Зисеа Египет Палета За Сенки За Очи Колекција Пирамијада, Мат Треперлив Сјај Мешавина Високо Пигментирани 16 Нијанси Палета За Шминка За Очи

Зисеа Египет Палета За Сенки За Очи Колекција Пирамијада, Мат Треперлив Сјај Мешавина Високо Пигментирани 16 Нијанси Палета За Шминка

DEN 3.00

Достапност

Пигментирана ПАЛЕТА НА СЕНКИ зисеа : СУПЕР кремаста, кадифена мека мат и мазна Лесен е за употреба и изгледа одлично на вашите очи. Може да се примени на горната усна, лицето, нозете и телото. Многу погоден за различни прилики, како што се одмор, забави, свадби и Ноќта на Вештерките. 16 ПОПУЛАРНИ СЕНКИ ЗА ОЧИ ВО ЕГИПЕТ : Создадете бесконечен изглед со 16 живописни бои, кул и зачудувачки, со одлични мат, метални, сатенски, сјајни и сјајни земјени тонови. Побогатата комбинација на бои е погодна за драматична сиво-црна чадена шминка за очи од природна убавина до дива,која успешно ја истакнува контурата на очите и ве тера да бидете привлечни за внимание во секој настан. Долготраен ЦЕЛ ДЕН : сјајот за сенки за очи се нанесува непречено и стабилно без леплива, размачкана и трае цел ден. Интензивна исплата на бои и безбедни и здрави состојки.Направете да бидете привлечни за очи во секоја пригода со неверојатен сјаен сјај. Висококвалитетен УВЕЗЕН ПРАВ : Создаден Со состојки со повисок квалитет и најнови ажурирани ултра-микронизирани, луксузно пигментирани водоотпорни пигменти за сенки и најчисто минерално масло.


За производот

Избор на клиент

Вгуст Мав Дамка Од Усни Свиленкаста Мека Глазура За Усни Кармин Навлажнувачка И Нелеплива Чаша Не Е Лесно Да Исчезнат 6 Одлични Бои За Да
 • Новак

Вгуст Мав Дамка Од Усни Свиленкаста Мека Глазура За Усни Кармин Навлажнувачка И Нелеплива Чаша Не Е Лесно Да Исчезнат 6 Одлични Бои За Да

DEN 2.67

●Долготрајна И Водоотпорна Q , Дамка За Усни со Целосна големина, Долготрајна Водоотпорна, нелеплива Ча�

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,
 • Новак

Куќиште ЗА Кармин ОРИУКАН, Симпатична Пренослива Торба За Шминка Козметичка Торбичка, Организатор На Шминка За Држач ЗА Кармин,

DEN 1107.20

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

Матрици за ајлајнер 5 Во 1 Силиконски Матрици За Ајлајнер Еднократно Крилести Лагер За Повеќенаменска Алатка За Шминкање, Повеќенаменска
 • Новак

Матрици за ајлајнер 5 Во 1 Силиконски Матрици За Ајлајнер Еднократно Крилести Лагер За Повеќенаменска Алатка За Шминкање, Повеќенаменска

DEN 1099.20

Мекиот,но не слаб, мек силикон е пријателски за вашите очни капаци дури и се приближуваат, и лесно се вкл�

Ксиахиум Мат Метални Нијанси Течна Сенка За Очи, 5 Парчиња Неутрален Сјај/Светло Треперење Траен Водоотпорен Сенка За Очи Во Силна Боја
 • Новак

Ксиахиум Мат Метални Нијанси Течна Сенка За Очи, 5 Парчиња Неутрален Сјај/Светло Треперење Траен Водоотпорен Сенка За Очи Во Силна Боја

DEN 3.33

● Течен Сјај За Очи ● Лесна текстура Колку повеќе користите, толку повеќе сјајност или бронза ќе добиет

Outfmvch Спреј На Течен Ајлајнер За Шминка И Ајлајнер Отпорен На Пот Без Вртоглавица Боење Брзо Сушење Многу Парични Казни Боја Кафеав Ајлајнер
 • Новак

Outfmvch Спреј На Течен Ајлајнер За Шминка И Ајлајнер Отпорен На Пот Без Вртоглавица Боење Брзо Сушење Многу Парични Казни Боја Кафеав Ајлајнер

DEN 3.00

Погледнете Го Овој Ајлајнер За Украсување На Очите И Правење Шминка За Очи Поистакнати И Привлечни За С�

Јасна Маскара За Трепките 6 Боја Боја Маскара За Веѓи Долготрајна Маскара Црна Длабоко Зелена Виолетова Сина Боја Маскара Покритие
 • Новак

Јасна Маскара За Трепките 6 Боја Боја Маскара За Веѓи Долготрајна Маскара Црна Длабоко Зелена Виолетова Сина Боја Маскара Покритие

DEN 41.44

Мека, Природна, Брзо сушење, отпорна на Пот, Не Е Лесна за Полетување, Ултра долготрајна Шминка, Запечате�

ЕКСЦАРТ Кармин Држач За Клучеви Клип-На Држачот За Чепстик Клуч Кожен Држач За Мелем За Усни Футроли За Кармин Мини Козметички Контејнер
 • Новак

