Јасен гел За Веѓи, 3 парчиња Гел За Поставување Веѓи За Природна Веѓа, Долготраен Водоотпорен Гел За Шминкање На Веѓи Отпорен На Пот, Течен Гел За Стилизирање Веѓи По

Јасен гел За Веѓи, 3 парчиња Гел За Поставување Веѓи За Природна Веѓа, Долготраен Водоотпорен Гел За Шминкање На Веѓи Отпорен На Пот, Течен

DEN 1.00

Достапност

ГЕЛ ЗА СТИЛИЗИРАЊЕ ВЕЃИ - овој јасен гел за веѓи нуди нов начин да ги скротите непослушните веѓи и да ги обликувате како супермодел за вас Обликувањето на веѓите за подефиниран, полн и слоевит изглед ќе ви даде пософистициран и природен изглед. ПРИРОДНА ФОРМУЛА-Оваа шминка за веѓи е направена со нежна, неиритирачка, целосно природна формула. Тоа нема да предизвика никаква иритација на веѓите или кожата, притоа не оставајќи несакани остатоци на веѓите. ДОЛГОТРАЈНА и ВОДООТПОРНА — Уникатна формула која е долготрајна и водоотпорна ги одржува вашите веѓи да изгледаат меки и природни во текот на целиот ден. Четката од 360° им дава слоеви на текстура на вашите веѓи, создавајќи ги најстилските диви природни пердуви. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА и НОСЕЊЕ — овој гел за поставување веѓи е лесен за употреба за секого. Дури и почетниците за шминка можат да заштедат време и да создадат природна, поцелосна форма за веѓите! Доволно мал за носење и одржување на веѓите да изгледаат најдобро во текот на целиот ден. ГАРАНЦИЈА ЗА ДОВЕРБА-гарантираме дека сите производи што се продаваат се предмет на ригорозно тестирање на квалитетот.


За производот

Избор на клиент

Монохроматска Сенка За Очи Повеќенаменски Блиц Во Прав Бисерни Светки Светла Кристално Висока Сјајна Лежечка Свилена Буба Светат Производи
 • Новак

Монохроматска Сенка За Очи Повеќенаменски Блиц Во Прав Бисерни Светки Светла Кристално Висока Сјајна Лежечка Свилена Буба Светат Производи

DEN 44.64

Светли РефлексииНовата Технологија И Дава Магичен Ефект На Оваа Сенка За Очи, А Не На Традиционалните С�

Осветлување на телото за осветлување водоотпорно и блескаво лице и тело повеќенаменска козметика на лицето сјај на телото нагласен
 • Новак

Осветлување на телото за осветлување водоотпорно и блескаво лице и тело повеќенаменска козметика на лицето сјај на телото нагласен

DEN 121.44

【Совршен подарок】 Лесен за носење, природен сјај, погоден за сите прилики, ве прави во фокусот на секој�

Молив За Кармин За Усни Од Роза, Лагер За Усни, Кукла Магла, Шминка, Водоотпорна Усна, Црвен Молив За Усни, Молив За Кармин Со Двојна
 • Новак

Молив За Кармин За Усни Од Роза, Лагер За Усни, Кукла Магла, Шминка, Водоотпорна Усна, Црвен Молив За Усни, Молив За Кармин Со Двојна

DEN 2.33

quattes Течни Кармини●Кадифени Мат, Високо Заситени, Високо Пигментирани, Карминот Mattes Има Пигмент Со Висо

Течно Руменило, Крем Руменило За Лице, Мат Финиш, Свиленкаста Мазна Кремаста Формула, Навлажнувачки, Лесно Мешавина,Долго Носење, Доказ
 • Новак

Течно Руменило, Крем Руменило За Лице, Мат Финиш, Свиленкаста Мазна Кремаста Формула, Навлажнувачки, Лесно Мешавина,Долго Носење, Доказ

DEN 1.00

①Мултифункционален Течното руменило на лицето може да се користи не само како руменило на образите, ту�

ВГУСТ Мрзливи Кармин Боја Менување Полни Усна Масло Ролна На Хидратантна Усна Сјај Затемнети Усна Мелем Долготрајни Негување Овошје
 • Новак

ВГУСТ Мрзливи Кармин Боја Менување Полни Усна Масло Ролна На Хидратантна Усна Сјај Затемнети Усна Мелем Долготрајни Негување Овошје

DEN 3.00

●Лесен и нелеплив●Со Дизајн на тркалање, Еден од Овие Кондиционирачки Нелепливи Обоени Мелеми За Усни

Уикцетен Френк Шминка Кристално Квадратна Цевка Форма Кадифе Магла Лице Трајни И Не Е Лесно Да Исчезнат Бел Кармин кармин компатибилен
 • Новак

Уикцетен Френк Шминка Кристално Квадратна Цевка Форма Кадифе Магла Лице Трајни И Не Е Лесно Да Исчезнат Бел Кармин кармин компатибилен

DEN 0.67

●Меки Голи Бои€Деликатна Текстура, свиленкаста И Пигментирана Сите Секси Усни Заслужуваат Да Ја Имаат

Кармин За Шише Со Вино Разнобоен Кармин Со Комплет За Шминка За Мелем За Усни Кадифе Долготраен Високо Пигментиран Гол Водоотпорен Сјај За Усни
 • Новак

Кармин За Шише Со Вино Разнобоен Кармин Со Комплет За Шминка За Мелем За Усни Кадифе Долготраен Високо Пигментиран Гол Водоотпорен Сјај За Усни

