Тактичко американско знаме извезено лепенка злато граница САД Соединетите држави воен униформа амблем 2 пакет

Тактичко американско знаме извезено лепенка злато граница САД Соединетите држави воен униформа амблем 2 пакет

DEN 111.84

Достапност

Материјали со врвен квалитет Светли, живописни бои со 100% детален вез и граница. Патче за знаме на САД, големина : 3,15 "x 2" и се екстремно издржливи. Откако ќе ги шиете, тие се таму за да останат! Совршено за вашите тактички капи или капаци на изведувачи. Везено со лепенка од кука и јамка, не излегувајќи со години и повторна употреба. Целосно 3Д вез : Рабовите на лепенката се уредни, вез со тешки работи, вклучуваат поддршка од јамка за која било апликација. Лесно за отстранување и миење. Тактички закрпи на знамето може да се користат како закрпи на вашата јакна, знаме за тактички капачиња, знаме за тактички ранец, знаме на отворено, ова американско знаме е вашата многу добра декорација. Материјали со врвен квалитет. Светли, живописни бои со 100% детален вез и граница. Патче за знаме на САД, големина : 3,15 "x 2" и се екстремно издржливи. Откако ќе ги шиете, тие се таму за да останат! Совршено за вашите тактички капи или капаци на изведувачи. Везено со лепенка од кука и јамка, не излегувајќи со години и повторна употреба. Целосно 3Д вез : Рабовите на лепенката се уредни, вез со тешки работи, вклучуваат поддршка од јамка за која било апликација. Лесно за отстранување и миење.


За производот

Избор на клиент

Намази отворено крајбрежен патент, патент јакна, патенти за шиење, 1/3 парчиња Еко пријателски 85 см со отворен крај метални патенти 5
  • Новак

Намази отворено крајбрежен патент, патент јакна, патенти за шиење, 1/3 парчиња Еко пријателски 85 см со отворен крај метални патенти 5

DEN 743.68

Патентот е мазен, лесен за отворен и затворен, обезбедувајќи одличен процес на употреба Направено од ме�

200 ПАРЧИЊА Еластичен Прекинувач За Заклучување На Кабелот За Прилагодување На Маската На Кабелот Силиконски Тркалезен Затворач На Кабелот Што
  • Новак

200 ПАРЧИЊА Еластичен Прекинувач За Заклучување На Кабелот За Прилагодување На Маската На Кабелот Силиконски Тркалезен Затворач На Кабелот Што

DEN 111.84

€УДОБНО, МЕКО и МАЛА ТЕЖИНА q : нашата еластична брава за кабел има 200 парчиња, по 100 парчиња во црнобело, а

HTC Trans-Web Fusible Web, 36 на 16-инчи
  • Новак

HTC Trans-Web Fusible Web, 36 на 16-инчи

DEN 0.67

Fusible вебстраница за објавување хартија за да ја трансформирате секоја ткаенина во железо за апликации и

Бела 21-ти шифон лента 1-3/4 x 1 ролни, рачно изработено рачно изработено шифонска свилена лента за свадбени покани невестински букети украси
  • Новак

Бела 21-ти шифон лента 1-3/4 x 1 ролни, рачно изработено рачно изработено шифонска свилена лента за свадбени покани невестински букети украси

DEN 2.33

Големина : 13 / 4 "широк x 21двор екстра долг лесен непречен дизајн / по ролна Може да се исече на различни д

Божиќни панделки црна црвена црвена биволска карирана ткаенина лента црна и бела проверена лента од гингам 25 јарди природни панделки
  • Новак

Божиќни панделки црна црвена црвена биволска карирана ткаенина лента црна и бела проверена лента од гингам 25 јарди природни панделки

DEN 0.67

Пакетот вклучува : ќе добиете 4 ролни Божиќни жични жични ленти во вкупно, 1 ролна црна и бела лента од гин

Симпатична лепенка се бори како девојче за девојче Феминистички подарок извезено железо на шиење на лепенка аплицирана за облека
  • Новак

Симпатична лепенка се бори како девојче за девојче Феминистички подарок извезено железо на шиење на лепенка аплицирана за облека

DEN 127.20

Големина : висока 3 инчи Лесно железо вклучено или шијте Одлична декоративна лепенка за сите возрасти! И