ЕКСЦАРТ Кармин Држач За Клучеви Клип-На Држачот За Чепстик Клуч Кожен Држач За Мелем За Усни Футроли За Кармин Мини Козметички Контејнер

DEN 137.92

Држач За Клучеви За Кармин Торба За Чување Балсам За Усни Торбички За Торбички За Усни За жени девојки д�

Annyojo За Moto G Чист Телефон Случај, Moto G Моќ 2022 Случај За Жени Ретро Плоштад Симпатична Елегантна Тенка Мека Заштитна Обвивка Отпорна
 • Новак

Annyojo За Moto G Чист Телефон Случај, Moto G Моќ 2022 Случај За Жени Ретро Плоштад Симпатична Елегантна Тенка Мека Заштитна Обвивка Отпорна

DEN 207.84

Компатибилни модели на телефони : Само компатибилни со моторола мото г чиста / мото г моќност 2022, не комп�

Ксијахиум Супер Сјаен Кармин 2 во1 Кармин И Сјај За Усни Мат Кармин Кадифе Течен Кармин Долготраен Сјај За Усни Двоглав Сјај За Усни Нелеплива
 • Новак

Ксијахиум Супер Сјаен Кармин 2 во1 Кармин И Сјај За Усни Мат Кармин Кадифе Течен Кармин Долготраен Сјај За Усни Двоглав Сјај За Усни Нелеплива

DEN 129.44

Кармин Е Водоотпорен И Пот Фитил, И Не Се Држи До Чашата И Лесно Исчезнува Шармантната Мат, Трајната Функ

Водоотпорен Крем Стап За Сенки За Очи, Метален Сјај Мат Треперлив Бисерен Молив За Сенки За Очи, отпорен на Дамки, Преносно доказ За Бразди Стап
 • Новак

Водоотпорен Крем Стап За Сенки За Очи, Метален Сјај Мат Треперлив Бисерен Молив За Сенки За Очи, отпорен на Дамки, Преносно доказ За Бразди Стап

DEN 1123.20

?●1 ПАРЧИЊА Стап За Сенки За Очи Во Боја За Сенки Со Висока Пигментација За да се создаде големо влијание

Органска Основа За Сјај За Усни Голем Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување
 • Новак

Органска Основа За Сјај За Усни Голем Кадифе Течен Кармин Козметика Класична Водоотпорна Долготрајна Мазна Мека Боја На Пристигнување

DEN 1.00

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

Чаклин Држач За Стапчиња Клучеви Масовни Мини Носачи За Кармини За Патување Мала Кутија За Мелем За Усни Пренослив Џеб Еластична Мека
 • Новак

Чаклин Држач За Стапчиња Клучеви Масовни Мини Носачи За Кармини За Патување Мала Кутија За Мелем За Усни Пренослив Џеб Еластична Мека

DEN 1.00

Увезени Детали : совршен дизајн на големина на кармин за мала форма, избрани ткаенини, уредни шевови за ш

Комплети За Шминка Комплет За Козметика За Тинејџери Насликани Четири Бисерни Сенки За Очи 4 Бои Сјај Голи Неутрални Нијанси Мешана Висока
 • Новак

Комплети За Шминка Комплет За Козметика За Тинејџери Насликани Четири Бисерни Сенки За Очи 4 Бои Сјај Голи Неутрални Нијанси Мешана Висока

DEN 181.44

€ Купување Ризик : Ветуваме Дека Ќе Обезбедиме Квалитетна Услуга За Вашата Стока Ако Не Сте Задоволни С�

Афлос Ноктите Уметност 18 Избрани Бои Холографски Блеска Различна Големина На Ѕвезда И Шестоаголници Обликувани За Смола Фестивал Буци
 • Новак

Афлос Ноктите Уметност 18 Избрани Бои Холографски Блеска Различна Големина На Ѕвезда И Шестоаголници Обликувани За Смола Фестивал Буци

DEN 1.67

Атом Тек е професионален производител на производи за домаќинство, имаме професионален тим за истражув

Спреј За Пудра за хајлајтер, Спреј За Сјај Со Спреј За Треперење Спреј За Сјај Со Висок Сјај Во Прав Спреј За Шминка За Шминка За Лице
 • Новак

Спреј За Пудра за хајлајтер, Спреј За Сјај Со Спреј За Треперење Спреј За Сјај Со Висок Сјај Во Прав Спреј За Шминка За Шминка За Лице

DEN 1.67

✿+Спреј за Истакнување на топцент●пудрата За Истакнување е лесна и тенка освежувачка текстура, нанесе�

3040 Еез Бисер Кристал Налепници, Лице Бисер Скапоцени Камења Кристал Налепници Самолепливи, Јасно Бисер Дијамант Накит Налепници ЗА Сам
 • Новак

3040 Еез Бисер Кристал Налепници, Лице Бисер Скапоцени Камења Кристал Налепници Самолепливи, Јасно Бисер Дијамант Накит Налепници ЗА Сам

DEN 95.84

Премиум Материјал : овие налепници за бисери се изработени од одличен материјал кој е еколошки, пријате