ФОКАЛУР Кадифен Лак За Усни Лесен Мат Течен Кармин, Мек Мат Крем За Усни, Глазура За Усни, Долготраен Без Избледување На Нелеплив Сјај За Усни Од Чаша

ФОКАЛУР Кадифен Лак За Усни Лесен Мат Течен Кармин, Мек Мат Крем За Усни, Глазура За Усни, Долготраен Без Избледување На Нелеплив Сјај

DEN 0.67

Достапност

●Течен Мат_ овие најнови течни мат кармин оди на мека и мазна, создавајќи беспрекорна и славна мат финиш, со мека стадо апликатор кој овозможува лесна и прецизна примена ●Брза Сува Формула За брзо сушење може целосно да се исуши мат за неколку секунди што никогаш не е леплива и трае цел ден. Неговата лесна текстура им нуди на вашите усни удобно чувство со нулта гравитација. ●Анти-трансфер и Водоотпорен●Одлична долготрајна формула, обезбедувајќи совршени водоотпорни и анти-преносни перформанси, нелеплива чаша, не-размачкана, не бледнеат. ●Висок Пигмент●Висока пигментација за да може да ги нанесе усните во интензивна, мат боја на усните. Достапен во 20 нијанси, погоден за шминка за сите прилики. Како да го користите примени го директно на голи усни за да го обоите средството на вашата усна. Со Четка За Усни за попрецизна апликација.


За производот

Избор на клиент

Пенкало За Коректор Водоотпорна Женска Покривка Дамки И Џебови Модифицирање На Обликот На Веѓите И Шминка За Пенкало За Истакнување На Усните
 • Новак

Пенкало За Коректор Водоотпорна Женска Покривка Дамки И Џебови Модифицирање На Обликот На Веѓите И Шминка За Пенкало За Истакнување На Усните

DEN 110.24

КоректорПодлога Со Средна Покриеност Што Може Да Се Нанесе И Измеша За Да Се Изедначат Порите И Несоврш�

Пренослива Футрола За кармин За шминка За Патување, Шарена Кутија За Складирање Мини Кармин За Кучиња Со Долга Коса Со Огледало За Жени Дами,
 • Новак

Пренослива Футрола За кармин За шминка За Патување, Шарена Кутија За Складирање Мини Кармин За Кучиња Со Долга Коса Со Огледало За Жени Дами,

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Д�

ЏЈКУН Дојка Скапоцен Камен Накит Тело Привремена Тетоважа Кристал Налепница 3Д Самолепливи Градите Кристално Налепница Сирена Уметност
 • Новак

ЏЈКУН Дојка Скапоцен Камен Накит Тело Привремена Тетоважа Кристал Налепница 3Д Самолепливи Градите Кристално Налепница Сирена Уметност

DEN 1.33

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Самолепливите скапоцени камења на телото се изработени од висококвалитет

Лилоихи Сенка За Очи Стап, Крем Сенка За Очи Молив Боички Осветлувач Шминка Со Мека Размачкана, Водоотпорен &засилувач; Долготрајни Око Хајлајтер
 • Новак

Лилоихи Сенка За Очи Стап, Крем Сенка За Очи Молив Боички Осветлувач Шминка Со Мека Размачкана, Водоотпорен &засилувач; Долготрајни Око Хајлајтер

DEN 2.33

Високо Пигментиран Треперлив Стап За Сенки За Очи : Само лизгање прави деликатна градиентна шминка за о�

Кармин во Форма на Слушалки zsey, Комплет За Шминка Со Мат Кармин Со Голи Бои, 2 парчиња/Сет Водоотпорен Долготраен Кадифена Навлажнувачка
 • Новак

Кармин во Форма на Слушалки zsey, Комплет За Шминка Со Мат Кармин Со Голи Бои, 2 парчиња/Сет Водоотпорен Долготраен Кадифена Навлажнувачка

DEN 2.00

Изгледот на комплетот кармин го прифаќа дизајнот на кутијата за слушалки, која е извонредна и лесна за н

ЛАСУМ 4 ПАРЧИЊА Празен Пластичен Сад За Цевки За Ајлајнер За Полнење Масло За Раст На Трепките, Маскара, Шише Со Течна Цевка За Сјај За Очи, 5
 • Новак

