Хербални полу-постојани налепници за тетоважи Мала свежа месечина линија дизајн сок лажен тетоважа мажи жени декларации

Хербални полу-постојани налепници за тетоважи Мала свежа месечина линија дизајн сок лажен тетоважа мажи жени декларации

DEN 2.33

Достапност

Преку исклучителен дизајн и врвни техники на печатење, привремените тетоважи изгледаат скоро непрестајни од вистинските тетоважи Тие изгледаат како вистински тетоважи со кертриџ. Тие можат да се користат за украсување на рацете, рамената, грбот и кој било друг дел од вашето тело, дури може да ги покрие лузните на вашето тело. За 10-20 секунди, со само вода, можете брзо да ја нанесете за помалку од една минута и да добиете долготрајна тетоважа. Тие можат да останат природни во потрага по 3-5 дена. Привремените тетоважи се водоотпорни. Тие траат 3-5 дена или повеќе на кожата, во зависност од тоа колку добро се грижите за нив. Ние работиме напорно за да обезбедиме привремени тетоважи и одлична услуга за клиенти. Едноставно, нанесете ја привремената тетоважа на раката и налетајте ја со крпа/сунѓер. За да ја отстраните вашата привремена манжетна, едноставно натопете ја кожата во масло за бебиња, масло или кокосово масло за минута, а потоа нежно избришете ја. Повторете колку што е потребно. Нанесете лосион потоа за да ја навлажнете и смирите пределот на кожата. Носете привремена тетоважа кога и каде сакате! Одлично за костуми за Ноќта на вештерките, спортски сали, забави, забави за панк, фотосесии за тетоважи, клубови, карневали, патувања, свадби, танцување, пливање на плажа, фестивали, празници, концерти, базени, плажи, фустани за вечера, музички фестивали, Бачелорет забави, итн. Преку исклучителен дизајн и врвни техники на печатење, привремените тетоважи изгледаат скоро разликувани од вистински тетоважи. Тие изгледаат како вистински тетоважи со кертриџ. Тие можат да се користат за украсување на рацете, рамената, грбот и кој било друг дел од вашето тело, дури може да ги покрие лузните на вашето тело. За 10-20 секунди, со само вода, можете брзо да ја нанесете за помалку од една минута и да добиете долготрајна тетоважа. Тие можат да останат природни во потрага по 3-5 дена. Привремените тетоважи се водоотпорни. Тие траат 3-5 дена или повеќе на кожата, во зависност од тоа колку добро се грижите за нив. Ние работиме напорно за да обезбедиме привремени тетоважи и одлична услуга за клиенти. Едноставно, нанесете ја привремената тетоважа на раката и налетајте ја со крпа/сунѓер. За да ја отстраните вашата привремена манжетна, едноставно натопете ја кожата во масло за бебиња, масло или кокосово масло за минута, а потоа нежно избришете ја. Повторете колку што е потребно. Нанесете лосион потоа за да ја навлажнете и смирите пределот на кожата. Носете привремена тетоважа кога и каде сакате! Одлично за костуми за Ноќта на вештерките, спортски сали, забави, забави за панк, фотосесии за тетоважи, клубови, карневали, патувања, свадби, танцување, пливање на плажа, фестивали, празници, концерти, базени, плажи, фустани за вечера, музички фестивали, Бачелорет забави, итн.


За производот

Избор на клиент

Налепница за тетоважа на лице И Налепница За Пеги За Жени, Метална Привремена Тетоважа За Лице Шминка Налепница За Танчерка Забави за Костими
 • Новак

Налепница за тетоважа на лице И Налепница За Пеги За Жени, Метална Привремена Тетоважа За Лице Шминка Налепница За Танчерка Забави за Костими

DEN 3.00

●Стапче за Пеги r : ние ќе ви обезбедиме 4 листови лажни метални тетоважи, доволно количини и избрани сти�

ЕСПОАР Молив За Рамнотежа На Веѓите 1 Класичен Кафеав + ЕСПОАР Восок за Кревање Веѓи 1 ЧИСТА ВЕЃА СО СИЛЕН СЕТ за Фиксирање На Волуменот | Природен
 • Новак

ЕСПОАР Молив За Рамнотежа На Веѓите 1 Класичен Кафеав + ЕСПОАР Восок за Кревање Веѓи 1 ЧИСТА ВЕЃА СО СИЛЕН СЕТ за Фиксирање На Волуменот | Природен

DEN 568.00

МОЛИВ ЗА РАМНОТЕЖА НА ВЕЃИТЕ : триаголна форма може да стори се Од тесна линија до широка површина...

