ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел проucирен 55%, 10 x 12 x 1/4

ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, бел проucирен 55%, 10 x 12 x 1/4

DEN 159.68

Достапност

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Водоотпорен и УВ отпор. Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Акрилното стакло Falken Design има многу карактеристики на корист како сјајна површина, отпорност на временски услови, цврста, трајна, мала тежина, термопластична и иновативна. Фалкен дизајн акрилно стакло / плексиглас / луцит е полесна и посилна алтернатива на стаклото. Полесно е да се измисли од стаклото. Акрилното стакло Falken Design е погодно за широк спектар на производи : знаци, осветлување, аквариум, нијанси, мебел.


За производот

Избор на клиент

Xunkuaenxuan метална бакарна фолија бакарна фолија метална плоча за плочки со плочки со плочки за материи- Општа употреба DIY или Изведувачи
  • Новак

Xunkuaenxuan метална бакарна фолија бакарна фолија метална плоча за плочки со плочки со плочки за материи- Општа употреба DIY или Изведувачи

DEN 2.67

15 различни големини Должина : 1000мм / 5000мм Бакарната фолија главно се користи за занишање, алатки за сечењ