Мастило Расположение Капка Нијанса Долготрајни Водоотпорни Сјај За Усни Глазура Чаша Двоглава Шминка 3мл Кармин Усна и Навлажнувачки Усна Нега Усна Постави Шминк?

Мастило Расположение Капка Нијанса Долготрајни Водоотпорни Сјај За Усни Глазура Чаша Двоглава Шминка 3мл Кармин Усна и Навлажнувачки Усна

DEN 2.00

Достапност

[две Во Една Глазура За Усни Со Повеќе Ефекти] Едниот Крај е Течна Текстура, А Другиот Крај Е Мека Кадифена Текстура Во Исто Време, Обезбедува Два Различни Ефекти На Шминка : Крајниот Ефект На Шминка И Ефектот На Кадифена Шминка, За Да Можете Лесно Да Се Справите Со Шминката Во Различни Прилики. Долготрајната Глазура За Усни Е Лесна За Употреба Кадифена Платнена Површина Долготрајни Водоотпорни Богати Бои Луксузен Вистински Ефект Мек Како Свила. Нема Бледнее Во Текот На Денот. [два Во Една Кадифена Глазура За Усни] Двата Краја Се Мека Кадифена Текстура со Различни Бои, Обезбедувајќи Ефект На Шминка на Кадифе. Текстурата Е Лесна, Горната Усна Е Удобна, Водоотпорна И Трајна. Рок На Траење : 3 Години. Долготрајната глазура за усни е лесна за употреба кадифена платнена површина долготрајни водоотпорни богати бои луксузен вистински ефект мек како свила. Без избледување во текот на денот производите вклучуваат : 1х2 во 1 течен кадифен тон лесен висок пигмент издржлив глазура со двојна усна висок Кармин : оваа ултра-пигментирана боја на усни со висок сјај нуди до 16 часа абење без пренос; лесен и удобен на усните, овој веган испорачува 1 гласна боја со ултра-стаклена, нелеплива завршница за сјај[два во една течна Глазура за Усни] двата краја се течна текстура, со различни бои, обезбедувајќи врвен ефект на шминка. Висок пигмент, пренос, нелеплив на чашата, без згура, водоотпорни и траен развој на бојата.Големина : како што е прикажано на сликата течните кармини се многу погодни, едноставен кармин со многу убав изглед. Карминот е исто така лесен за носење и може да се носи наоколу без да зафаќа простор.За оваа ставка лесна апликација Во 2 Чекори : Едноставно спарете го основниот слој со висок пигмент, натопен со масла што сакаат усни со ултра рефлектирачки и нелеплив горен слој за најгласниот сјај што некогаш сте го виделе без , не и без фадеколор : 8 Бои за избор [Две во една глазура за Усни со повеќе ефекти] едниот крај е течна текстура, а другиот крај е мека кадифена текстура.


За производот

Избор на клиент

ЗИТИЈАНИ Водоотпорно Пенкало за Веѓи Со Апликатор За Врвот На Микро-Вилушка, Молив За Веѓи За Тетовирање, Долг 24 Часа Без Дамка, Прецизни
 • Новак

ЗИТИЈАНИ Водоотпорно Пенкало за Веѓи Со Апликатор За Врвот На Микро-Вилушка, Молив За Веѓи За Тетовирање, Долг 24 Часа Без Дамка, Прецизни

DEN 1.67

Молив За Тетоважа на Веѓи со МикроВилушка со четири кратки и меки совети за вилушка,(удобно за шминкање

ЗИТИЈАНИ Кармини За Жени, Навлажнувачки Долготрајни, Не-Бледнее Усна глазура француски Ретро, мат &засилувач; Стакло Усна Глазура,
 • Новак

ЗИТИЈАНИ Кармини За Жени, Навлажнувачки Долготрајни, Не-Бледнее Усна глазура француски Ретро, мат &засилувач; Стакло Усна Глазура,

DEN 2.00

❏ Сјајни или мат кармини со висока боја ги украсуваат усните и ве одржуваат сјајни и шармантни во текот

30м Црна &засилувач; Бела Микроблејдинг Мапирање Низа Веѓа Пред-Потпишан Нишка Мапирање Веѓи Маркер Линија Трајна Шминка Тетоважа
 • Новак

30м Црна &засилувач; Бела Микроблејдинг Мапирање Низа Веѓа Пред-Потпишан Нишка Мапирање Веѓи Маркер Линија Трајна Шминка Тетоважа

