Гума лента, SBR, гума ширина 2 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/8 во, 70A, обична поддршка

Гума лента, SBR, гума ширина 2 во, гума должина 1 стапки, гума од гума 1/8 во, 70A, обична поддршка

DEN 85.44

Достапност

Висок квалитет : СБР гума е цврста црна и мазна од двете страни со одлична издржливост и јачина Овој материјал е дизајниран да се спротивстави на протокот под компресија. Издржливост : Нашиот СБР ќе остане силен во широк спектар на температури и под многу услови. Овој материјал има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали и отпорност на влијание. Повеќенаменски : SBR има одлична отпорност на абразија, адхезија на метали и отпорност на влијание. Разновидни апликации : Овој материјал има различни апликации и е многу разноврсен. Може да се користи за запечатување, заштита, абразија, поддржува израмнување, браници, дихтунзи, влошки, итн. Општо се користи за апликации со низок притисок. Заеднички при мијалници и дихтунзи со водовод со низок притисок и во општа намена апликации за запечатување вода и воздух. Лесен за употреба : Овој материјал е лесен за употреба и пресечен доколку е потребно. Гума лента, SBR, ширина на гума 2 во, гума должина 1 ft, гума од гума 1/8 во, 70 A, обична поддршка.


За производот

Избор на клиент

ЈУЕСФЗ Чист Бакар Диск Лист Круг Круг Заптивка Плоча Кружни Н62 Бакар Цпу Метал Работа Суровини Дебелина 3мм, дијаметар50мм 2 парчиња Месинг
  • Новак

ЈУЕСФЗ Чист Бакар Диск Лист Круг Круг Заптивка Плоча Кружни Н62 Бакар Цпу Метал Работа Суровини Дебелина 3мм, дијаметар50мм 2 парчиња Месинг

DEN 0.67

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

САД Запечатување ЗУСА-ФРС-ХТПСА-4 Огноотпорни Силиконски Пена Лента Со Висока Температура Лепило, 1/8 Висина, 1/2 Ширина, 10' Должина
  • Новак

САД Запечатување ЗУСА-ФРС-ХТПСА-4 Огноотпорни Силиконски Пена Лента Со Висока Температура Лепило, 1/8 Висина, 1/2 Ширина, 10' Должина

DEN 571.84

Форма : Лента; Тип На Ќелија : Затворена Ќелија; Материјал : Силикон Одделение : Лента; Цврстина : Затворен