DEN 3.33

Карминот Е Долготраен и Водоотпорен, нелеплив, Не избледува, Длабоко Навлажнува и Има Добра Податливост

Женкак Кука Линија Кармин Пенкало Пенење Пенкало Никогаш Не Бледнее Усна Лагер Усна Сјај 2 Во 1 Кутија Сите Во 1 Траен Сјај За Усни Руж
 • Новак

Женкак Кука Линија Кармин Пенкало Пенење Пенкало Никогаш Не Бледнее Усна Лагер Усна Сјај 2 Во 1 Кутија Сите Во 1 Траен Сјај За Усни Руж

DEN 118.24

●НАЈДОБРА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ за КАРМИН ● ова е Многу Удобен И Многу Убав Комплет За Шминка За Усни, Лесе

Маки Јика Течна Сјајна Сенка За Очи, 3 Бои Камелеонска Сенка За Очи Менување На Бојата, Високо Пигментирана, Подолготрајна Без Блескав
 • Новак

Маки Јика Течна Сјајна Сенка За Очи, 3 Бои Камелеонска Сенка За Очи Менување На Бојата, Високо Пигментирана, Подолготрајна Без Блескав

DEN 479.84

Богатите и свилени пигменти ги менуваат боите под различни агли со одразот на светлината; Интензивно ме

Јонсгако 2 ПАРЧИЊА Црно-Бел Гел Крем За Ајлајнер, Крем За Веѓи Не Е Лесен За Бледнеење, Долготраен Водоотпорен 2 Во 1 Молив За Очи За
 • Новак

Јонсгако 2 ПАРЧИЊА Црно-Бел Гел Крем За Ајлајнер, Крем За Веѓи Не Е Лесен За Бледнеење, Долготраен Водоотпорен 2 Во 1 Молив За Очи За

DEN 111.68

✿●Сет за ајлајнер И Крем За Веѓи ● во комплетот крем за ајлајнер има 2 класични бои, кои можат да се совп

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин, Летна Плажа Морска
 • Новак

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин, Летна Плажа Морска

DEN 0.33

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Ксијахиум Сјај Сенка За Очи Молив Мат Метална Боја Мека Сенка За Очи Стап Водоотпорен Долготраен Силен Пигментиран Ајлајнер Пенкало За
 • Новак

Ксијахиум Сјај Сенка За Очи Молив Мат Метална Боја Мека Сенка За Очи Стап Водоотпорен Долготраен Силен Пигментиран Ајлајнер Пенкало За

DEN 2.67

`+Шарени Сенки За Очи Молив За Сенки Оваа мешана боичка за сенки може да се користи како крем сенка за очи

Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата на Меурчиња 2мл Женски Производи за
 • Новак

Сјај За усни Навлажнувачки Сјаен Нелеплив Долготраен Обезбедува Максимално Лизгање На Бојата на Меурчиња 2мл Женски Производи за

DEN 2.67

Нашите Четки За Шминка Вклучуваат Четки За Шминка Изработени Од материјал погоден за Кожата, Кои Се Чув�

ФОМИЈЕС 12 Парчиња Сирена Сјај За Усни Цевка Маскара За Трепки Пластика За Одење Контејнери Рицинусово Масло Трепки Серумски Цевки За
 • Новак

ФОМИЈЕС 12 Парчиња Сирена Сјај За Усни Цевка Маскара За Трепки Пластика За Одење Контејнери Рицинусово Масло Трепки Серумски Цевки За

DEN 259.84

Шишиња За Сјај за Усни сирена : материјалите и одличната изработка го прават производот да се издвојува

белапиер Започнете Комплет | Вклучува 2 Минерални Темели, 1 Руменило, &засилувач; 1 Бронзер | Минерални Шминка Најважен / Нетоксични
 • Новак

белапиер Започнете Комплет | Вклучува 2 Минерални Темели, 1 Руменило, &засилувач; 1 Бронзер | Минерални Шминка Најважен / Нетоксични

DEN 960.00

ЛАБАВА МИНЕРАЛНА ОСНОВА : Лабавата Минерална Основа на белапиер е 5во1 што може да се користи како корект

Лондон Биг Бен Усна Сјај Држач Кармин Случај Преносни Шминка Торба Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало Мини Кармин Кутија За Чување
 • Новак

Лондон Биг Бен Усна Сјај Држач Кармин Случај Преносни Шминка Торба Патување Кармин Организатор Случај Со Огледало Мини Кармин Кутија За Чување

DEN 191.84

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од ц�

Налепници за тетоважа на невестата невестата привремена тетоважа злато сребрена металик стрела loveубов диплома забава деверуша туш за свадба
 • Новак

Налепници за тетоважа на невестата невестата привремена тетоважа злато сребрена металик стрела loveубов диплома забава деверуша туш за свадба

DEN 0.33

"Привремени тетоважи за жени деца тинејџери девојки момчиња возрасни деца налепници за уметност на тел�

Вгуст Навлажнувачки Усна Боја Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Цврст Усна Лагер 0.5 мл Усна Сјај Работи
 • Новак

Вгуст Навлажнувачки Усна Боја Водоотпорен Не Дамки Кармин Молив Усна Молив Граница Розова Мат Цврст Усна Лагер 0.5 мл Усна Сјај Работи

DEN 61.76

Забележете Дека Производот Може да биде оштетен За време на Пратката, Ако Добиете Скршена Стока или Не с