DEN 367.84

Стринг за Мапирање Веѓи со Претходно Мастило За Микроблејдинг и Апликации, нема потреба од вашето предм

ИТ Козметика Веѓа Моќ Молив За Веѓи-Универзални Нијанси-Долготрајна Формула Отпорна На Бранови-Со Биотин-Веѓи Со Природен Изглед-Вградена
 • Новак

ИТ Козметика Веѓа Моќ Молив За Веѓи-Универзални Нијанси-Долготрајна Формула Отпорна На Бранови-Со Биотин-Веѓи Со Природен Изглед-Вградена

DEN 0.67

Почетокот на веѓата треба да се реди директно со работ на носот Лакот на веѓите треба да се усогласи со н

Цвет Лажни Тетоважи Налепници, Водоотпорен Тетоважа Налепница, 5 Парчиња Привремена Тетоважа Налепници Лажни Тетоважи Налепници
 • Новак

Цвет Лажни Тетоважи Налепници, Водоотпорен Тетоважа Налепница, 5 Парчиња Привремена Тетоважа Налепници Лажни Тетоважи Налепници

DEN 112.00

ВОДООТПОРНИ НАЛЕПНИЦИ ЗА ТЕТОВАЖА СО ЛАЖНИ ЦВЕЌИЊА Може да се закачат на рацете, нозете, половината, гр�

Лујун 20 Парчиња Комплет За Кармин Пренослив Памук Глазура За Усни Лесна Нелеплива Чаша Навлажнувачки Водоотпорен долготраен крем За усни Топла
 • Новак

Лујун 20 Парчиња Комплет За Кармин Пренослив Памук Глазура За Усни Лесна Нелеплива Чаша Навлажнувачки Водоотпорен долготраен крем За усни Топла

DEN 1566.40

●Нов Дизајн Qthis оваа дамка за усни е многу посебна, тој е дизајниран со брисеви, само скршете го едниот к�

Сјај За Усни Од Шеа Путер 15 Боја Мрзлива Популација Црвен Кармин Комплет Лејди Мрзлив Кармин Кадифе Со Висок Пигмент Шминка За Кармин
 • Новак

Сјај За Усни Од Шеа Путер 15 Боја Мрзлива Популација Црвен Кармин Комплет Лејди Мрзлив Кармин Кадифе Со Висок Пигмент Шминка За Кармин

DEN 0.67

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

Усна Горниот Слој Усна Лагер И Кармин Постави Костен Голи Темно Црвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Усна Лагер Шминка Во Собата За Црно Зрели
 • Новак

Усна Горниот Слој Усна Лагер И Кармин Постави Костен Голи Темно Црвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Усна Лагер Шминка Во Собата За Црно Зрели

DEN 2.00

①Повеќе ПриликиТоа Е Исклучителна И Елегантна, Сочинуваат Вашите Усни Лесно, Погоден За Сите Сезони Шм�

36 Листови Привремени Налепници За Тетоважи, Полутрајни Тетоважи, Налепници за тетоважи,Лажни Налепници За Тетоважи За Жени или Деца
 • Новак

36 Листови Привремени Налепници За Тетоважи, Полутрајни Тетоважи, Налепници за тетоважи,Лажни Налепници За Тетоважи За Жени или Деца

DEN 127.68

Исечете ја тетоважата на избор и отстранете го транспарентниот филм Ставете ја тетоважата со лицето на�

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај за
 • Новак

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање на сјај за

DEN 1014.40

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Усна Очила 24 Бои На Кадифе Мазна Кармин Долготрајни &засилувач; Нелеплива Чаша Голи Боја Усна Шминка Подарок За Девојки И Жени Усна Сјај Гел
 • Новак

Усна Очила 24 Бои На Кадифе Мазна Кармин Долготрајни &засилувач; Нелеплива Чаша Голи Боја Усна Шминка Подарок За Девојки И Жени Усна Сјај Гел

DEN 41.44

①Повеќе Прилики Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминк

Преголемо Шише За Бебиња 3д Маскара Силиконска Четка Главата Е Витка Густа Водоотпорна Отпорна На Пот И Маскара За Брада Во Боја
 • Новак

Преголемо Шише За Бебиња 3д Маскара Силиконска Четка Главата Е Витка Густа Водоотпорна Отпорна На Пот И Маскара За Брада Во Боја

