Guokuai 42 компјутери случајно разновидно извезено железо на закрпи, симпатична апликација за шиење за јакни, капи, ранци, фармерки, додатоци за DIY

Guokuai 42 компјутери случајно разновидно извезено железо на закрпи, симпатична апликација за шиење за јакни, капи, ранци, фармерки, додатоци

DEN 0.33

Достапност

Пакетот вклучува : 42 различни стилови на закрпи за ткаенини, при што повеќето од нив се со големина од 3 - 10 сантиметри Моден дизајн : Овие закрпи за вез со различни стилови се светли и живописни по боја, роман во стил и погодни за различни прилики. Исклучителен занает : Нашите украсени закрпи се изработени од квалитетен везен материјал со лепило за топло топење на задниот дел за лесно пеглање или шиење. (Пластиката на задниот дел е лепак, ве молиме, не ја отсекувајте). Широка апликација : Овие декоративни закрпи за поправка се идеални за DIY мотив за поправка на облека за поправка на додатоци, тие можат да се применат на фустани, здолништа, торби, фармерки, капи, чевли, кошули, чорапи, итн. Покрај тоа, закрпите се погодни за уметност , Производство на занаетчиски проекти, белешки и други DIY за украсување или сочинување на прекинувања. Лесно за нанесување : Лепак за топло топење на задниот дел од лепенката ќе се стопи поради топлина. Може да ставите памучна ткаенина на закрпи за поправка на апликации за да ја обезбедите крпата пред да се пегла. Чувајте ја крпата сува и контролирајте ја температурата на загревањето кога печете лепенка. Подобро ќе ги шиете ако сакате да ги задржите и никогаш да не паднете. Пакетот вклучува : 42 парчиња железо на закрпи, можете да ги користите овие апликации за да ги направите вашите креативни и да ги персонализирате вашите живописни фармерки, забавни маици, кул капи и друга облека! Материјал : Ткаенина (може да се шие или железо вклучено) Упатства за железо : 1. Ве молиме, осигурете се дека задниот дел од лепенката е сув пред употреба (не ја отстранувајте ја пластиката).


За производот

Избор на клиент

Kekeyang 3pcs костуми копчиња за облека жени DIY метално копче Декоративна облека рачно изработено копчиња за шиење на облеката за шиење
 • Новак

Kekeyang 3pcs костуми копчиња за облека жени DIY метално копче Декоративна облека рачно изработено копчиња за шиење на облеката за шиење

DEN 0.33

Премиум квалитет : Карактеристики на мазна површина и рамен бек, отпорна на вода / масло и издржлива за д�

ZLXDP анти-сјајни артефакти во форма на вентилатор, женски сите натпревари, притиснете кардиган фиксирани додатоци за деколте, мал пин
 • Новак

ZLXDP анти-сјајни артефакти во форма на вентилатор, женски сите натпревари, притиснете кардиган фиксирани додатоци за деколте, мал пин

DEN 2373.44

Направено од легура, го подобрува удобното чувство на носење, а сјајот е сјаен и шармантен Светла и сјај�

Детски занаети портокалови чаршафи 10 парчиња пена чаршави Ева чаршави хартија шарена сунѓер занаетчиска пена за DIY -белег за книги
 • Новак

Детски занаети портокалови чаршафи 10 парчиња пена чаршави Ева чаршави хартија шарена сунѓер занаетчиска пена за DIY -белег за книги

DEN 2.33

A4 големина мешана боја дебела сунѓерска хартија за занаетчиство DIY користете извор на материјал Убав из

Tintnut градиент сјај за пренесување на топлина винил-5 лист 12x10 инчен виножито омбре сјајно железо на винил пренесување на топлина винил DIY
 • Новак

Tintnut градиент сјај за пренесување на топлина винил-5 лист 12x10 инчен виножито омбре сјајно железо на винил пренесување на топлина винил DIY

DEN 720.00

【Разновидна шема】 Нашата сјајна HTV содржина 5 Различни сјајни винил за пренос на топлина Тоа е многу до�

Сребрена апликација чипка, аплици за каросерија, сребрен ринстон бисер појас, сребрена брадавица, сребрена чипка ткаенина сребрена тул за фустан
 • Новак

Сребрена апликација чипка, аплици за каросерија, сребрен ринстон бисер појас, сребрена брадавица, сребрена чипка ткаенина сребрена тул за фустан

DEN 319.84

Ние ги извориме најдобрите ленти и материјали како што се апликација, чипка на чипка, тул, сатенска ткае�

Се Марија 4 Тркала Склопувачки Делукс Кутија За Складирање Машина За Шиење, Торба За Носење Количка Со Црно Тркалање За Брат, Пејач, Бернина &засилувач;
 • Новак

Се Марија 4 Тркала Склопувачки Делукс Кутија За Складирање Машина За Шиење, Торба За Носење Количка Со Црно Тркалање За Брат, Пејач, Бернина &засилувач;

DEN 1.00

ПРЕМИУМ МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ КОЛИЧКАОваа торба за шиење на 4 тркала е направена од силен издржлив полистер УН

Оригинали на Тејлор Севилја, удобност за лов на свила, фино магично иглички и залични материјали и идеи за печење и идеи за печење-100
 • Новак

Оригинали на Тејлор Севилја, удобност за лов на свила, фино магично иглички и залични материјали и идеи за печење и идеи за печење-100

DEN 239.84

Волшебните иглички се толку лесни за употребаудобни рачки за зафаќање се лесни за зафаќање и работа Отп

Huihuang Blue Burlap Ribbon
 • Новак

Huihuang Blue Burlap Ribbon

DEN 223.84

Големина : ширина 1 инчи, 10 јарди по ролна, тотално 20 јарди Материјал : 100% природен материјал за бурап...

Нијанса Тон На Кожата Издувам Винил Пренос На Топлина-8 Листови 12 х 10 инчи 3Д Подуен Пренос На Топлина Винил Пенење Голи Кафеави ХТВ Железо
 • Новак

Нијанса Тон На Кожата Издувам Винил Пренос На Топлина-8 Листови 12 х 10 инчи 3Д Подуен Пренос На Топлина Винил Пенење Голи Кафеави ХТВ Железо

DEN 0.67

●Уникатен Дизајн И Боја ● Овој Голи 3д Издувам Винил Пренос На Топлина ви нуди Површина За Пенење, Вкупн

А-една лет-јакна Нато тактичко железо на лепенка + Исланд знаме игла, печ, тотем вез, шиење на лепенка за тексас јакна, ткаенини бр.065
 • Новак

А-една лет-јакна Нато тактичко железо на лепенка + Исланд знаме игла, печ, тотем вез, шиење на лепенка за тексас јакна, ткаенини бр.065

DEN 1.00

【Носете везови на знамето на НАТО и Исланд и придонесете за светскиот мир!】 Исланд е моќен член на НАТО,

Jerерлер Перл Гарланд 11 јарди/33фејт вештачки бисер со монистра ланци на ланци, идеални за занаети за DIY, Божиќ, свадба, букет и забавна
 • Новак

Jerерлер Перл Гарланд 11 јарди/33фејт вештачки бисер со монистра ланци на ланци, идеални за занаети за DIY, Божиќ, свадба, букет и забавна

DEN 239.84

【Големина и должина】 Големина на круша : 10мм Должина на венец : 11 јарди / 33 стапки 【Лесен за употреба】 М