ЦИК Индустрии #7Ц7 130в Светилки, 130 В, 7 В, Е12 База, ц-7 облик

ЦИК Индустрии 7Ц7 130в Светилки, 130 В, 7 В, Е12 База, ц-7 облик

DEN 191.84

Достапност

ЦИК Индустрии Кутија од 10 Светилки 7 C7 130 V ова е сијалица од 130 Волти со база Е12. Ве молиме прегледајте ги сликите за детали. За дополнителни спецификации, ве молиме прегледајте ги спецификите на предметот. Сите светилки се испраќаат во картонска кутија, а не во обложен плик.


За производот

Избор на клиент

Деканг Тркалезни Светилки ЗА Бања 5000К Дневна Светлина, Е26 База Г25 ЛЕД Глобус светилки 60ват Блескаво Еквивалент, 6в Филамент Едисон
  • Новак

Деканг Тркалезни Светилки ЗА Бања 5000К Дневна Светлина, Е26 База Г25 ЛЕД Глобус светилки 60ват Блескаво Еквивалент, 6в Филамент Едисон

DEN 542.40

Quound СВЕТИЛКИ ЗА БАЊА 5000 K ДНЕВНА СВЕТЛИНА ● чисто бело 5000 K произведува светли дневни бои, кои ги осветлу�

Satco S8737 20WA21/LED/27K/120-277V 24 Брои
  • Новак

Satco S8737 20WA21/LED/27K/120-277V 24 Брои

DEN 14007.68

Речиси насекаде каде што можете да најдете осветлување, можете да најдете решение за осветлување Од Сат

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Пустинска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Пустинска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Енергетски PAR38 LED Поплава Надворешна Сијалица, 5000k Дневна Светлина, 90 Вати Еквивалент, Влажни Номинална, 900LM, E26 База, Не-Затемнување,
  • Новак

Енергетски PAR38 LED Поплава Надворешна Сијалица, 5000k Дневна Светлина, 90 Вати Еквивалент, Влажни Номинална, 900LM, E26 База, Не-Затемнување,

DEN 0.33

?€LED Сијалица на Отворено € PAR38 LED поплава надворешните светилки се водоотпорни Идеален за внатрешни / н�

Ланкиао Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцелариски Украси Во Училница, Простор, Подобрување На Расположението И Намалување На Стресот, Лесен
  • Новак

Ланкиао Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцелариски Украси Во Училница, Простор, Подобрување На Расположението И Намалување На Стресот, Лесен

DEN 399.84

СВЕТЛАТА ЈА ПОКРИВААТ ГОЛЕМИНАТА : украсните капаци на светлината беспрекорно одговараат на секое стан

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Цветна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1395.20

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Светилки за Замена абеја Г40, Сијалица Со Чист Глобус 5w одговара На Приклучоците За Завртки За Завртки Е12/ Ц7, 1,5 Инчни Проѕирни Светилки
  • Новак

Светилки за Замена абеја Г40, Сијалица Со Чист Глобус 5w одговара На Приклучоците За Завртки За Завртки Е12/ Ц7, 1,5 Инчни Проѕирни Светилки

DEN 1.00

ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : 15" Глобус блескаво светилки 25брои стаклени светилки по пакување ГРОЗДОБЕР СВЕТИЛКИ ЕДИ

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Пејзажна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница - Пејзажна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце