Трамп 2024 Мага патриотски закрпи | Тактичка кука и јамка 6pc. Поставете го воениот 2 -ри амандман на Американско знаме | Направете ја Америка повторно одлична! - од Nixon Thre

Трамп 2024 Мага патриотски закрпи | Тактичка кука и јамка 6pc. Поставете го воениот 2 -ри амандман на Американско знаме | Направете

DEN 271.84

Достапност

[Трамп 2024] Патриотски сет на патеки од 6 парчиња, вклучувајќи : Мага, заштитена со 2 -ри амандман, знаме на САД, Патриот, Трамп САД и направи Америка повторно одлична - за мажи и жени [Квалитетно занаетчиство] Исклучително детално везење со густо и беспрекорно броење на нишки. [Ексклузивно] уникатни и едно-од-вид дизајни од NTC. [Лесен за употреба] Поддршка за кука и јамка. Отстранете ја поддршката и прикачете ги на вашите капи, јакни, ранци и елеци. [Димензии] Трамп САД и американско знаме : 3.25”, Трамп 2024, Мага и Патриот : 4 ”x1.5”, 2 -ри амандман : 2'x2 ”. Инструкциите за апликација шијте на 1. Идентификувајте ја локацијата за лепенка и преглед за повикување. Игла за навој со помош на силна најлон нишка. Иглијте ја иглата низ кожата што се движи однатре кон надвор. На овој начин, вашиот јазол ќе биде одвнатре. Извлечете игла со надворешната рака и назад надолу низ лепенка и кожа. Продолжете со зашивање близу заедно и до работ на вашата лепенка за најсигурната приврзаност. Откако ќе завршите таму каде што започнавте, јамкајте околу шевовите за да направите железо за завршна облога на 1.


За производот

Избор на клиент

13 јарди 3,94 инчи широки полиестерски тасели раб од чипка исечени панделки ланци лапчиња за влакна, темно црвена за шиење ватиран за абажур
 • Новак

13 јарди 3,94 инчи широки полиестерски тасели раб од чипка исечени панделки ланци лапчиња за влакна, темно црвена за шиење ватиран за абажур

DEN 1.33

【Она што го добивате】 ќе добиете 12 милиони / 13 јарди / 39 стапки полиестер раб од чипка на чипка од 100мм / 3,9

Nicime 18 парчиња мали закрпи лак цветни закрпи, слатки закрпи железо/шиење на закрпи Везење аплицирање за фустани фармерки капачиња чевли кошули
 • Новак

Nicime 18 парчиња мали закрпи лак цветни закрпи, слатки закрпи железо/шиење на закрпи Везење аплицирање за фустани фармерки капачиња чевли кошули

DEN 2.67

Пакет : 18 парчиња мали закрпи, вклучуваат стилови на цвет на лак, запознајте се со вашите различни потреб

Промена на винил за пренесување на винил, топла и ладна боја што се менува во боја на топлина винил HTV, 12 x10 топлина чувствително железо
 • Новак

Промена на винил за пренесување на винил, топла и ладна боја што се менува во боја на топлина винил HTV, 12 x10 топлина чувствително железо

DEN 2.67

Пакетот содржи : 4 листови со промена на бојата винил HTV, големина : 12*10inch Промена на бојата на HTV : Кога нор�

Пејте Ф ООД сечење на Мат МАТ само заздравување A3 Двоен едностран 45x30cm A3 сечење на табла против лизгање Виолетова за ватирана хартија
 • Новак

Пејте Ф ООД сечење на Мат МАТ само заздравување A3 Двоен едностран 45x30cm A3 сечење на табла против лизгање Виолетова за ватирана хартија

DEN 2.33

[МАТ со високи перформанси] : отпорен на топлина, тежок, еколошки ПВЦ материјал, целосно рециклирачки, те�

2023 Дипломирање Капа Ресел Шарм 2 Парчиња Ресни За Капаче За Дипломирање 2023 Мека Свиленкаста Ресна Додатоци За Постдипломски Капи Забави
 • Новак

2023 Дипломирање Капа Ресел Шарм 2 Парчиња Ресни За Капаче За Дипломирање 2023 Мека Свиленкаста Ресна Додатоци За Постдипломски Капи Забави

DEN 0.67

? ®Честитка За Дипломирањето, Како маркер за дипломирање, реследи За Дипломирање со шарм значи многу за �

СЕЛКРАФТ 10метри/лот В 6/20/25/30/35/40/45/50ММ Најлонски Највисоки Еластични Ленти ЗА Маски Панталони Со Рамна Лента Додатоци За Шиење-Бело-50мм
 • Новак

СЕЛКРАФТ 10метри/лот В 6/20/25/30/35/40/45/50ММ Најлонски Највисоки Еластични Ленти ЗА Маски Панталони Со Рамна Лента Додатоци За Шиење-Бело-50мм

DEN 1.33

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висококвалитетното еластично јаже е добра еластичност, а во рамките на дозволениот

Huangxing - ланец на ригистони, кристално трим, 1М црвено стакло мебел декор ѓердани DIY за венчаници ѓердани DIY облека Додатоци за облека
 • Новак

Huangxing - ланец на ригистони, кристално трим, 1М црвено стакло мебел декор ѓердани DIY за венчаници ѓердани DIY облека Додатоци за облека

DEN 3.33

Синџирот Rhinestones е со светла боја и добар квалитет, лесен за употреба во практичниот живот Исечете ја на п

Птица извезена шива на закрпи поставени за занаети за DIY шијат на извезена значка Апликација за лепенка за облека со маица торбички фармерки
 • Новак

Птица извезена шива на закрпи поставени за занаети за DIY шијат на извезена значка Апликација за лепенка за облека со маица торбички фармерки

DEN 88.96

Идеално железо на закрпи за јакни, ранци, фармерки, поправка на облека, декорација на облека, рачно израб

Занаетчија 5 компјутер Традиционален дизајнер Рахи за семејството Брат Бајаја сет за сет на подароци Бах Ракшабанхан. Комплетен сет на Рахи
 • Новак

Занаетчија 5 компјутер Традиционален дизајнер Рахи за семејството Брат Бајаја сет за сет на подароци Бах Ракшабанхан. Комплетен сет на Рахи

DEN 1.67

Содржина на пакет : 5 компјутери Најнови стилски и дизајнер Рахи за брат со Тилак Сет (Роли Чавал) и Свети�

Фавомото 1 сет занаети занаети прилепки на легури на токи на копчињата метални прстенести прстени и правење на столпчиња за шиење совршено
 • Новак

Фавомото 1 сет занаети занаети прилепки на легури на токи на копчињата метални прстенести прстени и правење на столпчиња за шиење совршено

DEN 309.44

легура Алатка за прицврстување на прицврстувачи : Едноставен изглед и добра изработка обезбедуваат неј

Kootau 4 ролни Божиќни жични панделки, 26,4yards божиќни обрасци панделки, Божиќно дрво Снежен човек жичен раб панделки за божиќен подарок
 • Новак

Kootau 4 ролни Божиќни жични панделки, 26,4yards божиќни обрасци панделки, Божиќно дрво Снежен човек жичен раб панделки за божиќен подарок

DEN 287.84

Вклучен пакет, ќе добиете 4 ролни со божиќни жични панделки, симпатични панделки за Божиќни модели 2,5инч