Бебешки Сјај За Усни Дво-Во-Едно Долготраен Кармин Мазен И Шминка Усна И Сјај Течна Усна Високо Поставена Облога За Боја на Усни Комплет Кармин 4мл

Бебешки Сјај За Усни Дво-Во-Едно Долготраен Кармин Мазен И Шминка Усна И Сјај Течна Усна Високо Поставена Облога За Боја на Усни Комплет

DEN 1078.40

Достапност

Долготрајна Течна Лагер За Усни За Кармин : нелеплива Чаша, Без Избледување На Бојата Со Раце, Вода за Пиење, Носење Маска, -, нелеплива, Нелеплива, Трајна Совршена Облека 12 Часа Одлични водоотпорни перформанси, Но Отстранувачот На Шминка Лесно Се Чисти. Различни Прилики : Свиленкаста, Нежна И Елегантна, Лесна За Носење, Лесна Шминка За Усни, Погодна За Шминка Од Четири Сезони, Особено Погодна За Канцеларија, Состаноци, Шопинг, Забава. Многу Е Погоден Како Подарок за Љубовници, Семејство и Пријатели На Денот На Вљубените, Родендени и Други Празници. Производот Содржи. Шминка За Дамски Сјај За Усни : Карминот Има Двојни Краеви, Течен Сјај За Усни И Лагер За Усни. Луксузна Текстура, Навистина, Мека Како Свила, Долготрајни Водоотпорни, Не-бледнее, нелеплива Чаша, Кадифе Ефект. Најпопуларниот Сјај За Усни Во Целосна големина во Боја, За Задоволување На Потребите на Различни Прилики. Производ Продажба Точка. Висококвалитетни водоотпорни мазна линија на усните : долготрајната линија на усните може да ги зајакне усните, меката текстура е многу погодна за обликување на обликот на усните, балансирање на неправилноста на обликот на усните и пердувите и на кармин и сјај за усни.Производот содржи производ што продава шминка за сјај за усни на дами : карминот има двојни краеви, течен сјај за усни и лагер за усни. Луксузна текстура, навистина, мека како свила, долготрајни водоотпорни, не-бледнее, нелеплива чаша, кадифе ефект. Најпопуларниот сјај за усни во целосна големина во боја, за задоволување на потребите на различни прилики.


За производот

Избор на клиент

Сјајна Ѕвезда Дијамантска Маскара-Водоотпорна Маскара, Сјај За Брзо сушење Крем За Трепки За Виткање Трепки Долготрајна Секси Шармантна
 • Новак

Сјајна Ѕвезда Дијамантска Маскара-Водоотпорна Маскара, Сјај За Брзо сушење Крем За Трепки За Виткање Трепки Долготрајна Секси Шармантна

DEN 1.33

●Сјајна Ѕвезда Дијамантска Маскара●Пенлива Дијамантска маскара им дава на трепките б?ост на волумен и

Ксијахиум Кармин Палета Кармин Пенкало Кадифе Женски Кармин Пенкало Паста Роза Со Острилка За Моливи Автоматска Облога За Усни Нелеплива
 • Новак

Ксијахиум Кармин Палета Кармин Пенкало Кадифе Женски Кармин Пенкало Паста Роза Со Острилка За Моливи Автоматска Облога За Усни Нелеплива

DEN 0.67

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Мат Крем Руменило Стап Со Четка, Де ' ЛАНЦИ 3 Во 1 Мулти Стап Руменило Шминка За Образи/Усна/Око, Хидратантна Формула Водоотпорно Руменило
 • Новак

Мат Крем Руменило Стап Со Четка, Де ' ЛАНЦИ 3 Во 1 Мулти Стап Руменило Шминка За Образи/Усна/Око, Хидратантна Формула Водоотпорно Руменило

DEN 0.33

Бренд : ДЕ ' ЛАНЦИ Нето Тежина : 1 Големина на пакетот : 3 Рок на Траење : 3 години; Тип на кожа : сите Пакетот С

Луда Кожа 6 парчиња Лагер за Усни И Комплет Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни Зрели Жени
 • Новак

Луда Кожа 6 парчиња Лагер за Усни И Комплет Кармин Костен Голи Темноцрвени Мат Мат Пенкала Кармин 24Ч И Со Шминка За Усни За Црни Зрели Жени

DEN 1288.00

●2 Во 1 Лагер За Усни И Кармин ● Дизајнот Со Двојна Завршница Направен Можете Да Користите Кармин и Лаге

Место За Убавина Наби Водоотпорен Молив За Ајлајнер За Повлекување - Долготрајна Формула Отпорна На Избледување - Брз Отстранувач На
 • Новак

Место За Убавина Наби Водоотпорен Молив За Ајлајнер За Повлекување - Долготрајна Формула Отпорна На Избледување - Брз Отстранувач На

DEN 3.00

Лагер За Очи Што се повлекува : нема потреба да го изострувате само извртувањето и да аплицирате за изгл�

FOCALLURE Chameleon Крем Сенка За Очи, Интензивна Боја Менување Кремасти Сенки За Очи, Високо Пигментирани Метални, Треперливи, Мулти-Рефлектирачки
 • Новак

