Ибим Блескав Сјај За Очи, Долго Носење, Долготрајна, Повеќекратна Употреба За Око И Тело, Лесна Примена, Блескав И Пенлив Сјај,

Ибим Блескав Сјај За Очи, Долго Носење, Долготрајна, Повеќекратна Употреба За Око И Тело, Лесна Примена, Блескав И Пенлив Сјај,

DEN 159.84

Достапност

БЛЕСКАВ СЈАЈ НА ОЧИТЕ : Сјајот На Очите на Ибим е сјај на база на вода со проѕирна основа и светли кристални бои Можете да создадете што повеќе блескави шарени и светкави изгледи што би сакале со различните големини на сјајот. РАЗНОВРСЕН СЈАЈ : Ибим Блескавиот Сјај За Очи е сјај за повеќекратна употреба што може да се примени на повеќе од вашите очни капаци! Додадете допир на сјај на усните, образите, трепките, клучните коски, образите. Прилично нанесете го блескавиот сјај каде и да посакате!. ДОЛГО НОСЕЊЕ СЈАЈ ЗА ОЧИ : можете самоуверено да го носите Сјајот На Очите на Ибим без да се грижите дали сјајот ќе исчезне или ќе се откине, тој е долготраен и многу леплив откако ќе се нанесе. ЛЕСНО-АПЛИКАЦИЈА : Сјајот За Очи На Ибим има меко и нежно заоблено стапче за четки што ви помага нежно да го нанесете сјајот на саканата област. Можете да го нанесете сјајот со стапчето и нежно да го измешате сјајот користејќи го врвот на прстот за мек изглед на финишот. ИЗБОР НА БОЈА : 01 Бела, 02 Розова, 03 Праска, 04 Цут, 05 Песок, 06 Килибар. Име на производот : Ибим Блескав Сјај За Очи / Големина : 3,2 g / Бои : 01 БЕЛА(мистериозна и нејасност на бисери од виножито што личат на јасни И проѕирни кристали од мраз) 02 РОЗОВИ (нежни розови бисери што личат на бонбони од јагоди што светкаат на светлина) 03 ПРАСКА (сјај на златни бисери што личат на слатки праски) 04 ЦУТ (ледена сребрена основа и чиста розови Бисери Што Личат на Цвет Од Цреша) 05 песок (база на шампањ и ЛЕСНИ сребрени бисери што личат на зрно песок што сјае под сончева светлина) 06 килибар (портокалова корална основа и златни бисери, сјајот наликува на интензивен пламен) апликатор : мек и нежен врв на четката ЗА кривина ПОМАГА нежно да се нанесе сјајот на очите на саканата област / како да се користи : нанесете го сјајот во центарот на очниот капак со Заоблено Стапче За Четка и Измешајте Го Рамномерно со Врвот на прстот.


За производот

Избор на клиент

Кимтруе Пакет на 3 шминка отстранувач Мелем 100g &засилувач; Шминка Топење Чистење Балм15g &засилувач; Нежна Око И Усна Шминка Отстранувач
 • Новак

Кимтруе Пакет на 3 шминка отстранувач Мелем 100g &засилувач; Шминка Топење Чистење Балм15g &засилувач; Нежна Око И Усна Шминка Отстранувач

DEN 0.67

Брзо ја отстранува тврдоглавата водоотпорна шминка : Отстранувачот На Шминка За Очи И Усни КИМТРУЕ е ди�

Милани Направете Го Тоа Да Трае 3-Во-1 Поставување Спреј И Прајмер - Премиер + Точни + Постави Шминка Завршувањето Спреј И Буквар - Долготрајни
 • Новак

Милани Направете Го Тоа Да Трае 3-Во-1 Поставување Спреј И Прајмер - Премиер + Точни + Постави Шминка Завршувањето Спреј И Буквар - Долготрајни

DEN 3.00

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

Осум Бои Во Прав Руменило Течност За Разубавување И Осветлување И Природна Течност За Руменило Во Прав За Траен Развој на Бојата 5мл
 • Новак

Осум Бои Во Прав Руменило Течност За Разубавување И Осветлување И Природна Течност За Руменило Во Прав За Траен Развој на Бојата 5мл

DEN 191.84

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

Една Минута Шминка Кармин Со Усна Шминка Кадифе Долготрајни Висок Пигмент Голи Водоотпорен Усна Сјај Девојка Дами Шминка Виолина
 • Новак

