Булбрит 776855, 2.5 ВАТИ Б11 ЛЕД Филамент Сијалица, 2700к Е12 Канделабри База, Јасна Завршница, Пакет од 10

Булбрит 776855, 2.5 ВАТИ Б11 ЛЕД Филамент Сијалица, 2700к Е12 Канделабри База, Јасна Завршница, Пакет од 10

DEN 719.84

Достапност

10 ПАКЕТ : Булбрит Објект #776855, 25 ВАТИ Б11 ЛЕД Филамент Сијалица, 2700k Е12 Канделабри База. Долг живот Лер За трајна жалба-15. Целосно компатибилен со сите типови на затемнување. Погоден за целосно затворени светилки. Опции за лустери со база на канделабри за употреба во лустери и скали. Ова е пакет ОД 10 LED светилки со канделабри СО влакно, во master carton за производство, секоја во сопствената малопродажна кутија. Булбрит Ставка #776855, Нарачување Код LED2 B11/27 K/FIL/3, UPC 739698768557.5 ВАТИ Б11 LED Филамент Сијалица, 2700k E12 Канделабри База, Пакет од 10. Целосно компатибилен со сите типови на затемнување, погоден за целосно затворени светилки. 2700к температура на Бојата во проѕирна стаклена завршница, ОВАА ЛЕД сијалица користи само 2,5 вати. Еквивалентно на сијалица со блескаво светло од 25 вати и обезбедува 250 лумени.


За производот

Избор на клиент

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Природа - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Шема На Природа - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft x

DEN 1521.60

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Фансипро Херметичка Халогена Сијалица, Комплети За Додатоци На Продавница За Велосипеди; Микробранова Печка; Индустрија; Кабинет
  • Новак

Фансипро Херметичка Халогена Сијалица, Комплети За Додатоци На Продавница За Велосипеди; Микробранова Печка; Индустрија; Кабинет

DEN 1.33

Концизен дизајн и прекрасен изглед Производот е енергетски ефикасен, зелен и заштита на животната сред�

Треперење Пламен Сијалица Пламен Врв Ноќта На Вештерките Лустер Треперење Светилки Божиќ Замена Портокал Сјај Светилки Кристално Чиста Свеќа
  • Новак

Треперење Пламен Сијалица Пламен Врв Ноќта На Вештерките Лустер Треперење Светилки Божиќ Замена Портокал Сјај Светилки Кристално Чиста Свеќа

DEN 367.84

●Замена На Пламен Со треперење Светилки за Свеќи со топол треперење Пламен Светилки Со Канделабри,разл

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Планински Модел - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Во Училница-Канцеларија
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Планински Модел - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија Во Училница-Канцеларија

DEN 540.80

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Зелена Шема-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Зелена Шема-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Шема На Ѕвездено Небо-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Шема На Ѕвездено Небо-Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија

DEN 430.40

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

7w LED Candelabra Светилки E14 База LED Свеќа Светлина Лустерот Светилки За Кристално Приврзок Таванот Осветлување, E14 Мали База, Топло Бело
  • Новак

7w LED Candelabra Светилки E14 База LED Свеќа Светлина Лустерот Светилки За Кристално Приврзок Таванот Осветлување, E14 Мали База, Топло Бело

DEN 254.24

€ (Пакет од 6) 7 W LED Канделабри Светилки Работен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 85265 V LED Количина : 35 LED 2835 SMD Луме�

Фансипро Сијалица За Празнење Со Голем Интензитет Се Користи Постојано, Комплети За Додатоци На Продавница За Велосипеди; Рерна; Индустрија,
  • Новак

Фансипро Сијалица За Празнење Со Голем Интензитет Се Користи Постојано, Комплети За Додатоци На Продавница За Велосипеди; Рерна; Индустрија,

DEN 344.16

Оваа светилка со добра топлинска спроводливост го продолжува својот долгорочен работен век Производот

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Морска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Морска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце