Мок Ткаенини Памук Велигден ДСН, Теал, 15 Двор Болт

Мок Ткаенини Памук Велигден ДСН, Теал, 15 Двор Болт

DEN 3.33

Достапност

Оваа лесна ткаенина е лесна за шиење, има мека рака и е многу разноврсна! Идеален е за ватирање, но може да се користи и за занаети, разни проекти за шиење или предмети за украсување на домот, како што се перници за фрлање Упатства За Нега : Машинско Перење/Сушење На Ниско Ниво. Големина на ткаенина : 45 "х 540" ; Нарачајте Количина од 1 = 15 Завртки во Дворот. Земја На Потекло : Пакистан. Оваа лесна ткаенина се одликува со живописен дизајн со велигденска тема. Лесно е за шиење и е многу разноврсна! Идеален е за ватирање, но може да се користи и за облека, занаети, разни проекти за шиење или предмети за украсување на домот, како што се перници за фрлање или белезници за рерна.


За производот

Избор на клиент

Ткаенина за сурфање покрај Дворот, Ткаенина за Тапацир за Сурфање во Океанот, Декоративна Ткаенина Од Бохо Даска за Сурфање, Надворешна
  • Новак

Ткаенина за сурфање покрај Дворот, Ткаенина за Тапацир за Сурфање во Океанот, Декоративна Ткаенина Од Бохо Даска за Сурфање, Надворешна

DEN 239.84

SIZE € ГОЛЕМИНА : 36 "(1 двор) & ШИРИНА : 59"Секој (1 количина) = 1 ДВОР Секоја количина се сече на одделни парчиња �

Сончоглед Ткаенина покрај Дворот, Пилешка Ткаенина За Тапацир,Жолта Цветна Декоративна Ткаенина, Акварел Ботаничка Пилешка Црвена Петел
  • Новак

Сончоглед Ткаенина покрај Дворот, Пилешка Ткаенина За Тапацир,Жолта Цветна Декоративна Ткаенина, Акварел Ботаничка Пилешка Црвена Петел

DEN 1.67

SIZE € ГОЛЕМИНА : 36 "(1 двор) & ШИРИНА : 59"Секој (1 количина) = 1 ДВОР Секоја количина се сече на одделни парчиња �

МСБРИК Оригинална Вистинска Супер Ткаенина Анкара Ткаенина Африканска Восочна Ткаенина Анкара Блок Отпечатоци Батик холандска
  • Новак

МСБРИК Оригинална Вистинска Супер Ткаенина Анкара Ткаенина Африканска Восочна Ткаенина Анкара Блок Отпечатоци Батик холандска

DEN 2.67

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ткаенина Од Тантела, Извезена Еколошка , Мека , Многу нежна и убава , е сов�

Најнова француска Чипка Африканска Чипка Печатени Ткаенини Базин Чипка Рише Тул Ткаенина За Венчаница-Чипка Ткаенина За Невестинска Нигериска
  • Новак

Најнова француска Чипка Африканска Чипка Печатени Ткаенини Базин Чипка Рише Тул Ткаенина За Венчаница-Чипка Ткаенина За Невестинска Нигериска

DEN 2.67

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

83 x39 Примарна Ткаенина За Тафтување со Означени Линии, 70,9x31, 5 Ткаенина За Поддршка На Тафтинг Килим, Голем Комплет За Монашка Ткаенина,Материјали
  • Новак

83 x39 Примарна Ткаенина За Тафтување со Означени Линии, 70,9x31, 5 Ткаенина За Поддршка На Тафтинг Килим, Голем Комплет За Монашка Ткаенина,Материјали

DEN 1.67

Што Добивате : овој комплет за крпа за тафтување тепих содржи Монах Ткаенина Од Жолта Маркер од 83х39 инчи,

Wiyuld 40 Парчиња Стп Кожа Етикета Вештачка Кожа Рачно Изработена Шие На Етикетата На Ознаката Рачно Изработена Врежана Ознака Разубавување
  • Новак

Wiyuld 40 Парчиња Стп Кожа Етикета Вештачка Кожа Рачно Изработена Шие На Етикетата На Ознаката Рачно Изработена Врежана Ознака Разубавување

DEN 0.33

Опсег на снабдување : 40 парчиња стп кожа рачно изработена етикета Изработени од квалитетна вештачка кож

Мсбрик Кралски Сини Африкански Светки Ткаенина Од Тантела Нигериски Кадифени Материјали Од Тантела Ткаенина За Везење 5 Јарди За Фустани За Забави
  • Новак

Мсбрик Кралски Сини Африкански Светки Ткаенина Од Тантела Нигериски Кадифени Материјали Од Тантела Ткаенина За Везење 5 Јарди За Фустани За Забави

DEN 3.33

●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ткаенина Од Тантела, Извезена Еколошка , Мека , Многу нежна и убава , е сов�

10 Двор Рипстоп Најлон 70Д 1.9 мл УЛТРА Мала ТЕЖИНА АКУ Дигитална Боја + 1 мл Уретан ДВР Водоотпорен Отпад ОД САД Убава Ткаенина За Шатори церади
  • Новак

10 Двор Рипстоп Најлон 70Д 1.9 мл УЛТРА Мала ТЕЖИНА АКУ Дигитална Боја + 1 мл Уретан ДВР Водоотпорен Отпад ОД САД Убава Ткаенина За Шатори церади

DEN 1416.00

10 Двор Рипстоп Најлон 70 ДАКУ КАМО КАМУФЛАЖА ДИГИТАЛНА Американска БОЈА 1 мл Уретан ДВР Водоотпорен ОТЕЦ