Налепници за везење крпа, шема на верверички од 12 парчиња и железни закрпи за облека за DIY за занаети за домаќинка Рачно изработени подароци

Налепници за везење крпа, шема на верверички од 12 парчиња и железни закрпи за облека за DIY за занаети за домаќинка Рачно изработени

DEN 163.20

Достапност

Исклучителен дизајн : Оваа везена налепница за ткаенини има симпатичен дизајн во форма на верверица и рачно изработено везови, осигурувајќи дека навоите не се испуштаат лесно и изработката е исклучителна Има 12 парчиња и може да се користи како додатоци за облека за да ги задоволи вашите потреби за појавување. Опсег на примена : Оваа везена налепница за ткаенини е многу погодна за украсување на површината на косата, облеката, чевлите, торбите, ракотворбите, торбите, чевлите, панталоните, телефонските случаи, итн. Исто така, може да се скрие оштетените или искинати области на облека и додатоци. Корисниците од сите возрасти можат да го користат. Материјал : Оваа налепница за везена ткаенина е изработена од ткаенина. Платното е еколошки, не токсично, отпорни на абење, не е лесно да се избледат, не се лесни за деформирање и има долг животен век. Можете да го користите со доверба. Големина : Големината на оваа налепница за везена ткаенина е приближно 6 x 4 сантиметри/2,4 x 1,6 инчи. Тој е во изобилство во количина, лесна и лесна за носење и складирање. Можете да користите машина за пеглање или рачно зашиена за да украсите капи или облека.


За производот

Избор на клиент

Комплет за алатки за пристрасност со инструкции, производител на ленти за пристрасност со 5 големини со 4 парчиња машина за шиење машина за шиење,
  • Новак

Комплет за алатки за пристрасност со инструкции, производител на ленти за пристрасност со 5 големини со 4 парчиња машина за шиење машина за шиење,

DEN 3.33

Комплет за алатки за шиење : getе добиете 5 производители на ленти за пристрасност, инструкции, 4 парчиња к�

Мархаши 1мм-5ММ Тркалезни Еластични Гумени Ленти Еластична Облека Од Јаже Еластична Лента ЗА Сам Накит Додатоци За Шиење Занаетчиски Материјали-Бело-1мм
  • Новак

Мархаши 1мм-5ММ Тркалезни Еластични Гумени Ленти Еластична Облека Од Јаже Еластична Лента ЗА Сам Накит Додатоци За Шиење Занаетчиски Материјали-Бело-1мм

DEN 598.40

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Наса Спејс Екс Мисија Змеј Закрпи Моралот Тактички Везени Закрпи Апликации За Шиење Декоративни Значки - Кука И Јамка Поддршка-Пакет од 2 Парчиња
  • Новак

Наса Спејс Екс Мисија Змеј Закрпи Моралот Тактички Везени Закрпи Апликации За Шиење Декоративни Значки - Кука И Јамка Поддршка-Пакет од 2 Парчиња

DEN 1.33

ЦЕЛОСНА БОЈА 3Д детални закрпи за везење Големина : 3,15 х 3,35 Инчи / 8 х 8,5 см Добро изработени, убави бои Без�

Welliestr 10pcs стиропор од полистирен пена симпатична мачка форма занаетчиска пена топки бел DIY занает за цвеќе уредување подарок свадбена
  • Новак

Welliestr 10pcs стиропор од полистирен пена симпатична мачка форма занаетчиска пена топки бел DIY занает за цвеќе уредување подарок свадбена

DEN 3.33

големина : 14cm✔matery : eps✔qty : 10 компјутери Идеал и за сезонски и за специјални прилики, набавка за Божиќни �

Чипка апликација од четка за јарем, матичен мотив за јака од јака, 11 долги, меки бели. Мулти-употреба екс: облека на врвови носии на костуми
  • Новак

Чипка апликација од четка за јарем, матичен мотив за јака од јака, 11 долги, меки бели. Мулти-употреба екс: облека на врвови носии на костуми

DEN 136.00

Јарем за трепки Јарем за трепки За врвни фустани, театарски и танцови костуми, фармерки, уметност и зана�

SWEPET 64 комплети 14/18мм Тркалезни силни магнетни копчиња со магнетни копче, метални прицврстувачи за прицврстувачи злато сребрена бронза црна
  • Новак

SWEPET 64 комплети 14/18мм Тркалезни силни магнетни копчиња со магнетни копче, метални прицврстувачи за прицврстувачи злато сребрена бронза црна

DEN 239.84

Што добивате? Во овој комплет, ќе добиете 16 комплети златни магнетни копчиња (14мм 10 парчиња / 18мм 10 парчи

Целосна линија на матрица - решетка од 1 инчен на точката - раб до раб, образец за континуирана линија за ватирање на слободно движење,
  • Новак

Целосна линија на матрица - решетка од 1 инчен на точката - раб до раб, образец за континуирана линија за ватирање на слободно движење,

DEN 312.00

Прекрасен дизајн Добијте доверба што ви е потребна за да создадете убав дизајн на ватенка користејќи ј