Фантастичен Двоглав Печат За Ајлајнер, Молив За Молив За Очи Со Печат За Шминка За Очи, Водоотпорен, Двостран &засилувач; Долготрајна
 • Новак

Фантастичен Двоглав Печат За Ајлајнер, Молив За Молив За Очи Со Печат За Шминка За Очи, Водоотпорен, Двостран &засилувач; Долготрајна

DEN 127.68

ДВОГЛАВ ДИЗАЈН : едната страна е молив за ајлајнер, едната страна е печат за ајлајнер Ова ви овозможува д

Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Бисер Треперлив Хајлајтер За Сенки За Очи, Долготрајна Шминка За Очи, Хипоалергична Метална Мат Сјајна Завршница
 • Новак

Водоотпорен Стап За Сенки За Очи, Бисер Треперлив Хајлајтер За Сенки За Очи, Долготрајна Шминка За Очи, Хипоалергична Метална Мат Сјајна Завршница

DEN 3.33

ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНА СЕНКА за ОЧИ : Овие свилени моливи за сенки од топло до ладно можат да создадат низа

Лион Трепките Продолжување Шампон, Нежна Формула Парабен &засилувач; Сулфат Слободен, Масло Слободен Пена Чистење Комплет | Отстрани
 • Новак

Лион Трепките Продолжување Шампон, Нежна Формула Парабен &засилувач; Сулфат Слободен, Масло Слободен Пена Чистење Комплет | Отстрани

DEN 175.84

●Комплет За Чистење Трепки Од лионлаш Вклучува шампон за трепки (Лимон) 60мл, стапче за маскара од 1 парче

Ксијахиум Сјај Кармин Течен Кармин Сјај За Усни За Жени 24 Хора Оригинали 24 Длабоко Црвен Оригинален 24 Часовен Кармин Дамка За Усни
 • Новак

Ксијахиум Сјај Кармин Течен Кармин Сјај За Усни За Жени 24 Хора Оригинали 24 Длабоко Црвен Оригинален 24 Часовен Кармин Дамка За Усни

DEN 2.33

①Повеќе Прилики Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминк

Холографски Мулти Боја Буци Парична Казна Сјај Фестивал Козметички Буци Сјај Ноктите Тело Лице Сенка За Очи Коса Смола Сјај Градиент Светкав
 • Новак

Холографски Мулти Боја Буци Парична Казна Сјај Фестивал Козметички Буци Сјај Ноктите Тело Лице Сенка За Очи Коса Смола Сјај Градиент Светкав

DEN 39.84

Тродимензионален ефект : тродимензионалниот ефект на шминка по нанесувањето шминка ги прави очите секс

Комплет За Сјај за усни За Тинејџерки Кармин Усна Виолетова Рјуџин Европска Глазура Во Боја На Земја Американски Сјај Тетка Усна Сина
 • Новак

Комплет За Сјај за усни За Тинејџерки Кармин Усна Виолетова Рјуџин Европска Глазура Во Боја На Земја Американски Сјај Тетка Усна Сина

DEN 0.67

Удобно И Разноврсно : Погодно За Забави, Слободен Живот, Свадбена Шминка Итн Совршен За Салон Или Домашн�

Издолжување Маскара За Виткање Ладен Црн Волумен И Должина Отпорен На Дамки Долготрајно Задебелување 4д Маскара ЗА Трепки ОД Свилени
 • Новак

Издолжување Маскара За Виткање Ладен Црн Волумен И Должина Отпорен На Дамки Долготрајно Задебелување 4д Маскара ЗА Трепки ОД Свилени

DEN 60.64

?●Зачудувачки Трепки●4д Маскара, многу црна боја, брзо формирање филм, може веднаш да создаде густи и до

Лабава Пудра за сенки за очи, Стап За Прашок За Сјајна Сенка За Очи, Метална Кремаста Пудра За Сенки За Очи за Шминка За Осветлување На Очите
 • Новак

Лабава Пудра за сенки за очи, Стап За Прашок За Сјајна Сенка За Очи, Метална Кремаста Пудра За Сенки За Очи за Шминка За Осветлување На Очите

DEN 95.84

Треперлива Сенка За Очи Во Прав : Лабава Сјајна сенка за очи со свиленкаста мазна текстура која се разма�

