ВАПКЕР 30 Парчиња Златни Ресни 13см/5-Инчен Свилен Рачно Изработени Меки Мини Ресни Конец Обележувачи Со конец со 2-Инчен Кабел Јамка ЗА Изработка На Накит, Самостојни

ВАПКЕР 30 Парчиња Златни Ресни 13см/5-Инчен Свилен Рачно Изработени Меки Мини Ресни Конец Обележувачи Со конец со 2-Инчен Кабел Јамка

DEN 111.84

Достапност

Рачно изработената мека декоративна ресна е широко користена за декоративна, книга,мобилен телефон,завеса,облека, домашен текстил итн Материјал : полиестер реследник,мека рачно изработена мини реследник, Нема штета за човекот и животната средина. Точка вклучува 30 парчиња златна боја ресни, ги задоволуваат сите ваши потреби. Ресни може да се завиткаат за време на пратката,ве молиме закачете ги еден ден и тие ќе бидат исправени. Големина на ресни за обележувачи : вкупно околу 5 инчи/13 см : 3 инчи/8 см ресни+2 инчи/5 см јамка;100% Гаранција За Враќање На Парите. Одлично за самостојни проекти, изработка на накит, занаетчиски додатоци, украси за забави, обележувачи, синџир на клучеви, торби за подароци, перници, чанта, облека, завеси, сувенири, капа за дипломирање, картички за покани.


За производот

Избор на клиент

Доргуа 17 парчиња самостојно лепило куче извезени закрпи, слатко кученце кутре извезени декоративни закрпи за деца возрасни, само-лекари
 • Новак

Доргуа 17 парчиња самостојно лепило куче извезени закрпи, слатко кученце кутре извезени декоративни закрпи за деца возрасни, само-лекари

DEN 2.33

Она што го добивате : getе добиете 17 парчиња самолепливо куче извезени закрпи, 17 различни слатки дизајни з

Qianf 1 инчи широк 50 јарди најлон каиш за мрежни мрежи за DIY занаетчиски ранец, шиење, производи за миленичиња, поправка на опрема за отворено
 • Новак

Qianf 1 инчи широк 50 јарди најлон каиш за мрежни мрежи за DIY занаетчиски ранец, шиење, производи за миленичиња, поправка на опрема за отворено

DEN 1.33

Полиестер Најлон поли : Ова мрежи е имитација на најлон, изработено од 100% висококвалитетен полиестер, но

Ironелезо на закрпи - бел број „1“ железо на закрпи - 10 парчиња закрпи со броеви за украсени декоративни закрпи за облека - Вит+црна,
 • Новак

Ironелезо на закрпи - бел број „1“ железо на закрпи - 10 парчиња закрпи со броеви за украсени декоративни закрпи за облека - Вит+црна,

DEN 140.64

* Се користеа висококвалитетни материјали за облека* Се користеа само квалитетни ткаенини од добро позн

Копчиња за материјали за шиење-100 парчиња занаетчиски разновидни дрвени големи копчиња-2 дупка рачно изработена кошула тока украс
 • Новак

Копчиња за материјали за шиење-100 парчиња занаетчиски разновидни дрвени големи копчиња-2 дупка рачно изработена кошула тока украс

DEN 127.84

Основана во 2010 година, Мегалтем има 12 години искуство во развој на материјали за шиење и е бренд што се ф�

Бристлеграс Еластична Лента За Шиење, 1/2 Инчи 2 Двор Единечна Круна Морнарица Еластични Ленти За Шиење Појас И Панталони Половината,
 • Новак

Бристлеграс Еластична Лента За Шиење, 1/2 Инчи 2 Двор Единечна Круна Морнарица Еластични Ленти За Шиење Појас И Панталони Половината,

DEN 55.84

Добра Еластичност : еластичната лента За Перика Е изработена од Чинлон И Спандекс за да се обезбеди нејз

Да, можам да се тркалам - смешно велејќи железо на плевели за велосипедисти, рокери, каменувачи, пушачи | Шијте на или железо на коноп
 • Новак

Да, можам да се тркалам - смешно велејќи железо на плевели за велосипедисти, рокери, каменувачи, пушачи | Шијте на или железо на коноп

DEN 143.52

Едноставно и лесно се справува поради леплива обвивка! 【Да се ​​железо на】 Нанесете со железо за 1 мин�

10 Парчиња Јамка За Продолжување На Косата Навој За Игла Алатка За Влечење Кука И Алатка За Уред За Монистра Црна Јамка За Продолжување
 • Новак

10 Парчиња Јамка За Продолжување На Косата Навој За Игла Алатка За Влечење Кука И Алатка За Уред За Монистра Црна Јамка За Продолжување

DEN 105.44

Квалитетен материјал : изработен од пластична рачка и метална игла, иглата за продолжување на косата им�

Кожана занаетчиска алатка поставена со мултифункционални клипови со сечила A3 за сечење на ткаенини за сечење на кожа, кои се искачуваат
 • Новак

Кожана занаетчиска алатка поставена со мултифункционални клипови со сечила A3 за сечење на ткаенини за сечење на кожа, кои се искачуваат

DEN 1572.80

Боја : Кожен сет на алатки Материјал : Метал, пластика Број на модел : DIYSGLeather Tool Set901A3 Потекло : Кина на копн

Вилбонд 6 игли за монистра со големина на големи игли за монистра за монистра, везници од не'рѓосувачки игли со шише со бело игла за
 • Новак

Вилбонд 6 игли за монистра со големина на големи игли за монистра за монистра, везници од не'рѓосувачки игли со шише со бело игла за

DEN 0.67

Пакетот вклучува : овие игли доаѓаат со една чиста шишиња со игла, лесни за чување и користење, оставајќи

Yly Ironелезо на закрпи, 40 парчиња разновидно железо на закрпи за зборови за моторциклички велосипедисти, различен слоган буква, лепенка
 • Новак

Yly Ironелезо на закрпи, 40 парчиња разновидно железо на закрпи за зборови за моторциклички велосипедисти, различен слоган буква, лепенка

DEN 2.67

Што добивате ние ги користиме најдобрите квалитетни материјали и најдобрите техники што значи дека ва

Гутерман бр.
 • Новак

Гутерман бр.

DEN 139.68

Бренд : Гутерман Количина : секоја Состав : 100% рајон Инструкции за перење : што се перат на 95 степени...

Детска играчка за деца Абоофан деца играчки деца играчки полистирен пена мечка пена животинска фигура моделирање 6,3 см за DIY занаетчиски
 • Новак

Детска играчка за деца Абоофан деца играчки деца играчки полистирен пена мечка пена животинска фигура моделирање 6,3 см за DIY занаетчиски

DEN 2.33

Пена мечка бела DIY занаети цветни модели модели на свадбени забави декори за трајна и долготрајна употр�

Прво што и да е капитен Ц лепенка црна фудбалска фудбалска фудбалска фудбалска хокеј спортска железо на извезено за капачиња од кошула
 • Новак

Прво што и да е капитен Ц лепенка црна фудбалска фудбалска фудбалска фудбалска хокеј спортска железо на извезено за капачиња од кошула

DEN 111.84

Состојба : Ново Производство : Тајланд Симпатична убав и уникатен начин за украсување капа, кошула, јакн