9 пакет: Отстранлив премиум винил од Cricut®

9 пакет: Отстранлив премиум винил од Cricut®

DEN 1265.60

Достапност

Секој проект оди непречено кога користите Cricut Premium vinyl Винил лежи рамно на вашиот душек за сечење - нема тунелирање или меурчиња. Откако ќе го намалите вашиот дизајн, плевел со леснотија и ќе аплицирате со стравопочит. Дури и вашите најсоодветни дизајни без напор одвоени од листот за превозникот за совршена апликација. Нанесете дизајни на скоро секоја површина. За крајна флексибилност, премија винил што може да се отстрани со крикут останува отстранлив до две години без остаток. Достапно во разновидни бои. 12 ”x 48” (30,48 см x 121.92cm) Големина на ролна. Лежи рамно за да можете да се исечете со леснотија и точност. Лесно за плевење, без напор да се примени на прозорци, wallsидови и многу повеќе. Отстранува без остаток до 2 години. За употреба со сите машини за сечење Cricut.


За производот

Избор на клиент

1/8 Инчен Бел Кружен Еластичен Кабел За Маскамек Еластичен Кабел за маскарили/Тежок Истегнување Висока Еластичност/Плетени Еластични
  • Новак

1/8 Инчен Бел Кружен Еластичен Кабел За Маскамек Еластичен Кабел за маскарили/Тежок Истегнување Висока Еластичност/Плетени Еластични

DEN 2.33

Големина : Ширина 1 / 8 инчи; Должина : 218Д Еластичната лента е изработена од висококвалитетна маска гума к�

Toyvian 9 парчиња пена конус додатоци за прстен мали домашни украси мини табела бела полистирен полистирен облици украси Деца пени украси за украси
  • Новак

Toyvian 9 парчиња пена конус додатоци за прстен мали домашни украси мини табела бела полистирен полистирен облици украси Деца пени украси за украси

DEN 2.00

Декор на табели Лесен за боја, добар ефект на рендерирање на боја Децата можат слободно да DIY Домашни мат

20x уметности занаети Flatch Backback Шарен прекрасен додаток за облека Декорација Дрвени бутони Прицврстувачи Поими за шиење копчиња за дрво
  • Новак

20x уметности занаети Flatch Backback Шарен прекрасен додаток за облека Декорација Дрвени бутони Прицврстувачи Поими за шиење копчиња за дрво

DEN 1.00

20x Копчиња за шиење дрво за шиење, NK2321 мешано здраво писе Овие копчиња изработени од дрво, можат да се кор

ДМЦ заробен памук број 505
  • Новак

ДМЦ заробен памук број 505

DEN 288.00

1 скин од 6 нишки 8 метри долга премија DMC нишка Секоја нишка има сјаен изглед и ќе се спротивстави на блед�

Украина знаме Морал извезени закрпи за закрпи и прицврстувач на јамка Украински тактички воен апликација амблем шие на значки за лепење на рамо
  • Новак

Украина знаме Морал извезени закрпи за закрпи и прицврстувач на јамка Украински тактички воен апликација амблем шие на значки за лепење на рамо

DEN 1465.60

Целосно 3Д дигитален принт, удобен, издржлив и тежок, лесен за отстранување и миење Куката и јамката наза

6 Парчиња Мерна Лента За Мерење На Телото Губење На Тежината 150 см/60 инчи, Мерна Лента За Мерење На Телото, Мерна Лента Што Може Да Се Повлече
  • Новак

6 Парчиња Мерна Лента За Мерење На Телото Губење На Тежината 150 см/60 инчи, Мерна Лента За Мерење На Телото, Мерна Лента Што Може Да Се Повлече

DEN 127.84

6 Парчиња Лента За Мерење На Телото, вклучува четири мерни ленти што се повлекуваат и две Меки Ленти, мож�

Надвор од природата ткаени во навои, неверојатно животинско царство [Јагуар на портрет на дрвја] [Обично и уникатно] везено железо
  • Новак

Надвор од природата ткаени во навои, неверојатно животинско царство [Јагуар на портрет на дрвја] [Обично и уникатно] везено железо

DEN 1.00

Име : Јагуар на дрво Големина : 7,5 x 5 Прилагодено јагуар на лепенка за везови на портрети Апсолутно супери

Умама лепенка сет од 3 бели розови пумерија симпатични хаваи цвеќиња налепници закрпи градина цвет цвет цвет DIY апликација извезена шива железо
  • Новак

Умама лепенка сет од 3 бели розови пумерија симпатични хаваи цвеќиња налепници закрпи градина цвет цвет цвет DIY апликација извезена шива железо

DEN 836.80

Големина : 2,4 / 8x2 / Кликнете / Лизгајте на следните слики за големината Како да се користи : прскање доволн

100 Комплети Прилепувања Комплет За Клешти 9,5 мм Сребрено Метално Копче Со Прицврстувачки Клешти Притиснете Алатка за Шиење и Изработка
  • Новак

100 Комплети Прилепувања Комплет За Клешти 9,5 мм Сребрено Метално Копче Со Прицврстувачки Клешти Притиснете Алатка за Шиење и Изработка

DEN 1.33

Еколошкиот Пакет Вклучува 400 парчиња сребрени прилепувања (за 100 комплети) и 1 клешти со челична пружина �