Една Минута Шминка Кармин Со Усна Шминка Кадифе Долготрајни Висок Пигмент Голи Водоотпорен Усна Сјај Девојка Дами Шминка Виолина

DEN 1.67

[Иновативен Дизајн На Површинска Налепница] Налепницата За Сечење Дијаманти Го Прифаќа Изгледот На Вио

Сјај За Усни Јасен Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свила Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни Козметички
 • Новак

Сјај За Усни Јасен Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свила Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни Козметички

DEN 121.44

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантн�

1 Парче-Фондација ФОЕРА-Беспрекорна Мека Мат Течна Основа со 24 Часа Контрола На Маслото И Коректор, Целосна Шминка За Покривање За Мазен,
 • Новак

1 Парче-Фондација ФОЕРА-Беспрекорна Мека Мат Течна Основа со 24 Часа Контрола На Маслото И Коректор, Целосна Шминка За Покривање За Мазен,

DEN 143.84

Фоера Мека мат течна основа, целосна покриеност основа лесен крем природен Ги коригира несовршеностите

Бонбони Боја Усна Сјај Усна Глазура Навлажнувачки Стакло Усна Сјај Бонбони Желе Усна Сјај Тут Симпатична Усна Сјај За Девојки под 3
 • Новак

Бонбони Боја Усна Сјај Усна Глазура Навлажнувачки Стакло Усна Сјај Бонбони Желе Усна Сјај Тут Симпатична Усна Сјај За Девојки под 3

DEN 1.00

Совршен За Различни Прилики, Како Што Се Запознавање, Забава, Свадба, Бар, Топка, Кампување, Канцеларија,

ФОКАЛУР Метален Камелеон Течен Кармин, Сјај За Усни Со Дијамантски Сјај, Треперлива Завршница, Интензивен Пигмент, Долготрајна, Нелеплива
 • Новак

ФОКАЛУР Метален Камелеон Течен Кармин, Сјај За Усни Со Дијамантски Сјај, Треперлива Завршница, Интензивен Пигмент, Долготрајна, Нелеплива

DEN 159.20

?НЕЛЕПЛИВ КАРМИН ЗА ЧАШИ : Дијамантски треперлив сјај метален течен кармин со пигментирана боја со висо�

ШЕИДА ББ КРЕМ 50 МЛ, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30+ + увб заштитени кожата перфектор, Не-Хемиски Бб Крем &засилувач; Минерални Сончање, екстракт
 • Новак

ШЕИДА ББ КРЕМ 50 МЛ, ЗАШТИТЕН ФАКТОР 30+ + увб заштитени кожата перфектор, Не-Хемиски Бб Крем &засилувач; Минерални Сончање, екстракт

DEN 159.84

ГО РЕГУЛИРА БАЛАНСОТ на ВЛАГА НА ВАШАТА КОЖА и СОДРЖИ ЕФЕКТ НА ПОДЛОГА : Кремот ШЕИДА ББ е мултифункцион�

Сјај За Усни ксијахиум Овошни Привлечности Мат Мат Кадифе 12 Боја Сјај За Усни Течен Кармин Глазура За Усни Водоотпорен Кармин 2,5 мл Сјај За Усни
 • Новак

Сјај За Усни ксијахиум Овошни Привлечности Мат Мат Кадифе 12 Боја Сјај За Усни Течен Кармин Глазура За Усни Водоотпорен Кармин 2,5 мл Сјај За Усни

DEN 0.67

Забележете Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена Стока Или Не С

Шминка Стап Мат Мала Чинија Пренослива Сенка За Очи 8 Палети На Сенки Во Боја Погодни За Секаков Тип На Кожа Среден Ајлајнер За Мешање
 • Новак

Шминка Стап Мат Мала Чинија Пренослива Сенка За Очи 8 Палети На Сенки Во Боја Погодни За Секаков Тип На Кожа Среден Ајлајнер За Мешање

DEN 112.64

●Лесен И Пренослив Q Палетите Имаат Удобен И Пренослив Дизајн, Кој Е Лесен И Пренослив Единствената Фор�

GS912 Тетоважа 8.2 X5.7 Убава сирена божица Цртан Филм Големи Привремени Тетоважи Водоотпорни Дизајни Тело Лажна Налепница Уметничко Сликарство
 • Новак

GS912 Тетоважа 8.2 X5.7 Убава сирена божица Цртан Филм Големи Привремени Тетоважи Водоотпорни Дизајни Тело Лажна Налепница Уметничко Сликарство