ЛАСУМ 4 ПАРЧИЊА Празен Пластичен Сад За Цевки За Ајлајнер За Полнење Масло За Раст На Трепките, Маскара, Шише Со Течна Цевка За Сјај За Очи, 5

DEN 119.84

Име на производ : Цевка За Ајлајнер ;Капацитет : 5мл; Тежина На Производот : 4,2 гр Материјал : пластика+шипк�

Covergirl Професионална Лабава Завршна Пудра, Проѕирен Светлосен Тон, Поставува Шминка, Контролира Сјај, нема Да Ги Затне Порите, 0,7 Унца
 • Новак

Covergirl Професионална Лабава Завршна Пудра, Проѕирен Светлосен Тон, Поставува Шминка, Контролира Сјај, нема Да Ги Затне Порите, 0,7 Унца

DEN 1.00

МАЗНА ЗАВРШНИЦА : Свиленкастоситниот лабав прав обезбедува убава завршница МАЛ КОМПАКТЕН : доволно Мал

КАРСЛАН 4 Боја Сенки Палета Шминка Во Собата, Голи Неутрални Око Шминка, Мат Голи Сенки Палета, Сјајот Треперлива Сенка За Очи Контура Палета,
 • Новак

КАРСЛАН 4 Боја Сенки Палета Шминка Во Собата, Голи Неутрални Око Шминка, Мат Голи Сенки Палета, Сјајот Треперлива Сенка За Очи Контура Палета,

DEN 159.84

☕Богата Мат Боја Сенка За Очи : оваа палета за сенки вклучува 3 голи сенки за очи и 1 сјајна сенка За очи, г

Треперлив Сјај За Усни За Девојчиња Ѕвезда Бледнеат Не Усна Чаша Водоотпорен Нелеплив Бледнеат На Кармин Лесно Навлажнува Не Глазура Мат Сјај
 • Новак

Треперлив Сјај За Усни За Девојчиња Ѕвезда Бледнеат Не Усна Чаша Водоотпорен Нелеплив Бледнеат На Кармин Лесно Навлажнува Не Глазура Мат Сјај

DEN 47.52

①Глазура За Усни Со сјај За вода Дајте си преуредување со овој Кармин Дајте им на усните долготрајна бо�

Шминка за Коректор ксиахиум Хидратантна Лесна Мат Неутрална Целосна Покриеност Долготрајни Прикривања За Темни Кругови, Брчки, Несовршености
 • Новак

Шминка за Коректор ксиахиум Хидратантна Лесна Мат Неутрална Целосна Покриеност Долготрајни Прикривања За Темни Кругови, Брчки, Несовршености

DEN 102.24

`+Мазнење Мат Течен Коректортоа е за целосна покриеност Може да ги поправи и усоврши несовршеностите на

Ултра Фин Холографски И Иридентен Сјај, 55 Бои Екстра Фина Смола Сјај Во Прав, Занает Сјај За Смола Тамблери Изработка На Уметнички Занаети,
 • Новак

Ултра Фин Холографски И Иридентен Сјај, 55 Бои Екстра Фина Смола Сјај Во Прав, Занает Сјај За Смола Тамблери Изработка На Уметнички Занаети,

DEN 2.67

●Висококвалитетен Екстра Фин Сет За Сјај : холографскиот и иридентен ситен сјаен сет од 55 е изработен о�

Кадифена Течна Козметика За Кармин Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување Полна Усна Полн Сјај За Усни М
 • Новак

Кадифена Течна Козметика За Кармин Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување Полна Усна Полн Сјај За Усни М

DEN 1.67

Вруелти , Нема Тестирање На Животни Ние Нудиме Производи Со Најдобар Квалитет По Најдобри Цени Ако Имат�

ВГУСТ Мастило 05 Прашок Магла Душо Кармин Густ Кадифе Не Исчезнува Натопи Чаша Црвена Водоотпорна Глазура За Усни Водоотпорен Кадифе Сјај
 • Новак

ВГУСТ Мастило 05 Прашок Магла Душо Кармин Густ Кадифе Не Исчезнува Натопи Чаша Црвена Водоотпорна Глазура За Усни Водоотпорен Кадифе Сјај

