Еико ЕКЕ Халогена Дихроична Рефлекторска Сијалица, 21 Волти, 150 Вати, Цк-6 Филамент, 1,75 /44,5 мм МОЛ, 2,00 /50,8 мм МОД, 200 Номинален Живот, Мр16 Сијалица, ГХ5.3 База

Еико ЕКЕ Халогена Дихроична Рефлекторска Сијалица, 21 Волти, 150 Вати, Цк-6 Филамент, 1,75 /44,5 мм МОЛ, 2,00 /50,8 мм МОД, 200 Номинален Живот,

DEN 821.12

Достапност

21 Волти, 150 Вати, ЦК-6 Филамент 1,75 "/44,5 мм МОЛ, 2,00 " /50,8 мм МОД. 200 Номинална Живот, Мр16 Сијалица, GX5. 3250 КТ степен К, Позиција На Горење НА БДТ. Еико ЕКЕ Халогена Дихроична Рефлекторска Сијалица (Пакување од 6), 21 Волти, 150 Вати, Цк-6 Филамент, 1,75"/44,5 мм МОЛ, 2,00"/50,8 мм МОД, 200 Номинален Век На Траење, Сијалица МР16, ГХ5.3 Основни Спецификации Рејтинг На Напон : 21 Вати : 150 Засилувачи : 7,14 Основен Тип : ГХ5, 3 Сијалица тип : Mr16 Филамент : Cc-6 Mol : 1.8 mm ct deg k : 3250 номинална ЖИВОТ : 200 горење позиција : bdth специјални DECC : ДИХРОИЧНИ рефлектор ТИП УПОТРЕБА : 8 MM poss ПОД : ejv.


За производот

Избор на клиент

BA15S 2W LED СИЈАЛИЦА КОЧАН Двоен Контакт Бајонет База Пченка Светлина Мини Керамички Светилка 15w Халоген Еквивалент ЗА Таванот Вентилатор Шиење
  • Новак

BA15S 2W LED СИЈАЛИЦА КОЧАН Двоен Контакт Бајонет База Пченка Светлина Мини Керамички Светилка 15w Халоген Еквивалент ЗА Таванот Вентилатор Шиење

DEN 313.44

Quest led светилки 6 ВО пакет Изработени од висококвалитетни керамички и метални материјали, 360аголен зрак, �

Енергични LED Канделабри Светилки Б10, Дневна СВЕТЛИНА 5000K, Е12 База, 60 Вати Еквивалентни Лустери ПРЕДВОДЕНИ Од Едисон Светилки, Не-Затемнување,
  • Новак

Енергични LED Канделабри Светилки Б10, Дневна СВЕТЛИНА 5000K, Е12 База, 60 Вати Еквивалентни Лустери ПРЕДВОДЕНИ Од Едисон Светилки, Не-Затемнување,

DEN 575.84

?①Лустер Сијалица Стил На Антички стил, б10 свеќа форма куршум врвот, јасна меур школка, 5000k дневна светли

НИОСТА 25 Пакет Г40 ПРЕДВОДЕНИ Божиќни Заменски Светилки, Чисти Светилки Од Црвен Глобус За Надворешни Стринг Светла, Е12/Ц7 Канделабра
  • Новак

НИОСТА 25 Пакет Г40 ПРЕДВОДЕНИ Божиќни Заменски Светилки, Чисти Светилки Од Црвен Глобус За Надворешни Стринг Светла, Е12/Ц7 Канделабра

DEN 303.84

Секоја СИЈАЛИЦА G40 оценета со 0,6 W и ПЕРНАТ 1pcs LED влакно обезбедува 40 lumens светлина, посветла ОД 5w блескаво G

13 Вати CFL Светилки 2 Пин GX23 База 2700k Мека Бела 13w Висока Излез 800 Лумени Една Цевка Компактен Флуоресцентни Светилки Приклучок-во 4 Пакет
  • Новак

13 Вати CFL Светилки 2 Пин GX23 База 2700k Мека Бела 13w Висока Излез 800 Лумени Една Цевка Компактен Флуоресцентни Светилки Приклучок-во 4 Пакет

DEN 207.84

КОМПАКТЕН : Флуоресцентната Светилка Дисмио 13w Со 2 Пина Е едноставна опрема за осветлување што заштедув

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Морска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Тавански Дифузни Панели-Морска Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 399.84

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Ѕвездена Ноќна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft
  • Новак

Флуоресцентни Светлосни Капаци За Канцеларија Во Училница-Ѕвездена Ноќна Шема - Флуоресцентни Светлосни Капаци за Канцеларија во Училница-2ft

DEN 1.00

ФИТ СТАНДАРДНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА ТАВАНСКА СВЕТЛИНА ОД 2Х4 СТАПКИ : вистинската големина на секоја флуоресце

DC 12v Низок НАПОН E26 Средна База T30 Стаклена Цевка Светилка 7.2 ТУБУЛАРНА LED Филамент Сијалица Гроздобер Ретро JDD Антички Носталгичен
  • Новак

DC 12v Низок НАПОН E26 Средна База T30 Стаклена Цевка Светилка 7.2 ТУБУЛАРНА LED Филамент Сијалица Гроздобер Ретро JDD Антички Носталгичен

DEN 191.84

ОВА Е СИЈАЛИЦА СО НИЗОК НАПОН DC 12 V НЕ Е ПОГОДНА ЗА УПОТРЕБА ВО ДОМАЌИНСТВОТО 120 V : 4 вати + без Трансформат

ЉФЛИ 10 парчиња 25W G9 Халогена Сијалица Халогена Светлина Внатрешно Осветлување Супер Светло Топло Бело За Секоја Светилка Ѕидни Светилки
  • Новак

ЉФЛИ 10 парчиња 25W G9 Халогена Сијалица Халогена Светлина Внатрешно Осветлување Супер Светло Топло Бело За Секоја Светилка Ѕидни Светилки

DEN 0.33

1 Чистите стаклени материјали обезбедуваат подобра преносливост на светлината Халогените светилки обе

Акспет Фенгјан Домашни Светилки 10 парчиња/лот ЛЕД КОЧАН Рефлектор 6W Затемнувачка Светилка ГУ10 АЦ110В/230В ЛЕД Рефлектор Ја Заменува ХАЛОГЕНАТА
  • Новак

Акспет Фенгјан Домашни Светилки 10 парчиња/лот ЛЕД КОЧАН Рефлектор 6W Затемнувачка Светилка ГУ10 АЦ110В/230В ЛЕД Рефлектор Ја Заменува ХАЛОГЕНАТА

DEN 0.67

Општо земено, напонот Во Северна Америка е 110130 V, а напонот ВО ЕУ е 220240 Vве Молиме потврдете го напонот на �