Сиво Куче Далматински Дами Мала Торба За Усни Пренослива Мини Торбичка За Кармин Кармин Со Складирање На Огледална Шминка

Сиво Куче Далматински Дами Мала Торба За Усни Пренослива Мини Торбичка За Кармин Кармин Со Складирање На Огледална Шминка

DEN 175.84

Достапност

Големина : 9, 5х2х7 см/3, 7х0, 8х2, 7 инчи, може да собере до 3 мелеми за усни или кармини во исто време Материјал : Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, и лесен и издржлив, затворање на метална тока, лесен за употреба. Практичен Дизајн : Опремен со мало огледало внатре, погодно за шминка во движење. Мини големина, погодна за ставање во чанта, чанта, спојка или торбичка. Мултифункционален : можете исто Така да ставите готовина или кредитни картички внатре, па дури и дел од вашиот накит. Овие карактеристики го прават мултифункционален организатор на шминка. Совршен Подарок : Совршен празничен подарок за мама, сопруга, девојка или сестра На Божиќ, роденден, годишнина, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените. Спецификација : Големина : 3,7" х 2,7" х 0,8 " Тежина : Приближно 50гр Материјал : Стп Кожен Капацитет : достапен за Пакување со 3 кармини : 1 Х Карактеристики На куќиштето за кармин : Кожен материјал, мек издржлив и лесен за чистење. Држи до 3 кармини или мелеми за усни. Опремен со мало огледало, лесен за излегување поправете ја шминката. Дизајн на метална тока за заштита на карминот од загуба.


За производот

Size:3.7 x 2.7 x 0.8:
Weight :
approx 50g
Material:PU leather :
Capacity:available for 3 lipsticks:
Package:
1 x lipstick case
Features:
Leather material, soft durable and easy to clean.:
Holds up to 3 lipsticks or lip balms.:
Equipped with a small mirror, easy to go out fix makeup.:
Metal buckle design to protect lipstick from loss.:
Small size, light weight, easy to carry.:
Prevents the lipstick case from being scratched.:
Note:
Please allow slight measurement deviation for the data.:
The bag color may vary slightly from the online image due to monitor color settings.:

Избор на клиент

Outfmvch Останете Чисти Тенок Ајлајнер Течно Пенкало Виткање На Трепките Основна Боја На Очите Црно Држење Шминка Без Вртоглавица Трајна Боја
 • Новак

Outfmvch Останете Чисти Тенок Ајлајнер Течно Пенкало Виткање На Трепките Основна Боја На Очите Црно Држење Шминка Без Вртоглавица Трајна Боја

DEN 35.04

Исчистете Ги Големите Сјајни Очи, Долги И Три Трепки, Користени Заедно, 360° Сјае И Се Движи, Давајќи Ви Ун�

Сите Производи За Шминка Ксиниусуои Безбоен Кармин Навлажнувачки И Навлажнувачки Линии За Усни Намалување На Основата На Карминот
 • Новак

Сите Производи За Шминка Ксиниусуои Безбоен Кармин Навлажнувачки И Навлажнувачки Линии За Усни Намалување На Основата На Карминот

DEN 2.67

Користете Го Сам За Да Добиете Сјај Над Вашиот Омилен Кармин Или Спарете Го Со Соодветната Постава За Со

Сјај за Усни ксијахиум Памучни Бонбони Ароматизирани Бисерни Нелепливи Чаши Џис Сјај За Усни Глазура За Усни Дами Кармин Водоотпорен
 • Новак

Сјај за Усни ксијахиум Памучни Бонбони Ароматизирани Бисерни Нелепливи Чаши Џис Сјај За Усни Глазура За Усни Дами Кармин Водоотпорен

DEN 974.40

`+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ декаСекој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одгов�

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни, Црни Линии
 • Новак

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни, Црни Линии

DEN 316.80

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Вгуст Уметникот Мора Да Има Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Пигмент Водоотпорен Сјај За Усни Кадифен Кармин Сјај За
 • Новак

Вгуст Уметникот Мора Да Има Кармин Со Шминка За Усни Кадифе Долготраен Гол Пигмент Водоотпорен Сјај За Усни Кадифен Кармин Сјај За

DEN 53.12

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

3 Парчиња Комплет За Шминка За Очи За Жени Основен Комплет За Очи, Молив За Веѓи, Ајлајнер И Комплет За Маскара, Сите Во Еден Сет За Подобрување
 • Новак