DEN 119.36

Мека, Природна, Брзо сушење, отпорна на Пот, Не Е Лесна за Полетување, Ултра долготрајна Шминка, Запечате�

Лилоихи Сенка За Очи Стап, Крем Сенка За Очи Молив Боички Осветлувач Шминка Со Мека Размачкана, Водоотпорен &засилувач; Долготрајни Око Хајлајтер
 • Новак

Лилоихи Сенка За Очи Стап, Крем Сенка За Очи Молив Боички Осветлувач Шминка Со Мека Размачкана, Водоотпорен &засилувач; Долготрајни Око Хајлајтер

DEN 0.67

Високо Пигментиран Треперлив Стап За Сенки За Очи : Само лизгање прави деликатна градиентна шминка за о�

Зитијани Течна Сјајна Сенка За Очи Сјаен Дијамантски Молив За Очи-Треперлив Долготраен Брзо Сушење Непроѕирен, Создава Мултидимензионален Изглед
 • Новак

Зитијани Течна Сјајна Сенка За Очи Сјаен Дијамантски Молив За Очи-Треперлив Долготраен Брзо Сушење Непроѕирен, Создава Мултидимензионален Изглед

DEN 270.24

[Сјајна Течна Сенка За Очи] сјајот на дијамантската сенка за очи е посветол од општата сенка за очи, што г

Шарени Животни Држач За Сјај За Усни Држач За Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало Мини
 • Новак

Шарени Животни Држач За Сјај За Усни Држач За Кармин Преносна Торба За Шминка Торба За Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало Мини

DEN 2.00

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

Вефсу Усна Плумпер Јасен Сјај За Усни Масло За Усни Природна Негување Нега На Усните Полн Сјај За Усни Длабок Ролна На Сјај За Усни
 • Новак

Вефсу Усна Плумпер Јасен Сјај За Усни Масло За Усни Природна Негување Нега На Усните Полн Сјај За Усни Длабок Ролна На Сјај За Усни

DEN 127.84

●Природна Формула●Маслото За Усни Содржи Витамин Е И Други Природни Екстракти Од Формула, Кои Се Нежни

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни,
 • Новак

Кармин за шминка ОРИУКАН торба ЗА кармин со огледало пренослив торбичка за складирање кармин организатор за складирање сјај за усни,

DEN 1209.60

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

ВГУСТ Боја Менување На Усна Сјај Деца Хидратантно Масло За Усни Екстракт Од Овошје Масло За Усни Затемнето За Сува Нега На Усни И Усни Сјајно
 • Новак

ВГУСТ Боја Менување На Усна Сјај Деца Хидратантно Масло За Усни Екстракт Од Овошје Масло За Усни Затемнето За Сува Нега На Усни И Усни Сјајно

DEN 107.84

[Јасно И Сјајно Масло За Усни] Транспарентен И Полн, Навлажнувачки Ефект со Висок интензитет, Допирање м�

Ксијахиум Кора Масло 1 Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо
 • Новак

Ксијахиум Кора Масло 1 Кармин Класичен Водоотпорен Долготраен Мазен Мек Дофат Боја Полни Усни Сјај За Усни Незакачен Чист Високо

DEN 108.64

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

ВГУСТ Усна Шатор Усна Лагер Паста Боја Кука Линија Богата Кармин Пенкало Пенење Пенкало Без Бледнее Усна Лагер Погоден За Секојдневно
 • Новак

ВГУСТ Усна Шатор Усна Лагер Паста Боја Кука Линија Богата Кармин Пенкало Пенење Пенкало Без Бледнее Усна Лагер Погоден За Секојдневно

DEN 64.64

Карактеристики и Текстура : Облогата За Усни Е Изработена од И Висококвалитетни Материјали и Состојки, �

Белокио Спреј За Чистење На Опрема За Сончање, 16 Унци - Раствор За Чистење Со Брзо Дејство, Исчистете Ги Сите Пиштоли За Апликација За
 • Новак

Белокио Спреј За Чистење На Опрема За Сончање, 16 Унци - Раствор За Чистење Со Брзо Дејство, Исчистете Ги Сите Пиштоли За Апликација За

DEN 2.67

Големо Шише Со Опрема За Сончање Белокио Со Спреј Од 16 унци Безбедно, едноставно и подготвено решение за