За вас - 22JM31 полипропилен прачка залиха 4 стапки. Л, 1/4 Дија.

За вас - 22JM31 полипропилен прачка залиха 4 стапки. Л, 1/4 Дија.

DEN 1198.40

Достапност

22 JM31 Полипропиленски шипка 4 стапки Потребно е повеќе? Само испратете барање. Вашето мислење е важно за нас. Треба повеќе? Само испратете барање. Вашето мислење е важно за нас. 22 JM31 Полипропиленски шипка 4 стапки.


За производот

Избор на клиент

Sheicon Мека Бакарна Жица Чистота Qu99.9% Цврста Гола Бакарна Тркалезна Жица, Погодна За Жица, Кабел, Четки или Накит Занаети Изработка На
  • Новак

Sheicon Мека Бакарна Жица Чистота Qu99.9% Цврста Гола Бакарна Тркалезна Жица, Погодна За Жица, Кабел, Четки или Накит Занаети Изработка На

DEN 2.33

Околу 230 Стапки Мека Бакарна Жица Метал : Чистота 99,9% Бакар Широко се користи за изработка на жици, кабли,

Метална Бакарна Фолија Бакар Лим Месинг Цу Фолија Плоча Бакарна Лента Бакарна Ролна Одлична За Продавници За Машини За Гребење Месинг Плоча
  • Новак

Метална Бакарна Фолија Бакар Лим Месинг Цу Фолија Плоча Бакарна Лента Бакарна Ролна Одлична За Продавници За Машини За Гребење Месинг Плоча

DEN 3.33

МАТЕРИЈАЛ : Н62 месинг лист Висока јачина, добра пластичност, добра заварливост 100% и висок квалитет.Мазна

2 Пакет Нерѓосувачки Челик Ткаени Жица 5 Мрежа-24 x24 Метал Мрежа Лим Безбедност Екран Кабинети Мрежа Лист Прозорец Екран Мрежа SS Парична
  • Новак

2 Пакет Нерѓосувачки Челик Ткаени Жица 5 Мрежа-24 x24 Метал Мрежа Лим Безбедност Екран Кабинети Мрежа Лист Прозорец Екран Мрежа SS Парична

DEN 171.20

1 Нерѓосувачкиот Челик Е многу широко користен од вселената до под вода и насекаде,Нерѓосувачкиот е дол�

Јаже За Мерење челична Жица Добра Флексибилност Цврст Челичен Јаже Мерен Кабел Со Вага За Бунар Изградба На Железничко Обработливо
  • Новак

Јаже За Мерење челична Жица Добра Флексибилност Цврст Челичен Јаже Мерен Кабел Со Вага За Бунар Изградба На Железничко Обработливо

DEN 1.33

Јаже од челична Жица : мерното јаже е изработено од избрана челична жица со голема цврстина, издржливост