DEN 2.33

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Вгуст Љубовно Масло За Водена Светлина Површинска Воздушна Глазура За Усни Не Избледува И Не Се Држи До Чашата Долготраен Навлажнувачки Кармин
 • Новак

Вгуст Љубовно Масло За Водена Светлина Површинска Воздушна Глазура За Усни Не Избледува И Не Се Држи До Чашата Долготраен Навлажнувачки Кармин

DEN 81.44

●Природна Формула●Маслото За Усни Содржи Витамин Е И Други Природни Екстракти Од Формула, Кои Се Нежни

Ксијахиум Парчиња За Сјај За Усни Шминка За Усни Нелеплива Чаша Нелепливи Мат Глазура За Усни Мат Течен Сјај за Усни 2мл Ролна Сјај
 • Новак

Ксијахиум Парчиња За Сјај За Усни Шминка За Усни Нелеплива Чаша Нелепливи Мат Глазура За Усни Мат Течен Сјај за Усни 2мл Ролна Сјај

DEN 3.00

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Маскара за веѓи,Водоотпорен Гел За Затемнување На Веѓите,Брзо Полнење и Вајање Веѓи за Обликување На Задебелување На Волуменот, Создадете
 • Новак

Маскара за веѓи,Водоотпорен Гел За Затемнување На Веѓите,Брзо Полнење и Вајање Веѓи за Обликување На Задебелување На Волуменот, Создадете

DEN 111.84

●Решение За Проблеми Со Веѓите ● Подигнете, пополнете ги веѓите и изедначете ја бојата на косата со Гел

Мејбелин Супер Престој Мастило Боички Кармин Шминка, Прецизен Врв Мат Усна Боички Со Вграден Острилка, Долга Облека до 8 часа, Направете
 • Новак

Мејбелин Супер Престој Мастило Боички Кармин Шминка, Прецизен Врв Мат Усна Боички Со Вграден Острилка, Долга Облека до 8 часа, Направете

DEN 127.04

Долготрајна Мат Боја На Усните : Боичка Со Мастило За Супер Престој Во сенка Направете Го Тоа Да Се Случи

фливвајн Долготраен Водоотпорен Мат Кармин,Хидратантен,Нелеплив Кармин, Кадифено Црвен Кармин со чист сјај, Кармин За Сите Прилики,
 • Новак

фливвајн Долготраен Водоотпорен Мат Кармин,Хидратантен,Нелеплив Кармин, Кадифено Црвен Кармин со чист сјај, Кармин За Сите Прилики,

DEN 111.84

НЕГА НА УСНИТЕ и СЕКСИ УСНА : овој Напреден Затемнет Третман За Усни За Поправка На Возраста го надополн�

ASDFGH мини големина на телото уметност секс водоотпорни привремени тетоважи за мажи и жени индивидуалност 3Д loveубовен баркод дизајн
 • Новак

ASDFGH мини големина на телото уметност секс водоотпорни привремени тетоважи за мажи и жени индивидуалност 3Д loveубовен баркод дизајн

DEN 956.80

Преку исклучителен дизајн и врвни техники на печатење, привремените тетоважи изгледаат скоро непреста�

ПАРИТА Големи Тетоважи Водоотпорен Сина Був Акварел Тетоважа Секси Тело Рака Рамо Градите &засилувач; Назад Отстранлив Уметност Цртан
 • Новак

ПАРИТА Големи Тетоважи Водоотпорен Сина Був Акварел Тетоважа Секси Тело Рака Рамо Градите &засилувач; Назад Отстранлив Уметност Цртан

DEN 1251.20

Големина : 8,2 / 8Х5, 7 / 8 ИНЧИ / Клик / Слајд На Следните Слики за Големината Сосема нов и квалитетен Ве молим

Мини Палета На Сенки За Очи, Кремаста, Мешана, Ултра - Пигментирана Мат Треперлива Метална Долготрајна Сенка За Очи За Рендерирање
 • Новак

Мини Палета На Сенки За Очи, Кремаста, Мешана, Ултра - Пигментирана Мат Треперлива Метална Долготрајна Сенка За Очи За Рендерирање

DEN 575.84

?●Палета на Сенки за очи со 5 Нијанси●со пет различни нијанси по палета и мешавина од мат и трепет во сек