DEN 95.84

Големина : 8,2 / 8Х5, 7 / 8 ИНЧИ / / Кликнете / Слајд На Следните Слики За Големината Модните Привремени Тетова

Тело Сјај Хајлајтер Во Прав Стап, Полво Де Хадас Тело Сјај Хајлајтер Шминка Искра Висок Сјај Сјај Осветли Трепет Тапкање Прав За Коса Лице
 • Новак

Тело Сјај Хајлајтер Во Прав Стап, Полво Де Хадас Тело Сјај Хајлајтер Шминка Искра Висок Сјај Сјај Осветли Трепет Тапкање Прав За Коса Лице

DEN 0.33

●Хајлајтер за лице и Тело●совршена комбинација на издувам и хајлајтер, Лесно лесно боење, возвишен тре

ЗИТИЈАНИ Мат Кармин Долготрајни 24 Водоотпорен, Кадифе Сатен Кармин Интензивно Пигментирани &засилувач; Долготрајни Усна Шминка, вегетаријанска
 • Новак

ЗИТИЈАНИ Мат Кармин Долготрајни 24 Водоотпорен, Кадифе Сатен Кармин Интензивно Пигментирани &засилувач; Долготрајни Усна Шминка, вегетаријанска

DEN 3.00

?【Овој кармин има 12 бои Мат течниот кармин има инстант маснотии со висока јачина и нем пигмент за усни...

Музика Цвет Веѓа Молив-Црвеникаво Кафеава &засилувач; Восок Восок Пенкало, Водоотпорен Долготрајни Течни Веѓа Пенкало, Веѓа Депилација
 • Новак

Музика Цвет Веѓа Молив-Црвеникаво Кафеава &засилувач; Восок Восок Пенкало, Водоотпорен Долготрајни Течни Веѓа Пенкало, Веѓа Депилација

DEN 255.20

●ВОДООТПОРЕН ви дава добро дефинирани веѓи и го олеснува создавањето живописни и природни веѓи ●МУЛТИ

Sewacc Симфонија Бисер Налепници Лице Налепници Работа Налепници Шминка Налепници 10 Листови Шминка Бисер Налепници Лице Налепници Лице Шминка
 • Новак

Sewacc Симфонија Бисер Налепници Лице Налепници Работа Налепници Шминка Налепници 10 Листови Шминка Бисер Налепници Лице Налепници Лице Шминка

DEN 3.00

ЛЕПИЛО БИСЕР НАЛЕПНИЦИ НАПРАВЕТЕ ЈА ВАШАТА шминка, дизајнирајте своја уметност за лице Не остава остат�

Ситовели 4 Бои Овошен Комплет За Нијанса На Усни, Мини Течен Кармин Со Повеќе Стапчиња, Долготрајна Хидратантна Формула Навлажнувачка Водена
 • Новак

Ситовели 4 Бои Овошен Комплет За Нијанса На Усни, Мини Течен Кармин Со Повеќе Стапчиња, Долготрајна Хидратантна Формула Навлажнувачка Водена

DEN 206.40

【?Навлажнувачки и Водоотпорен● : оваа дамка за усни долготрајна водоотпорна, нелеплива чаша, лесна за н

Урио Модни Светки Маска За Лице Црни Светкави Штрасови Маски Моден Маскенбал Маски За Ноќта На Вештерките Ноќен Клуб За Забава Со
 • Новак

Урио Модни Светки Маска За Лице Црни Светкави Штрасови Маски Моден Маскенбал Маски За Ноќта На Вештерките Ноќен Клуб За Забава Со

DEN 1.00

Полиестер Маските за лице од кристал се изработени од врвен Полиестер + кристал ,светкави и дише, безопа�

Австралија Колекции
 • Новак

Австралија Колекции

DEN 1.00

Секоја матрица е Околу 4 х 4 См ( освен ако не е поинаку наведено ) Материјал ; Винил ВНИМАНИЕ : Не нанесувај

8 Стилови Привремени Налепници За Тетоважи, Лажни Тетоважи На Градите На Телото За Мажи Или Жени, Стара Школа Тетоважа Панк Гроздобер
 • Новак

8 Стилови Привремени Налепници За Тетоважи, Лажни Тетоважи На Градите На Телото За Мажи Или Жени, Стара Школа Тетоважа Панк Гроздобер

DEN 609.60

● Сините Полутрајни Тетоважи ја носат најновата модна шема! НУЛТА ИРИТАЦИЈА на вашата кожа! Нашиот прои