.33

Секој сет содржи 2 кутии со рамни ретрови, вкупно 6400 парчиња Hotfix rhinestones во 5 големини, три глисери B7000 Rhineston

Јахога 10 парчиња 1 инч вистински копчиња за рогови за блејзер, костум, палта, палто, зимско палто, јакна, униформа оригинални копчиња за природно
  • Новак

Јахога 10 парчиња 1 инч вистински копчиња за рогови за блејзер, костум, палта, палто, зимско палто, јакна, униформа оригинални копчиња за природно

DEN 1.67

Големи реални копчиња за биволи за костуми, блејзери, палто, зимско палто, униформа, јакна Количина : 10 па

SELCRAFT 10Yard 4mm Рамна Маска Еластична Лента Маска Јаже Гумена Лента Маска Уво Виси Јаже Појас Лента Стринг Нафта Кабел DIY Облека Шиење
  • Новак

SELCRAFT 10Yard 4mm Рамна Маска Еластична Лента Маска Јаже Гумена Лента Маска Уво Виси Јаже Појас Лента Стринг Нафта Кабел DIY Облека Шиење

DEN 841.60

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Huihuang Blue Burlap Ribbon
  • Новак

Huihuang Blue Burlap Ribbon

DEN 223.84

Големина : ширина 1 инчи, 10 јарди по ролна, тотално 20 јарди Материјал : 100% природен материјал за бурап...