Кармин во Форма на Слушалки zsey, Комплет За Шминка Со Мат Кармин Со Голи Бои, 2 парчиња/Сет Водоотпорен Долготраен Кадифена Навлажнувачка
 • Новак

Кармин во Форма на Слушалки zsey, Комплет За Шминка Со Мат Кармин Со Голи Бои, 2 парчиња/Сет Водоотпорен Долготраен Кадифена Навлажнувачка

DEN 2.00

Изгледот на комплетот кармин го прифаќа дизајнот на кутијата за слушалки, која е извонредна и лесна за н

Outfmvch Усна Сјај Ролки 3in1 Руменило Кармин Сенка За Очи Универзална Шминка Стап 6 Боја Прав Руменило Кармин Сенка За Очи Универзална
 • Новак

Outfmvch Усна Сјај Ролки 3in1 Руменило Кармин Сенка За Очи Универзална Шминка Стап 6 Боја Прав Руменило Кармин Сенка За Очи Универзална

DEN 51.04

Остава Мек Сјај : Притиснато За Време? Овие Повеќенаменски Стапчиња За Шминка Се Сериозен Мултитаскер Л�

МГ Сафи Мицеларна Природна Вода За Чистење Краставица 150мл - овој отстранувач на шминка помага: Отстранете ја шминката И нечистотиите
 • Новак

МГ Сафи Мицеларна Природна Вода За Чистење Краставица 150мл - овој отстранувач на шминка помага: Отстранете ја шминката И нечистотиите

DEN 319.84

Сафи Мицелар е природен опсег за отстранување шминка развиен од ШРИ (Институт За Истражување Сафи) Форм�

Реални Привремени Тетоважи За Жени -110 Привремени Налепници За Тетоважа На Цвеќиња &засилувач; Фрази - Лажни Тетоважи, Тетоважи Привремени
 • Новак

Реални Привремени Тетоважи За Жени -110 Привремени Налепници За Тетоважа На Цвеќиња &засилувач; Фрази - Лажни Тетоважи, Тетоважи Привремени

DEN 95.84

Барате Уникатен Начин Да Ја Изразите Вашата Личност И Стил Преку Уметност На Телото Без Ризик? Традицио�

6д Налепница За Тетоважа Со Веѓи Професионална Водоотпорна Налепница За Пренос На Веѓи Алатка За Шминкање Веѓи За Жени И Девојки
 • Новак

6д Налепница За Тетоважа Со Веѓи Професионална Водоотпорна Налепница За Пренос На Веѓи Алатка За Шминкање Веѓи За Жени И Девојки

DEN 2.33

Водоотпорен и Долготраен : неколку секунди за поставување на обликот, водоотпорен дизајн, обликот на ве�

Outfmvch Нагласи Пенкало Шминка 8 Бои Течен Ајлајнер Течен Ајлајнер Обоен Ајлајнер Неонски Ајлајнер И Без Размачкување Мазен Ајлајнер
 • Новак

Outfmvch Нагласи Пенкало Шминка 8 Бои Течен Ајлајнер Течен Ајлајнер Обоен Ајлајнер Неонски Ајлајнер И Без Размачкување Мазен Ајлајнер

DEN 1022.40

Направен Со Ултраситно Мелени Пигменти, Густ И Заситен : Овој Течен Ајлајнер Е Направен со Специјални Ма

Инфлуенсер Одобрен 3 во 1 Молив За Веѓи Што Може Да се Повлече, Отпорен на Пот, Ултра Прецизен, Вегански, Пополнува празнини и ретки области,
 • Новак

Инфлуенсер Одобрен 3 во 1 Молив За Веѓи Што Може Да се Повлече, Отпорен на Пот, Ултра Прецизен, Вегански, Пополнува празнини и ретки области,

DEN 110.08

Знаеме дека одржувањето на веѓите под контрола е важно, затоа ставивме се што ви треба во една погодна а�

Вгуст Навлажнувачки Сјаеви За Усни Сјај За Усни Масло За Усни Стакло Глазура За Усни Сјај За Усни Лесни Линии За Усни Навлажнувачки Навлажнувачки
 • Новак

Вгуст Навлажнувачки Сјаеви За Усни Сјај За Усни Масло За Усни Стакло Глазура За Усни Сјај За Усни Лесни Линии За Усни Навлажнувачки Навлажнувачки

DEN 97.12

Ние Сме Посветени На Создавање Висококвалитетни Производи и Услуги за Вас Ако Имате Какви Било Прашања