Светот на закрпи животно железо на шиење на везена лепенка аплицирање за DIY железо на лепенка на облека

Светот на закрпи животно железо на шиење на везена лепенка аплицирање за DIY железо на лепенка на облека

DEN 147.20

Достапност

✅Пректна големина за јакни, фармерки, торби и чевли, работи добро за ранец пред и страни, убаво се вклопува на рамената на јакната, здолништата, фармерките ✅backing : Поддршка за лепак за заптивка на Super Stron Heart.Овој лепенка може да биде железо или да се шие на која било облека. Safty : Суровината на нашите закрпи е поминато на тестот. Нашата лепенка е безбедна. ✅ Е, идеално за украсување на фармерките, капи, торби, јакни и кошули. Само 12 секунди можете да ги направите облеките во сопствениот стил. Ganuragurance Money Rack : Ние сме толку сигурни во нашите производи што нудиме 30-дневна замена или гаранција за враќање на парите. Слободно можете да контактирате со нашата пријателска услуга за клиенти доколку има проблеми. ✅ Пакување : 1 парче Голем тигар извезена лепенка спакувана. ✅Пректна големина за јакни, фармерки, торби и чевли, работи добро за ранец пред и страни, убаво се вклопува на рамената на јакната, здолништата, фармерките. ✅backing : Поддршка за лепак за заптивка на Super Stron Heart.Овој лепенка може да биде железо или да се шие на која било облека. Safty : Суровината на нашите закрпи е поминато на тестот.


За производот

Избор на клиент

100 парчиња копчиња од дрво од мешана боја, 20мм/0,78inch природни кружни форми Ретро копчиња, гроздобер копчиња со 2 дупки за занаети за шиење
 • Новак

100 парчиња копчиња од дрво од мешана боја, 20мм/0,78inch природни кружни форми Ретро копчиња, гроздобер копчиња со 2 дупки за занаети за шиење

DEN 926.40

Количина : 100 компјутери избрани копчиња за занаети, доволно за да изберете кои можете да ги комбинирате

Agirlvct 8 мерка за лента за пакувања што може да се повлече, мини мерна лента, 60-инчен 1,5 метри меко тело прилагодено за шиење на телото,
 • Новак

Agirlvct 8 мерка за лента за пакувања што може да се повлече, мини мерна лента, 60-инчен 1,5 метри меко тело прилагодено за шиење на телото,

DEN 0.33

Опсег на мерење : Мерење до 60 инчи / 150 см, сантиметрите се од едната страна и инчи на задната страна ? Мини

500 п.п.
 • Новак

500 п.п.

DEN 1.67

Боја : 3 боја за ваш избор; материјал : метал; големина : приближно 2 см / 0,8inch во должина; пакет вклучувајќи :

Вселенска мисија во Лазар, меѓуerstвездена филмска истражувачка просторија за истражување на вселената [пакет од 2 парчиња - железо на шиење
 • Новак

Вселенска мисија во Лазар, меѓуerstвездена филмска истражувачка просторија за истражување на вселената [пакет од 2 парчиња - железо на шиење

DEN 127.84

2 парчиња висококвалитетно извезено лепенка Топлина запечатена поддршка Ironелезо вклучено или шијте го

ПРОИЗВОД ЗА ПВЦ РОРГЕТО А4 ПВЦ МАТ ПАТТИРАЕ НА ПАРТИВНИЦИТЕ МАТ ДОБАТ ДИЈ ДИЈ КРАВИНГ ЗАВРШНИ КАРТИНСКИ КАРТИНСКИ КАРТИНСКИ КАРТИНГ -
 • Новак

ПРОИЗВОД ЗА ПВЦ РОРГЕТО А4 ПВЦ МАТ ПАТТИРАЕ НА ПАРТИВНИЦИТЕ МАТ ДОБАТ ДИЈ ДИЈ КРАВИНГ ЗАВРШНИ КАРТИНСКИ КАРТИНСКИ КАРТИНСКИ КАРТИНГ -

DEN 3.33

Боја : Виолетова Боја : Виолетова Прирачник за сечење на патеки за сечење на PVC Rorgeto A4 Прирачник за шиење н

100 парчиња мешана боја чипка цвет апликација вез за цвеќиња на цветни мотиви маргаритки за облека за облека, фустан, шиење занаетчиски
 • Новак

100 парчиња мешана боја чипка цвет апликација вез за цвеќиња на цветни мотиви маргаритки за облека за облека, фустан, шиење занаетчиски

DEN 771.20

Пакет : 100 парчиња цвеќиња од чипка за облека (злато од 40 парчиња, црвено 30 парчиња, 30 парчиња шарени) Шие н

10 дворови Мека Плисирана Собрана Органза Чипка Возбуда Трим Лента Воил Мрежа Ткаенина Рачно Изработена Сам Занает За Шиење Занает Свадба
 • Новак

10 дворови Мека Плисирана Собрана Органза Чипка Возбуда Трим Лента Воил Мрежа Ткаенина Рачно Изработена Сам Занает За Шиење Занает Свадба

DEN 121.44

Боја : Црвена; Материјал : Органза, Шифон; Ширина : 6,5 см Должина : 10 Јарди(ќе бидат испратени во едно контин

9 парчиња 3Д цветно злато сребро железо на значки за закрпи облека чипка чипка везена примена налепница за лепенка за лепенка за шиење
 • Новак

9 парчиња 3Д цветно злато сребро железо на значки за закрпи облека чипка чипка везена примена налепница за лепенка за лепенка за шиење

DEN 0.33

Одличен креативен додаток за украсување на DIY за рачно изработени проекти за уметности и занаети Аплика

ПЛАНТАЛНА Средна Тежина Бело Железо - На Неткаен Топлив Интерфејс: 39 х 72 инчен Средна Тежина Неткаен Меѓусебно Железо На Полиестер Еднострано
 • Новак

ПЛАНТАЛНА Средна Тежина Бело Железо - На Неткаен Топлив Интерфејс: 39 х 72 инчен Средна Тежина Неткаен Меѓусебно Железо На Полиестер Еднострано

DEN 143.84

Висококвалитетен Полиестерски МатеријалЕднострано топливо поврзување може лесно да се спои со врело Ж

Денот на Денот на Свети Патрик на закрпи Декларации Зелена детелина Дизајн на срце на железо на трансфери за облека среќа четири лисја
 • Новак

Денот на Денот на Свети Патрик на закрпи Декларации Зелена детелина Дизајн на срце на железо на трансфери за облека среќа четири лисја

DEN 116.64

Деликатен дизајн : Нашите апликации се дизајнирани во карактеристични и нови модели Елементот на шемат�

Водоотпорна лента за цвест железо на лепенка на јакни за облека за облека за запечатување ткаенина запечатување на облека за менување
 • Новак

Водоотпорна лента за цвест железо на лепенка на јакни за облека за облека за запечатување ткаенина запечатување на облека за менување

DEN 288.00

1 ролна водоотпорна лента за запечатување на текстил Може да се користи за поправка на стоки за ткаенини