3 Парчиња Комплет За Шминка За Очи За Жени Основен Комплет За Очи, Молив За Веѓи, Ајлајнер И Комплет За Маскара, Сите Во Еден Сет За Подобрување

DEN 0.33

●Совршен Комплет За Маскара За Ајлајнер ● Молив За Очи И Маскара и Молив За Дефинирање Веѓи 3 во 1, содрж�

БЕФОЛАН 2 ПАРЧИЊА Единечна Мат Црна Бела Палета На Сенки За Очи,Ајлајнер Во Прав Готска Шминка За Очи,Комплет За Шминка За Готски Вампири
 • Новак

БЕФОЛАН 2 ПАРЧИЊА Единечна Мат Црна Бела Палета На Сенки За Очи,Ајлајнер Во Прав Готска Шминка За Очи,Комплет За Шминка За Готски Вампири

DEN 159.84

?ТЕМНА МАТ ЦРНА РОЗАсовршена чадена сенка за очи, оваа полноќна црна сенка за очи навистина ја поставува

Ксијахиум 1 ЕЕЗ Сјај Крем Сенка За Очи Мат Трепет Метален Камелеон Кал Сенка За Очи Долготрајна Водоотпорна Високо Пигментирана Не-Мрсна Мултихромна
 • Новак

Ксијахиум 1 ЕЕЗ Сјај Крем Сенка За Очи Мат Трепет Метален Камелеон Кал Сенка За Очи Долготрајна Водоотпорна Високо Пигментирана Не-Мрсна Мултихромна

DEN 70.24

Повеќекратна Промена : Богатите и свилени пигменти ја менуваат бојата под различни агли како што се реф�

Dbylxmn Кадифе Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Женски Подароци Шминка
 • Новак

Dbylxmn Кадифе Кармин Козметика Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Пристигнување Боја Полн Сјај За Усни Женски Подароци Шминка

DEN 868.80

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Сопствен Комплет За Сапун За Веѓи, Сапун За Стилизирање На Веѓи, Долготрајна Водоотпорна Помада За Стилизирање Веѓи Отпорна На Дамки За Природни
 • Новак

Сопствен Комплет За Сапун За Веѓи, Сапун За Стилизирање На Веѓи, Долготрајна Водоотпорна Помада За Стилизирање Веѓи Отпорна На Дамки За Природни

DEN 3.33

●Природни И Целосни Веѓи ● сапунот За веѓи е јасен производ за поставување кој кога се четка низ природ

Ксијахиум Бар Кармин Л Сјај КАРМИН БУЛ Блескав Сјај Целосно Непроѕирна Боја На Усните Со Пенлива Метална Завршница Сјајна Топлина
 • Новак

Ксијахиум Бар Кармин Л Сјај КАРМИН БУЛ Блескав Сјај Целосно Непроѕирна Боја На Усните Со Пенлива Метална Завршница Сјајна Топлина

DEN 1.00

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни, Елен
 • Новак

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослива торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни, Елен

DEN 1318.40

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Ксијахиум Мис Океан Усна Мед Крем Мелем За Усни Пенкало Што Не Избледува Нелеплива Чаша Водоотпорна Навлажнувачка Белење Црвен Кармин Попа
 • Новак

Ксијахиум Мис Океан Усна Мед Крем Мелем За Усни Пенкало Што Не Избледува Нелеплива Чаша Водоотпорна Навлажнувачка Белење Црвен Кармин Попа

DEN 1.00

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Сјај За усни Сад За Мешање Со Капаци Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување
 • Новак

Сјај За усни Сад За Мешање Со Капаци Глазура За Усни Кадифена Површина Кал За Усни Бела Не Сува Лесна За Нанесување Кал За Усни Лесна За Нанесување

DEN 944.00

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Нпкгвиа Монохроматска Сенка За Очи Фини Треперења Бисерни Матови Поларизирани Дневни Самовила Нагласи Палети За Сенки Тоа Лагер
 • Новак

Нпкгвиа Монохроматска Сенка За Очи Фини Треперења Бисерни Матови Поларизирани Дневни Самовила Нагласи Палети За Сенки Тоа Лагер

DEN 256.00

●Мека Текстура●Состојката На Суровата Нафта И Лесната Формула Обезбедуваат Кремасто Ширење Измешајт