FOCALLURE Chameleon Крем Сенка За Очи, Интензивна Боја Менување Кремасти Сенки За Очи, Високо Пигментирани Метални, Треперливи, Мулти-Рефлектирачки

DEN 239.84

?КАМЕЛЕОН КРЕМ СЕНКИ ЗА ОЧИ : висококвалитетни состојки со свиленкаста боја на сјај, лесно се создава не�

Магија Боја Менување На Кармин, Долготрајни И Не Е Лесно Да Се Држи Чаша Магикос Хранливи Затемнети Усна Мелем, Навлажнувачки Крем Мрзливи Кармин
 • Новак

Магија Боја Менување На Кармин, Долготрајни И Не Е Лесно Да Се Држи Чаша Магикос Хранливи Затемнети Усна Мелем, Навлажнувачки Крем Мрзливи Кармин

DEN 104.00

?+Природни Состојки Кармин / Мелем За Усни е направен со природни состојки Како Што Се Витамин Е, путер

Водена Маскара Шминка Водоотпорна Гума За Бришење Бришење И Вклучувајќи Ајлајнер Повеќе Шминки Со Само Кармин Сите Алатки За Убавина На Темелите
 • Новак

Водена Маскара Шминка Водоотпорна Гума За Бришење Бришење И Вклучувајќи Ајлајнер Повеќе Шминки Со Само Кармин Сите Алатки За Убавина На Темелите

DEN 712.00

Уморни Од Досадни Чекори За Отстранување Шминка? Загрижени Дека Долготрајната Употреба На Памук За Отс�

Ув Сјај Црно Осветлување Ајлајнер И Маскара Дуо-6 Боја Сорта Пакет, 6мл – Ден Или Ноќ Фаза, Клуб или Костим шминка Со Прскање &засилувач;
 • Новак

Ув Сјај Црно Осветлување Ајлајнер И Маскара Дуо-6 Боја Сорта Пакет, 6мл – Ден Или Ноќ Фаза, Клуб или Костим шминка Со Прскање &засилувач;

DEN 2.67

СОЗДАДЕТЕ ЗАБАВЕН ИЗГЛЕД на ШМИНКА : со нашето дуо ЗА УВ маскара и ајлајнер можете да создадете забавен �

Вино Усна Стап Хидратантна Текстура Црево Виножито Усна Боја Усна Глазура Боја Усна Полни Усна Боја Усна Сјај Сјајни &засилувач; Кул Направи
 • Новак

Вино Усна Стап Хидратантна Текстура Црево Виножито Усна Боја Усна Глазура Боја Усна Полни Усна Боја Усна Сјај Сјајни &засилувач; Кул Направи

DEN 65.44

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Комплет За Шминка За Мат Течен Кармин од 4 парчиња, Долготраен Водоотпорен Нелеплив Комплет За Кадифеен Мат Сјај За Усни, Пигментирани
 • Новак

Комплет За Шминка За Мат Течен Кармин од 4 парчиња, Долготраен Водоотпорен Нелеплив Комплет За Кадифеен Мат Сјај За Усни, Пигментирани

DEN 127.84

●Висококвалитетен Течен Кармин●овој мат сјај за усни за кармин содржи Виолетова, сина, зелена, црвенок

одава палети за Сенки за Очи,Светкава Сенка за Очи, 6 бои бисерни палети За Шминка, Палета На Камелеонски Сенки За Очи, Високопигментирана Долготрајна
 • Новак

одава палети за Сенки за Очи,Светкава Сенка за Очи, 6 бои бисерни палети За Шминка, Палета На Камелеонски Сенки За Очи, Високопигментирана Долготрајна

DEN 159.84

Професионални Нијанси : Палетата за Сенки со 6 бои содржи професионална Сенка за Очи Во боја На Камелеон

Најдобар Татко Од Пар Денот На Таткото Голф Привремена Тетоважа Водоотпорна Лажна Колекција На Уметнички Комплети За Тело-Темно Зелена
 • Новак

Најдобар Татко Од Пар Денот На Таткото Голф Привремена Тетоважа Водоотпорна Лажна Колекција На Уметнички Комплети За Тело-Темно Зелена

DEN 1.00

ЗАБАВНИ ТЕТОВАЖИУживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата ил�

Јасна Маскара За Трепките 6 Боја Боја Маскара За Веѓи Долготрајна Маскара Црна Длабоко Зелена Виолетова Сина Боја Маскара Покритие
 • Новак

Јасна Маскара За Трепките 6 Боја Боја Маскара За Веѓи Долготрајна Маскара Црна Длабоко Зелена Виолетова Сина Боја Маскара Покритие

DEN 41.44

Мека, Природна, Брзо сушење, отпорна на Пот, Не Е Лесна за Полетување, Ултра долготрајна Шминка, Запечате�

Случај За Кармин Со Огледало Морски Желки Тропски Риби Држач За Сјај За Усни Преносна Кутија За Складирање Кармин Патна Торба За Шминка
 • Новак

Случај За Кармин Со Огледало Морски Желки Тропски Риби Држач За Сјај За Усни Преносна Кутија За Складирање Кармин Патна Торба За Шминка

DEN 191.84

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