ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, флуоресцентно сино, 10 x 32 x 1/8

ФАЛКен дизајн акрилен плексиглас лист, флуоресцентно сино, 10 x 32 x 1/8

DEN 301.60

Достапност

Водоотпорен и УВ отпор Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Водоотпорен и УВ отпор. Посилен и полесен од стаклото, одличен отпор на долгорочно изложување на елементи на отворено. Лесно може да се пили, рутира, дупчи, формира, свитка и зацементира. Нашите акрилни чаршафи пристигнуваат со филмска маска за заштита од гребнатини. Акрилното стакло со паднат дизајн има многу карактеристики на корист како сјајна површина, отпорност на временски услови, цврста, трајна, мала тежина, термопластична и иновативна. Паднат дизајн акрилно стакло / плексигла / луцит е полесна и посилна алтернатива на стаклото. Полесно е да се измисли од стаклото. Акрилното стакло со паднат дизајн е погодно за широк спектар на производи : знаци, осветлување, аквариум, нијанси, мебел.


За производот

Избор на клиент

Соединетите држави за запечатување на висината на висината Неопрена гума ролна со акрилно лепило, 40a, 1 висина, 36 ширина, 60 должина
  • Новак

Соединетите држави за запечатување на висината на висината Неопрена гума ролна со акрилно лепило, 40a, 1 висина, 36 ширина, 60 должина

DEN 0.67

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

Акрилен лист Bopaodao огледало, висока цврстина и не-деформација плексиглас лист на собна температура, може да се обработи и прилагодува, 3mm
  • Новак

Акрилен лист Bopaodao огледало, висока цврстина и не-деформација плексиглас лист на собна температура, може да се обработи и прилагодува, 3mm

DEN 1071.84

Должина од 1pcs : 1181inch / 300mm ширина : 11.81inch / 300mm Дебелина : 0,12inch / 3mm Загрејте го металот под високи вакуумски у�

Јиванго Чиста Бакарна Фолија Бакарна Метална Плоча се Користи за Накит, Занаети, Одржување, Заварување. Дебелина: 1мм Чист Бакарен Лим
  • Новак

Јиванго Чиста Бакарна Фолија Бакарна Метална Плоча се Користи за Накит, Занаети, Одржување, Заварување. Дебелина: 1мм Чист Бакарен Лим

DEN 2.33

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

НИЈАНКСИН Бакар Плетенка Жица Рамен Конзервирана Бакар Плетенка Кабел 2м / 6. 56ft Висока Флексибилност Голи Cu Плетенка Ракав Поврзување
  • Новак

НИЈАНКСИН Бакар Плетенка Жица Рамен Конзервирана Бакар Плетенка Кабел 2м / 6. 56ft Висока Флексибилност Голи Cu Плетенка Ракав Поврзување

DEN 870.08

Рамен конзервиран кабел за бакарна плетенка е изработен од висококвалитетна конзервирана мека тркалез